Kripto Para İletişim

Daraltma
Bu sabit bir konudur.
X
X

• Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
yeni gönderiler
  • Fbeskat
    • 09 Sep 2015
    • 346
    • Software Developer

Yüklü şekilde buradayız 5X aldık bakalım daha neler olacak. Yapay zeka projesi
    https://coinmarketcap.com/currencies/hypergpt/

Yorum

• garfield_tr
      • 11 Jan 2010
      • 919

İlk olarak Fbeskat tarafından gönderildi
      nasıl bir projesi var bunun ,neye guvenip aldınız mesela

Yorum

• Fbeskat
        Fbeskat yorum yaptı
        Yorum düzenleme
        Yerel türk proje bir çok yapay zeka projesi buna destek veriyor. Ayrıca Microsoft tarafından da destekleniyor gibi gördüm. Ekip her gün gelişimleri twitterdan paylaşıyor bana bundan mantıklı geldi kefil olamam elbette
    • emrahoncu
      • 15 Mar 2004
      • 350
      • Spor - Medya
      • Turizm

İlk olarak Fbeskat tarafından gönderildi
      Görüpte alamadığım güzel projelerden birisi. Youtube'da 3 ay önce fenomenin biri paylaşmıştı, sık kullanılanlara eklemiştim ha bugün, ha yarın alacağım diye unuttum, kaldı öyle. Aslında unuttum diyemem de parayı başka yerlere koyduk. Yapay zeka coinlerinin yükselmesiyle bu da uçtu gitti. Nasip artık, belki bir gün alırız.

Yorum

• Fbeskat
        Fbeskat yorum yaptı
        Yorum düzenleme
        evet hoccam bende o ara görüp araştırıp girmiştim.Yapay zekalarda uluslararası bir çok sayfada paylaşılan bir coin olarakta gördüm.
    • emrahoncu
      • 15 Mar 2004
      • 350
      • Spor - Medya
      • Turizm

W coin (Wormhole) bu coini biraz araştırın, çıkalı daha 2 gün oldu. Pyth stake edenlere, Wormhole köprüsünü ve Backpack kullananlara airdrop attılar, Bana 2000 adet verdiler Pre-markette 1.70 - 1.90 arası işlem görüyordu, Binance listelenmesiyle min. 2.5$ ları görür diyorlardı hayal kırıklığı oldu o yüzden çıkar çıkmaz 4 'te 3 'ünü sattım. Şu an anlık fiyatı 0.95$ bence bedava! Monad 'ı duymuşsunuzdur işte bu coini almak için insanlar sıraya girecek işin güzel tarafı tabi bu benim düşüncem Wormhole stake edenlere Monad airdrobu atacaklar. Win win olayı. Şu an W 'nin stakesi yok ilerde mutlaka olacaktır. Fiyat buradan aşağıya da salabilir, o yüzden sizi üzmeyecek ufak miktarlarla alınıp toplanabilir, ilerde çok değerli olacaktır. Bu arada yakın zamanda Sharpe Ai diye bir coin çıkacak şimdiden hazırlığınızı yapın! Unutmayın W, Monad, Sharpe Ai

*Nibiru, Mina ve Alt coinlerinizi stakeye koyun, geçen gün Altlayer 'ın kurucusu twit attı resmen stakeye koyun ödülünüzü alın dedi.
      *Keplr tarafında eksik kalan coinleriniz varsa tamamlayın.
      *Solana 'da meme coin çılğınlığı yaşanıyor son bomba Imaro ve Bomeow sizde pastadan düşen payınızı alın, aynı zamanda Kaminoda 2.dönem başladı varlıklarınızı oraya kitleyip airdropların gelmesini bekleyin, ayrıca Phantom cüzdanı kullanın orada gerçekleştireceğiniz işlemlere göre airdrop atacakları konuşuluyor. Tensor, Marginfi, Drift, Backpack, Meteora bunları da kullanın her yerden airdrop yağacak.
      *Astar 'ı olanlar varlıklarını boşta tutmasın koyun stakeye bir güzel airdropta çekik gözlü amcalardan gelecek.
      *Avax' ta gidin Xava alın stakeye atın bu sene daha 2 ön satış yaptılar devamı gelir, üzmez sizi.
      *Baştacımız Aptos' un hangi birini yazayım daha geçen gün ekosistemde bir kaç işlem yapanlara 150$ değerinde airdrop attılar, havadan gelen para tabi ki hayır demeyiz ama bu başlangıç bile değil. Açın bir Petra cüzdan kasın Cred, Thala, Aptosmonkeys, Topaz, Amnis, Ariesmarket girin irili ufaklı bütçenize göre işlemler yapın, Nft tutun puanlar biriktirin, yaptığınız tüm bu işlemler fazlasıyla size geri dönecek.
      *Sui tarafı patlamaya hazır bir bomba,bu sene onlardan çok şey bekliyorum. Daha geçen gün Deepbook Airdrobu attılar, Scallop (SCA) Pyth ile anlaştılar. Yeni coin anlık 0,80$ alın dursun kenarda, Scallop 'un kendi sitesini kullanın, Naviprotocol, Cetus varlıklarınızı yatırın borç alıp borç verin, Volosui 'yi kullanın Sui 'lerinizi kilitleyin. Bluemove 'dan ucuz Nft alın, dursun cüzdanınızda.
      *Asıl Ethereum tarafından gelecek en büyük Airdroplar Eigenlayer ve Swell öyle bir airdrop yapacak ki herkes konuşacak, 5-6 haneli $ atacaklar ama onlar için çok geç yılbaşından önce başladı, Puffer'da 2 ay oldu galiba onun içinde geç. Çok Fee ücreti ödedim ama değeceğini düşünüyorum.
      *Bouncebit 'e girin kullanıcı sayısı az güzel airdrop gelir, Bnb veya Btc 'niz varsa kilitleyin, Haziran'ı bekleyin.
      *Coinliste ön satışlara katılın, karma puanı kasın, Neon diye bir coini ön satıştan verdiler bana çıkmadı ama coin 40x yaptı.1000$ lık alan kişinin 40.000$ 'ı oldu. Aynı Coinlist gibi birde Ape Terminal diye ön satış platformu var, girin oraya ön satışlara katılın katılmak Bedava belki çıkar hayatınız değişir. Nisan, Mayıs, Haziran aylarında her yerden airdrop yağacak, sizde şimdiden hazırlığınızı yapın.

Burada anlatılanları sağda solda duyamazsınız çok az kişi bilir onlarda anlatmaz, anlatmaz derken uğraşmaz anlamında, burada değerli bilgiler aktarılıyor bende elimden geldiğince yardımcı olmak istedim unuttuğum mutlaka vardır ama ilk aklıma gelenler bunlar. Daha önce de dediğim gibi bu ekosistemin içinde olun, kendinizi geliştirin, okuyun öğrenin ve asla pes etmeyin çünkü finansal özgürlüğe kavuşmamızın tek yolu buradan geçiyor.

Son olarak burada yazılanlar yatırım tavsiyesi değil, sadece şahsi düşüncelerimdir.

Yorum

• Fbeskat
        Fbeskat yorum yaptı
        Yorum düzenleme
        sağolun hocam bilgiler için bi miktar değerlendirebilirim güzel gibi duruyor
    • garfield_tr
      • 11 Jan 2010
      • 919

İlk olarak EndoplazmikBirKulum tarafından gönderildi

Bunu defalarca yazıyorum, buradan yazarak anlatmak imkansız. Youtube'a xxx coin nasil stake edilir yazın onlarca video çıkar diyorum. Metamask kullanımı yazın, uniswaptan token alımı yazın çıkar diyorum. Kusura bakma ama armut piş ağzıma düş olmuyor kendiniz de emek vermek zorundasınız. Verdiğim linkte hangi borsada listeli olduğu yaziyor. Bu şekilde biri şunu alın desin hiç araştırma yapmadan alalım diye düşünüyorsanız zaten bu piyasaya girmeyin zarar edersiniz.

Bir de ilgi manyaklığına cevap vereyim; ilgi manyagi olsam buraya neden yazayim? Forumda bu işlerle ilgilenen kaç kişi var da ilgi manyağı olan birini tatmin edecek Allah aşkına mantıklı düşünüp yazalım.
      haksızlık etmemek lazım endoplazmik hocaya,yaklasık 3-4 senedir bu başlıkta kendisinin tavsiyelerini aldım genelde hep olumlu olmuştur,şimdi yiğidi öldür hakkını yeme
      En son garfield_tr tarafından düzenlendi; 07 - 04 - 24, 06 : 39.

Yorum

• EndoplazmikBirKulum
        • 02 Dec 2017
        • 4960
        • Kripto Para - Airdrop

İlk olarak garfield_tr tarafından gönderildi

haksızlık etmemek lazım endoplazmik hocaya,yaklasık 3-4 senedir bu başlıkta kendisinin tavsiyelerini aldım genelde hep olumlu olmuştur,şimdi yiğidi öldür hakkını yeme
        Abi şimdi;

Burada hiçbir menfaatim olmadan yıllar öncesinden başlayarak piyasa ne zaman düşmeye başlayacak yazdim, ayi ne zaman gelecek yazdım, piyasa ne kadar sürünecek yazdım, 2023 sonu 2024 başı boğa başlar 2025e kadar devam eder yazdım, herkes almaya korkarken artık alın piyasa çok yükselecek yazdim, hangi alanlardaki projeler en çok kazandiracak yazdim, hangi coin ne kadar yükselecek onu bile yazdım. Son yazdığım cümle hariç hepsi %100 başarılı oldu. Bazı coinler istediğim seviyeye gitmedi ama %90 başarı var orada da. Daha ne yapabilirim ki? Para kazanmak istemeyene zorla para kazandıramam.

Beni eleştiren arkadaşın elinde avax vardı ayı gelecek avax çok düşecek diye de uyardım üstelik. Dinledi mi? Tabiki hayır. Burada ne yazarsam yazayım zaten bazıları dikkate almayacak.

Bu arada piyasanın birkaç yılını bildim diye bu bundan sonrasını da doğru tahmin edeceğim anlamına gelmez. Her koyun kendi bacağından asılır ya da coin mi desek ona?

emrahoncuHocam eline sağlık bir kismina ben katilmiyorum ama çok güzel bilgiler vermişsin

Yorum

• garfield_tr
          • 11 Jan 2010
          • 919

İlk olarak EndoplazmikBirKulum tarafından gönderildi

Abi şimdi;

Burada hiçbir menfaatim olmadan yıllar öncesinden başlayarak piyasa ne zaman düşmeye başlayacak yazdim, ayi ne zaman gelecek yazdım, piyasa ne kadar sürünecek yazdım, 2023 sonu 2024 başı boğa başlar 2025e kadar devam eder yazdım, herkes almaya korkarken artık alın piyasa çok yükselecek yazdim, hangi alanlardaki projeler en çok kazandiracak yazdim, hangi coin ne kadar yükselecek onu bile yazdım. Son yazdığım cümle hariç hepsi %100 başarılı oldu. Bazı coinler istediğim seviyeye gitmedi ama %90 başarı var orada da. Daha ne yapabilirim ki? Para kazanmak istemeyene zorla para kazandıramam.

Beni eleştiren arkadaşın elinde avax vardı ayı gelecek avax çok düşecek diye de uyardım üstelik. Dinledi mi? Tabiki hayır. Burada ne yazarsam yazayım zaten bazıları dikkate almayacak.

Bu arada piyasanın birkaç yılını bildim diye bu bundan sonrasını da doğru tahmin edeceğim anlamına gelmez. Her koyun kendi bacağından asılır ya da coin mi desek ona?

emrahoncuHocam eline sağlık bir kismina ben katilmiyorum ama çok güzel bilgiler vermişsin
          valla hocam çok faydalı oluyorsunuz ve kazanıyoruz sayenizde lütfen önerilerinizden marum bırakmayın bizi,heryerde olumsuz eleştirenler tabiki olacaktır,umursamayyınız bence,teşekkürler

hocam birde bu arada RİO'yu bekliyoruz zaten hedefe kadar,,''Son yazdığım cümle hariç hepsi %100 başarılı oldu.'' RIO değil değilmi burada bahsettiğin ,gerçi rıo yükselişte zaten ve uzun vade bekliyorum ben zaten
          En son garfield_tr tarafından düzenlendi; 07 - 04 - 24, 10 : 34.

Yorum

• EndoplazmikBirKulum
            • 02 Dec 2017
            • 4960
            • Kripto Para - Airdrop

İlk olarak garfield_tr tarafından gönderildi

valla hocam çok faydalı oluyorsunuz ve kazanıyoruz sayenizde lütfen önerilerinizden marum bırakmayın bizi,heryerde olumsuz eleştirenler tabiki olacaktır,umursamayyınız bence,teşekkürler

hocam birde bu arada RİO'yu bekliyoruz zaten hedefe kadar,,''Son yazdığım cümle hariç hepsi %100 başarılı oldu.'' RIO değil değilmi burada bahsettiğin ,gerçi rıo yükselişte zaten ve uzun vade bekliyorum ben zaten
            Ben teşekkür ederim hocam.

Hayır rio için söylemedim onu bekliyorum. Altcoinler btcyi bekliyor, dominans yine yükseldi ne yaparsa altcoinler de bir süre sonra uyum sağlar. Rwa projelerine uzun vadeli bakmak gerekiyor daha emekleme aşamasında bile değiller desek yanlış olmaz. Bence yeni milyonerler bu alandan çıkacak.

Coingecko de listeli bazı rwa projelerini buradan inceleyebilirsiniz. Hakkında bilgi almak istediğiniz coini youtube da aratın Türkçe videolara bakin illaki hakkında video çeken olmuştur. https://www.coingecko.com/tr/categor...rld-assets-rwa

Yorum

• EndoplazmikBirKulum
              • 02 Dec 2017
              • 4960
              • Kripto Para - Airdrop

İki geme yatırım yaptım biri borsada listeli diğeri merkeziyetsiz borsada var sadece;

1. Lucidao
              Fiyat: 0.025 Dolar
              https://coinmarketcap.com/tr/currenc...cidao/#Markets

Alinacak borsa : Uniswap
              Ağ : polygon
              Rwa projesi gem çok riskli
              Ya 30 katına cikar satarım ya da batar, inceledim beğendim ben batacağını düşünmüyorum.

Nasil alıyoruz:

1- Metamask'a, herhangi borsadan matic alıp polygon ağından polygon (matic) alıp gönderiyoruz.

2- Linkten Uniswap'a girip metamask'ı bağlıyoruz. Üstte matic yazacak alta da asağida verdigim contract adresini yapıştırıyoruz lucidao çıkar seçiyoruz ve swap yapiyoruz.

0xc2a45fe7d40bcac8369371b08419ddafd3131b4a

https://app.uniswap.org/?chain=polygon

​​​​​3- İstediğimiz yere gelirse zaten borsalar da listeler çekerken direkt borsaya lucidao çekeriz artık, polygona swaplamaya gerek kalmaz.

2. Root protocol (ISME)
              Fiyat: 0.035 Dolar

gate ve kucoin de var
              gem çok riskli Ya 30 katına cikar satarım ya da batar, inceledim beğendim ben batacağını düşünmüyorum.

https://coinmarketcap.com/currencies...tocol/#Markets

Yorum

• yu_cin
                • 21 Jan 2008
                • 2229

Yer gök kırmızı mahşer midir ya Rab.
                https://m.youtube.com/watch?v=seueot...rEsSBtYWjFn2Vy

Yorum

• EndoplazmikBirKulum
                  • 02 Dec 2017
                  • 4960
                  • Kripto Para - Airdrop

Haçlılar İranı yemek istiyor belli ki, savaş daha da büyüyecek gibi, bu gidişle maalesef bitcoin 40 binleri görene kadar tutulamaz.

Yorum

• kubilaytt
                    kubilaytt yorum yaptı
                    Yorum düzenleme
                    Ters işlem açalım mı çıtırdan reis aşağı doğru

• EndoplazmikBirKulum
                    EndoplazmikBirKulum yorum yaptı
                    Yorum düzenleme
                    Ben açtım reis ytd
                • ozgok18
                  • 09 Jul 2012
                  • 9312
                  • Win win win
                  • İnsan Sarrafı

Ltc çok pis düştü yav nasıl olur bu son dört günde bu kadar değer kaybı nasıl olur

Yorum

• Nevermind777
                    Banned
                    • 12 Nov 2023
                    • 2612

Kısa sürede 62k dan 65k ya çıktı. Ne arsa topladılar be. Birileri duyum alıyordur boşa değil bu ataklar. Biz de anca seyirciyiz

Yorum

• Nevermind777
                      Banned
                      • 12 Nov 2023
                      • 2612

Kaldıraçtaki tüm işlemler nerdeyse patlıyor değil mi böyle durumlarda?

Yorum

• wick
                        wick yorum yaptı
                        Yorum düzenleme
                        Evet düşüşe long da yakalanırsa patlıyor ancak short işlem açmışsa da ihya oluyor .
                    • EndoplazmikBirKulum
                      • 02 Dec 2017
                      • 4960
                      • Kripto Para - Airdrop

Bundan sonra ne olur? Burada kalacaksa döner de altcoinden zarar edenler için tat vermez, altları çok fena ezdi. Balinalar btc satmadı, her zamanki gibi bir bildikleri vardır.

Buradan dönerse altcoinler çok yükselir, burdan şuan alanlar bana göre çok ciddi kazanç sağlar.

Savaş başlığına yazmışım burada da olsun;

İran, hedef aldığımız askeri üstü orayı da sorunsuz vurduk diyor, gelen görüntüler de bunu doğruluyor. Ihalari yem ederek; bir askeri üssü hedef alıp, oraya da gerçekten 7 füze isabet ettirdiyse son derece başarılı operasyon olmuş.
                      1- Burada kalırsa İran yönetimi, İran içinden, Rusya Çin gibi müttefiklerinden ve çevre ülkelerden çok daha fazla destek görür ve güç kazanır.

2- Netanyahu, Avrupa ve ABDden daha fazla destek görür ve güç kazanır. Gazze de tek insan bırakmasa yine kimse sesini çıkarmaz ve artık Lübnan'a da girerek toprak alir.

Piyasalar da kapalıyken iki tarafa birden kazandıran bir tiyatro izledik sanırım. Olan bize oldu yani bitcoine oldu

Yorum

Çalışıyor...