Kripto madencilik

Daraltma
X

• Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
yeni gönderiler
  • mcakmaker
    • 27 Apr 2013
    • 2607

Kripto madencilik

Ekran kartlarina ulaşmak pek mümkün gözükmüyor . Ben de oyunlarla haşir neşir bir akrabami aradim o ulaşabilir mi diye, o da bana geçen ay bir arkadaşinin madencilik için bir dizüstü aldigini ve daha çok getirtdiğini söyledi tanesi 8000 tl, günde 3.5 dolar geririyormuş bir tanesi

Anlayan biri söyleyebilir mi bu fiyatlara deger mi ? Ya da başka türlü ekran kartlarina ulaşabilecek biri var mi?
  • bykahraman
    • 04 Jun 2013
    • 7983

İlk olarak mcakmaker tarafından gönderildi
    Ekran kartlarina ulaşmak pek mümkün gözükmüyor . Ben de oyunlarla haşir neşir bir akrabami aradim o ulaşabilir mi diye, o da bana geçen ay bir arkadaşinin madencilik için bir dizüstü aldigini ve daha çok getirtdiğini söyledi tanesi 8000 tl, günde 3.5 dolar geririyormuş bir tanesi

Anlayan biri söyleyebilir mi bu fiyatlara deger mi ? Ya da başka türlü ekran kartlarina ulaşabilecek biri var mi?
    Bende çok anlamam ama bu işe girenler kazanıyoruz diyor 1 makina 10 ayda parasını çıkartıyormuş

Yorum

• Yngwie
      • 16 May 2013
      • 2846
      • USDC BUSD

Piyasada ekran kartı bırakmadınız arkadaş yeter

Ethereum madenciliği yakında bitiyor, artık o ekran kartlarıyla GTA6 oynar madenciler. Ben gelecekte madenciliğin yasaklanacağını, daha doğrusu sadece devletlerin lisans verdiği kurumların bu işi yapacağını düşünüyorum. Mesela Venezüela'da madenciliği ordu (Silahlı Kuvvetler) yapıyor. Madencilikten yavaş yavaş Staking'e geçmek gerekiyor.

Yorum

• kawnsson
        • 27 Jun 2016
        • 2452
        • Spor

Ortalama 1 ekran karti 6-7 ayda amorti ediyor sonra kazanc saglamaya basliyorsun ama sistemi kurmak lazim 1-2 ekran karti ile olmaz bence tesisata kurcaksin

Yorum

Çalışıyor...