aynı sitenin eski adresine yatırım

Daraltma
X

• Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
yeni gönderiler
  • ForeverYoung
    • 20 Jun 2020
    • 6198

Coinpayments da oluşturduğun siparişte yazan tutarın neden tamamını yollayıp siparişi tamamlamadın? Para mı yetersizdi? Çok fazla ısrar ediyorsun ama no reply diye başlayan hiç bir maile cevap yazamazsın o şekilde açılmasının sebebi bu zaten. Eğer hesabındaki para yetersiz olduğu için yollayamadıysan durumu Sekabet e mail atarak ilet ve bakiyene işlemesini rica et. Yolladığın cüzdan adresi, yolladığın tutar, siparişte eksik kalan tutar ve Tx id iletip durumun olmadığı için eksik yolladığını ve bakiyeye işlenmesini talep et. Ha durumun var da hep yolluyorum eksik tarzında ise siparişlerin tamamlanmasını istiyorsan eksik veya fazla yatırma ne yazıyorsa onu yolla

Yorum

• garfield_tr
      • 11 Jan 2010
      • 919

İlk olarak ForeverYoung tarafından gönderildi
      Coinpayments da oluşturduğun siparişte yazan tutarın neden tamamını yollayıp siparişi tamamlamadın? Para mı yetersizdi? Çok fazla ısrar ediyorsun ama no reply diye başlayan hiç bir maile cevap yazamazsın o şekilde açılmasının sebebi bu zaten. Eğer hesabındaki para yetersiz olduğu için yollayamadıysan durumu Sekabet e mail atarak ilet ve bakiyene işlemesini rica et. Yolladığın cüzdan adresi, yolladığın tutar, siparişte eksik kalan tutar ve Tx id iletip durumun olmadığı için eksik yolladığını ve bakiyeye işlenmesini talep et. Ha durumun var da hep yolluyorum eksik tarzında ise siparişlerin tamamlanmasını istiyorsan eksik veya fazla yatırma ne yazıyorsa onu yolla
      ısrarımın nedeni saçma bir işleyiş var ve hiçbirşekilde güvenli değil muhattap bulamıyorssun hiçbirşekilde.cevap için teşekkür ederim çok iyi oldu aydınlatman hemen yapıyorum dediklerini.

Yorum

• ForeverYoung
        ForeverYoung yorum yaptı
        Yorum düzenleme
        Isrardan kastım bilgilendirme amaçlı mailler hakkında. noreply diye başlayan bir mail adresi görürsen yanıtlayamazsın. O mail adreslerin açılma sebebi zaten cevap yazayamasın diye. Genelde yabancı mail adreslerinin desteği de support@ şeklinde başlar bu da ek bilgi olsun
    • ayinecmo
      Banned
      • 05 Jan 2021
      • 2231
      • Futbol, NBA

İlk olarak ayinecmo tarafından gönderildi

Bu maile bişey yollayamazsin. noreply yani cevap atma diyor normal mail adreslerini bul
      öhöööööööm hala çözülmedi mi bu konu yaw

Yorum

• garfield_tr
        • 11 Jan 2010
        • 919

İlk olarak ayinecmo tarafından gönderildi

öhöööööööm hala çözülmedi mi bu konu yaw
        para gelmedi para gitti ayinecmo kardeşim birdaha kripto ile yatırmayacağım.

Yorum

Çalışıyor...