Kripto Para Haczi

Daraltma
Bu konu kapanmıştır.
X
X

• Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
yeni gönderiler
  • opentime
    • 30 Jul 2015
    • 1149

İlk olarak ugLy tarafından gönderildi
    Böyle bir durum yaşanabilir ancak görselde yazan yazı çok net fake. Bir kere BTCTurk ismi btctÜrk olarak yazılmıyor. Yani Ü harfi kullanılmıyor. Kurumsal bir firma bunu asla gözardı etmez. Diğer yanda, adli makamların talebini "icra kalktığına dair kağıdı yollayın hesabınızı açalım" şeklinde demezler. Nasıl adli taleple hesap kapatıldıysa, yine aynı birimin talebi ile bloke kaldırılır.

Olay doğrulandı denmişte ben göremedim. Sadece BTCTurk, adli makamlar bir talepte bulunursa bunu uygularız demişler.
    Doğru söylüyorsun yalnız icra müdürlüğü kripto para haczi yazısını yerli borsalara gönderdiğinde yerli borsalar anılan tc nolu şahsın hesabi ve cüzdanında parası varsa bloke konumuna alır.. veya borca karşılık satışının yapılıp icra müdürlüğünün şu iban no suna şu dosyaya yatirilsin kararı karşısında kripto paranın satışını yapıp icra müdürlüğü ibana karar gereği parayı yollar... burada bundan kaçınmak maksadıyla yabancı borsada kripto tutmak önemli bir durum hâline gelmiştir. Korku ile tedirgin olmaktansa az bir komisyonla huzurlu olmak rahat uyumaktır...

Yorum

• ugLy
      ugLy yorum yaptı
      Yorum düzenleme
      Yok hocam, ben yanlış veya doğru değil demedim. Imza kısmındaki bulunan türkçe karakterden dolayı fake bi bildiri dedim.
  • zivanya
    • 04 Mar 2021
    • 56
    • Spor
    • Sağlık Teknikeri

Şaka gibi

Yorum

Çalışıyor...