Kripto Para İletişim

Daraltma
Bu sabit bir konudur.
X
X

• Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
yeni gönderiler
  • Selocan42
    • 12 Dec 2021
    • 229

bu baslik bizi emekli edecek anlasildi
    takipteyim reisler

Yorum

• airlove
      • 09 Jan 2017
      • 1199

EndoplazmikBirKulum JUP u 1$ dan hesaplıyor muyuz başkan

Yorum

• EndoplazmikBirKulum
        • 02 Dec 2017
        • 4960
        • Kripto Para - Airdrop

İlk olarak EndoplazmikBirKulum tarafından gönderildi
        Bu arada herkes hazırsa bir hafta içinde 42 bine gidelim.

Bu tia denen merette 13 dolar olur kesin zaten sürekli yükseliyor 6.4 dolarda şuan. Airlove tiaları satmadıysa para sayma makinesi siparişi vermiştir.
        Nasıl da söz tutuyor 42 bin dedim 42 bine geldi

Coinler hakkında pmler de var da işler çok yoğun buraya bakamıyorum. Kış geliyor birkaç depremzede daha konteynerdan kurtulmalı, coinler sayesinde vadeli işlemler bunu sağlıyor.

Yorum

• EndoplazmikBirKulum
          • 02 Dec 2017
          • 4960
          • Kripto Para - Airdrop

Battı bitti dediğimiz Solana 73 Dolar oldu 3 vakte kadar ciddi ciddi 500 dolar bile olacak ya çok ilginç.

Yorum

• ice87
            ice87 yorum yaptı
            Yorum düzenleme
            Airdrop atacak diye millet stake atmaya basladi. Gider daha
        • EndoplazmikBirKulum
          • 02 Dec 2017
          • 4960
          • Kripto Para - Airdrop

Btc 38 Bine gider demişim de az oldu btc 48 bine gidecek altlardan da güzel tepkiler göreceğiz. Çok para kazanmak isteyen yapay zeka coinlerini takibe alsın.
          Yine az oldu galiba ya

Abd emtia yürümesin; altın, gümüş, petrol yükselmesin diye kriptoya bir miktar yol verebilir ki bu bir miktar btcyi 80 bin dolarda görmemize sebep olabilir. Bu fikir bana aşırı mantıklı geliyor, farklı yorumlaması olan varsa okumak isterim.

Yorum

• K4N4K3N K0LL4B0
            • 17 Dec 2016
            • 2637
            • Tek suçlusu biziz neyse vergi bağla aç kalalım, Rollerimiz değişmiyor senaryoyu baştan alın.
            • Muhasebeci

Cogu altcoin epey yükseldi, waves bunlar kadar degerlenmedi bana göre yakin zamanda patlama yapabilecek potansiyelde.

Yorum

• EndoplazmikBirKulum
              • 02 Dec 2017
              • 4960
              • Kripto Para - Airdrop

Battı bitti dediğimiz Solana 73 Dolar oldu 3 vakte kadar ciddi ciddi 500 dolar bile olacak ya çok ilginç.
              Yeni boğanın Doge ve Shibası; Bonk ve Pepe olacak ya bu daha ilginç. 3 vakte kadar şuan ki fiyatlardan 100 kat daha yükselecekler demek oluyor bu gerçekten ilginç. 1 Milyon lira at 100 milyon lira al güzel para.

Bu arada bizim inj de 30$'ı gördü

Yorum

• Selocan42
                Selocan42 yorum yaptı
                Yorum düzenleme
                sol cidden 500 görür mü?? alalim daha da yükselmeden
                cogu coin cok yüksledi inj, pepe, bonk. bunlar bu fiyattan alınmaz di mi
                alınır mı yoksaaaaa
            • lorrdd
              • 16 Apr 2012
              • 2199

En kötü forumdaki bürolardan ftn alıp hesabımızda durup hiç ellemeseydik 4x olmuştu

Yorum

• Donatello
                Yönetici
                • 13 Oct 2005
                • 5790

Solana short yaptıra yaptıra öttürmüştün beni hatırlıyorum

Yorum

• EndoplazmikBirKulum
                  • 02 Dec 2017
                  • 4960
                  • Kripto Para - Airdrop

İlk olarak Donatello tarafından gönderildi

Solana short yaptıra yaptıra öttürmüştün beni hatırlıyorum
                  Ben sana git 50-100x mi aç dedim?

Solana shorttan 20 bin lira ile başlayıp 3 milyon kazanmıştım aniden yükseldi 3.5 milyon gitti, durduk yere yarım milyon zarara girdik Short hep tehlikeli işte çıkmasını bilmek lazım. O zaman Vitalik bizi bitirmişti şimdi Vitalik bizi kurtarıyor yine solana ile.

Yorum

• Galasek
                    Galasek yorum yaptı
                    Yorum düzenleme
                    Vitalik çok kritik bir yerde Solana'ya sahip çıkmıştı. 5 doların altına düşüyordu neredeyse. Stratejik bir hamleydi.

• EndoplazmikBirKulum
                    EndoplazmikBirKulum yorum yaptı
                    Yorum düzenleme
                    Hamlesine tüküreyim 5 milyoncuk alıp çıkacaktım az kalsın donumuza kadar alıyordu az daha beklese yeterdi
                • EndoplazmikBirKulum
                  • 02 Dec 2017
                  • 4960
                  • Kripto Para - Airdrop

Yeni boğanın Doge ve Shibası; Bonk ve Pepe olacak ya bu daha ilginç. 3 vakte kadar şuan ki fiyatlardan 100 kat daha yükselecekler demek oluyor bu gerçekten ilginç. 1 Milyon lira at 100 milyon lira al güzel para.

Bu arada bizim inj de 30$'ı gördü
                  Yürüyoruz arkadaş-lar, içimde bir telaş var
                  Bu kutlu gün bizim, zafer, düğün bizim
                  Görüyoruz arkadaş-lar darbeler, savaşlar
                  Sırtımız yere gelmiyor bizim.

Yazdığımda 14 dü şimdi 23. %70 yürüdük

Yorum

• LeeSharp77
                  • 12 Apr 2017
                  • 2523

Arkadaşlar oldukça yetkin birinden aldığım bilgiye göre ocak ayının ortalarında kripto yasasının ilk hali çıkacakmış.

Epey can sıkıcı özellikler olacak görünüyor. (yaparlarken para içerde kalsın, yerli borsalarda işlem yapsınlar herkesi kontrol edelim kafası işlemiş belli ki)

Yabancı borsalarda işlem yapmaya hapis cezasına kadar yüksek yaptırımlar düşünülüyormuş. (bu tepkilerden sonra kalkar bence sanmıyorum uzun soluklu işlemez)

Ülke içinde şubesi olan borsalar devam edecek. misal binanceTR gibi ama yurtdışındaki yapısını kullanamayacaksınız.

kapalı çarşıdaki tezgah altı işlemleri de engellemk için bazı yaptırımlar gelecekmiş.

ayrıca bununla birlikte vergi konusu da geliyor.

(ilk yorumum başta büyük rezillikle çıkacak, 1 yıl içinde güncellenerek bazı yanlarını düzeltirler. yasaklasalar bile bir arka kapı bulunur. merkezsiz borsaları falan engellemeleri çok zor çünkü)

ilginç bir nokta şu olacak. artık Yerli borsalara yurt dışından kripto para transfer edemeyeceksiniz. Sadece alıp satabileceksiniz borsa içinde. epey saçma şeyler olacak.

ayrıca aldığım bir duyuma göre bankların kripto cüzdanları olacakmış saklama hizmeti için.

Yorum

• Selocan42
                    Selocan42 yorum yaptı
                    Yorum düzenleme
                    yerli borsaya baska cüzdan yada borsalardan yatirmak serbest olur ama yerli borsadan disari cikarmak yasak olur büyük ihtimalle. cünkü para akışını durdurmak istemezler. amaç para içerde kalsın disari cikmasin.

• Selocan42
                    Selocan42 yorum yaptı
                    Yorum düzenleme
                    bu düzenleme nası olack gelişme yada haberi olan var mı? global binance yasaklanır mı

• LeeSharp77
                    LeeSharp77 yorum yaptı
                    Yorum düzenleme
                    söylentilere göre ocak ayı içinde olacacakmış. global borsalar yasaklanacak diyor. ama belli bir süre tanınır. içerde paranız kalmaz yani.
                • EndoplazmikBirKulum
                  • 02 Dec 2017
                  • 4960
                  • Kripto Para - Airdrop

15 ay içinde çok büyük ihtimalle inj, op, arb, agix, fet, woo ve rndr 30-100 kat arası kâr ettirecek.
                  Yazdığımda inj 7 dolardı galiba, yaklaşık 6 katına çıktı 40 doları gördü, anlık fiyat 37 dolar çok yakın zamanda 50 yi geçeriz. Gerçek bır boğa da 750 dolardan aşağısı kurtarmaz.

Bu arada herkes hazırsa bir hafta içinde 42 bine gidelim.

Bu tia denen merette 13 dolar olur kesin zaten sürekli yükseliyor 6.4 dolarda şuan. Airlove tiaları satmadıysa para sayma makinesi siparişi vermiştir.
                  Tia 6.4 ten 15 doları gördü, anlık fanlık 12 dolar çok yakın zamanda 18 doları görmemesi için bir sebep yok.

Yorum

• EndoplazmikBirKulum
                    EndoplazmikBirKulum yorum yaptı
                    Yorum düzenleme
                    Bu coinler 4-5x kaldıraç ile diğer çok riskli coinlere göre hem daha güvenli hem de riskli coinlerin kazandırma ihtimali kadar kazandırabilir. Bu seviyeler bence buna uygundur. Inj kısa vadede 100 doları geçebilir. 4x kaldıraç açılsa 2.5 kat yerine 10 kat kazanılır.

• Umut
                    Umut yorum yaptı
                    Yorum düzenleme
                    EndoplazmikBirKulum abi hala senden mesaj bekliyorum

• Selocan42
                    Selocan42 yorum yaptı
                    Yorum düzenleme
                    endoplazmikbirkulum usta valla bana cok kazandırdın allah razı olsun allah tuttugunu altın etsin ben artık karlarımı alıp cikiyorum
                    betece dominans cok azaldı yakında fırlayabilir yukarı. o zaman yine alırız altları. cocugum olursa adını op koyacam tekrar cok saol
                • EndoplazmikBirKulum
                  • 02 Dec 2017
                  • 4960
                  • Kripto Para - Airdrop

Sonunda arbitrum hareket edebildi 1.37 dolara geldi. En yakın zamanda ne 3 kat yükselir diyen varsa ben kesinlkle arbitrum derim. Daha fazla risk daha fazla kazanç demek o zaman git sadece 3x arb long aç paran 10 katına çıkınca bozdur çek. Başlasın Arbitrum yüzyılı... Hedef 5 Dolar ileri....

Cilgin Umut

Yorum

• ozgok18
                    • 09 Jul 2012
                    • 9312
                    • Win win win
                    • İnsan Sarrafı

Btc de hareketlilik var acaba 1.500.000₺ seviyesini görür mü yılbaşına kadar 0.38btc var bozamıyorum

Yorum

Çalışıyor...