Kripto Para İletişim

Daraltma
Bu sabit bir konudur.
X
X

• Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
yeni gönderiler
  • EndoplazmikBirKulum
    • 02 Dec 2017
    • 4960
    • Kripto Para - Airdrop

Herkes korkarken ben bugünkü zarara rağmen altcoin alıyorum biri beni durdursun

İran Short Cumhuriyeti de short açıp şovunu yapmıştır.

https://youtu.be/sMDc94rj8K0?si=QQP8ndXGMboPe7Ei

Yorum

• Nevermind777
      Nevermind777 yorum yaptı
      Yorum düzenleme
      Acele karar vermemek gerek
  • EndoplazmikBirKulum
    • 02 Dec 2017
    • 4960
    • Kripto Para - Airdrop

İlk olarak EndoplazmikBirKulum tarafından gönderildi

Banka faizi yerine ftnyi tercih ederim. Btc çakılsa bile fiyatında çok değişiklik olmaz çünkü biz kumarbazlar kumarda kaybetmeye devam edeceğiz ve bu da ftnye yarayacak. Ben almam gözüm yükseklerde ama parasını korumak isteyen için bana göre güzel tercih.

Btc 20 bin dolarken ftn 1 dolardı, btc 70 bin oldu ftn 1.8 dolar. Btc burdan 20 bine düşse ftn en fazla 1.5 dolara iner o da birkaç ayda tekrar yerine döner.

Stake geliri vardı sanırım oran ne bilmiyorum ama alıp kendi sitesine, fastexe stake edilebilir.
    Dünya yanmış piyasa çökmüş hiç umurunda bile değil. Stake geliri yıllık %6.5 da olsa bu faizi aynı zamanda dolara verdiğini düşününce oldukça iyi denebilir. Yıl sonu en kötü 3 en iyi ihtimalle 6 dolar olur.

Tabiki betco dünyadan silinmezse bunlar geçerlidir, ftn için tek risk de bu.

edit: fastex stake edenlere arada ek kampanya, çekiliş falan da yapıyordu.

Yorum

• EndoplazmikBirKulum
      • 02 Dec 2017
      • 4960
      • Kripto Para - Airdrop

Bundan sonra ne olur? Burada kalacaksa döner de altcoinden zarar edenler için tat vermez, altları çok fena ezdi. Balinalar btc satmadı, her zamanki gibi bir bildikleri vardır.

Buradan dönerse altcoinler çok yükselir, burdan şuan alanlar bana göre çok ciddi kazanç sağlar.

Savaş başlığına yazmışım burada da olsun;

İran, hedef aldığımız askeri üstü orayı da sorunsuz vurduk diyor, gelen görüntüler de bunu doğruluyor. Ihalari yem ederek; bir askeri üssü hedef alıp, oraya da gerçekten 7 füze isabet ettirdiyse son derece başarılı operasyon olmuş.
      1- Burada kalırsa İran yönetimi, İran içinden, Rusya Çin gibi müttefiklerinden ve çevre ülkelerden çok daha fazla destek görür ve güç kazanır.

2- Netanyahu, Avrupa ve ABDden daha fazla destek görür ve güç kazanır. Gazze de tek insan bırakmasa yine kimse sesini çıkarmaz ve artık Lübnan'a da girerek toprak alir.

Piyasalar da kapalıyken iki tarafa birden kazandıran bir tiyatro izledik sanırım. Olan bize oldu yani bitcoine oldu
      Sanırım yine doğru ata oynadık arkadaşlar. Daha Fed'in faiz indirdiği günleri de göreceğiz. Altın 3 Bin doları Btc 160 bin doları geçecek inşallah.

Yorum

• EndoplazmikBirKulum
        • 02 Dec 2017
        • 4960
        • Kripto Para - Airdrop

Halving günü geldi ama zaten fiyatladı önümüzde ki 4 ay çok can sıkabilir.

Yorum

• EndoplazmikBirKulum
          • 02 Dec 2017
          • 4960
          • Kripto Para - Airdrop

Btc de en az 100 bin dolar garanti artık ama önce bir 40k ya salıp sonra 100 oradan 160 bin dolar hiç fena olmazdı. Ben buna göre işlem yapmıştım da piyasa direkt yukarı gidecek gibi görünüyor.

Yorum

• EndoplazmikBirKulum
            • 02 Dec 2017
            • 4960
            • Kripto Para - Airdrop

Kanlı Mayıs da geldi. İlk yazdığım gibi 4 ay can sıkabilir ama sonrası çok güzel olacak.

Tahmin ettiğim gibi olursa alınacak zaman hangi coinler alınır buraya yazacağım. Yine tahmin ettiğim gibi olursa yazdığımda alanlar her birinden en az 20 kat kazanacak.

Daha önceki listeyi yazdigim zaman almayanlar pişman oldu bu kez nakit hazırlayın kaçırmayın. Çok daha iyilereriyle geleceğim inşallah.

Yorum

• EndoplazmikBirKulum
            • 02 Dec 2017
            • 4960
            • Kripto Para - Airdrop

Elde stake de ki ethler dışında ne var ne yoksa usdt yapmıştım, bundan sonra airdrop kovalamaktan başka birsey yapmam sanırım. Bir miktar short açmıştım şimdilik iyi gidiyor. Daha düşer ama bu sene son çeyrekte 160 bin dolar gelecektir.

Bizim kumar coini ftn yine aynı düşme falan yok. Yıl sonu 6 dolarda görürüz.

Yorum

• ozgok18
              • 09 Jul 2012
              • 9312
              • Win win win
              • İnsan Sarrafı

Btc kritik seviyede anlık 1.960.000₺

Daha düşer diye tahmin ediyorum

Dolar kuruda düşerse kan kaybedecek gibi duruyor

Yorum

• red_hot
                Tipster
                • 18 Aug 2011
                • 5562

Elde stake de ki ethler dışında ne var ne yoksa usdt yapmıştım, bundan sonra airdrop kovalamaktan başka birsey yapmam sanırım. Bir miktar short açmıştım şimdilik iyi gidiyor. Daha düşer ama bu sene son çeyrekte 160 bin dolar gelecektir.

Bizim kumar coini ftn yine aynı düşme falan yok. Yıl sonu 6 dolarda görürüz.
                KIMBOWAVAX almak istiyorum nasıl alınıyor hangi borsada işlem görüyor yardımcı olurmusun ?

Yorum

• Michelangelo
                  Michelangelo yorum yaptı
                  Yorum düzenleme
                  traderjoe üzerinden

bir borsadan matemask hesabına avax yollayip sonra traderjoe sitesinden alacaksınız sanırsam ,
              • Michelangelo
                Fransa Ligi
                • 04 Sep 2009
                • 12455

Yarın kripto yasası meclise geliyormuş, sanırsam. Etkileri neler olacak acaba ne kadar vergi alacak ,neyin üzerinden vergi alacak acaba

Yorum

• Kevin Anderson
                  • 29 Jul 2013
                  • 5909

FTN 2'yi geçmek üzere.

Çok değişik bir şey bu ya. Hiçbir zaman aşağı doğru inmedi.

Yorum

• Galasek
                    Galasek yorum yaptı
                    Yorum düzenleme
                    0.35 eurodan ön satışı oldu. Nerdeyse 5X yapmış. Adamlar FTN'yi çıkararak hem aracıları aradan çıkardılar hem de kendilerine kaynak yarattılar.

Bitget, Gate, Mxc, Poloniex gibi borsalarda listeleniyor. Bitci de listeliyor ilginç şekilde. Bitci onları delist etmezse muhtemelen lisans alamaz.
                • HornyHornet
                  • 25 Aug 2012
                  • 4981

İlk olarak Michelangelo tarafından gönderildi
                  Yarın kripto yasası meclise geliyormuş, sanırsam. Etkileri neler olacak acaba ne kadar vergi alacak ,neyin üzerinden vergi alacak acaba
                  Bankaya çekilen tutar uzerinden vergi olacak gibi bi söylem var. Exchangenin vergisi mi olur? Döviz bürosunda para değiştirince vergi mi veriliyor? Vergi vermesi gereken aldıkları komisyon üzerinden borsalar. Onlar da veriyor zaten. Bu kadar maymun istahli bir devlet, bu kadar sömürülen bir halk... yazık vallaha

Yorum

• bakkalgazi
                    • 01 Aug 2010
                    • 8682
                    • İnşaat Mühendisliği

lava network ile alakalı bilgisi olan var mı yok mu bilmiyorum ama haziran ayında launch olacaklar mainnet ve testnet işlemleri yaparak puan topluyoruz sonrasında ise bu puanlar mainnette tokene dönüşecek... çok değerli bir proje katılmak isteyen yorum atarsa yardımcı olmaya çalışırım.

Yorum

• Michelangelo
                      Michelangelo yorum yaptı
                      Yorum düzenleme
                      İşlemler için fee ücreti filan gerekecek mi ?

• bakkalgazi
                      bakkalgazi yorum yaptı
                      Yorum düzenleme
                      Michelangelo hocam rpc ekleyip Lava rpc leri i kullanman gerekiyor near axelar ve eth işlemleri yapabilirsin ben axelar ağını ve near i kullanıyorum cüzdanlar arası sende işlemi yapıyorum otomatik kodla(axelar ağı için) çok rahat oluyor çok ama çok az fee gidiyor axelar ağında

• bakkalgazi
                      bakkalgazi yorum yaptı
                      Yorum düzenleme
                      Michelangelo hocam yapacaksan dm atman yeterli
                  • ozgok18
                    • 09 Jul 2012
                    • 9312
                    • Win win win
                    • İnsan Sarrafı

Şu ltc 5k’yq gelene kadar elimi sürersem ne olayım
                    Bekleyeceğim arkadaş

Yorum

• Nevermind777
                      Banned
                      • 12 Nov 2023
                      • 2612

5,073 likes, 82 comments - merkeziyetsizgelecek on April 19, 2024: "Bitcoin üflese altlar uçuyor. Bitcoin ATH yaptığı için sıra altcoinlere gelecek düşüncesi ile altcoin alan bir çok insan şu...".

Yorum

Çalışıyor...