Kripto Para İletişim

Daraltma
Bu sabit bir konudur.
X
X

• Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
yeni gönderiler
  • EndoplazmikBirKulum
    • 02 Dec 2017
    • 4960
    • Kripto Para - Airdrop

Net hesapladım madencilik eskiye göre bitmiş ama yinede diğer yatırımlardan mantıklı:

Elektrik maliyetiniz yok ve etc mining yapmak mı istiyorsun?

1 adet 3080 ekran kartı 1170$. Günde ortalama 5 kwh elektrik tüketir ve 0.50$ para kazandırır. Ayda 15, yılda 180$ getiri olur. Amortisman süresi anlık fiyattan 6 yıl 3 ay. Ayı piyasasında bile 6 yıl 3 ayda kendini amorti ediyorsa boğada bu süre 1-2 yıla kadar düşebilir. Mining düşünen de yatırımı ayı piyasasında yapmalı.

Elektrik maliyetim var güneydeyim bu maliyetten nasıl kurtulurum?

60 Bin dolar yatırımla 110 kw kapasiteli günde 465 kwh elektrik üreten GES kurabilirsin.

GES ile birlikte birde 465 kwh elektrik tüketen 3080 ekran kartları alsan ne kadar yatırım gerekir?

93 tane ekran kartı günde 465 kwh elektrik tüketir. Günde 46.5 Dolarlık etc kazar. Yılda 16.972$ etc kazansın.

93 adet Ekran kartı aldık + GES kurduk toplam 168 Bin dolar yatırım. Kurulum falan derken 5 bin dolarda öyle gitse oldu 173 Bin dolar. 173.000 bölü 16.972 eşittir 10 yıl.

Bu sistem şuanki ayı piyasası fiyatıyla kendini 10 yılda amorti eder. Ayı da biriktir mega boğada sat sistemiyle amortisman süresi 2 yıla kadar düşebilir.

Ben olsam ayı piyasasında kazdığım etcleri satar Mina ve Azero alır stake ederim boğada satar GES dahil tüm yatırımı 6 ayda amorti etmiş olurum.

Anlatınca güzel oldu yapsam mı bir çılgınlık?

Yorum

• EndoplazmikBirKulum
      • 02 Dec 2017
      • 4960
      • Kripto Para - Airdrop

İlk olarak EndoplazmikBirKulum tarafından gönderildi
      Edit: Op da 0.40 dipten 2.5 dolara geldi 6 kat çıktı. Aptos da yükseliş dursa bile bence Op daha devam eder. Hiç boğa görmemiş coinler coşar demiştik.

Aptos 18$ olmuş, 3 Dolar da alanlar n'apıyor acaba şuan
      Ne dediysek o, ne eksik ne fazla. Op 6 Dolar olsun.

Yorum

• Karakartal2
        • 24 Jun 2020
        • 1031

SLEAZYDREAM Michelangelo Donatello adminler bunu nasıl ön planda tutabiliriz alanlar bagış yapabilir bunu bu zamanda önemli 100 kişi çıksa 200 Bin TL para eder ...
        ​​​​​​​Dünyaca ünlü kripto para borsası Binance tarafından, Türkiye'de deprem bölgesinde bulunan tüm kullanıcılara 100 dolar bağış yardımı yapılacak. Bağış yardımı alacak olan kullanıcılar, 6 Şubat'tan önce tamamlanmış olan Proof of Address (POA-Adres İspatı) yöntemiyle belirlenecek

Yorum

• legendarybet
          • 04 Jun 2016
          • 4139

Bitci kyc tamamlama kampanyası ödülü yatan var mı 21 iş günü geçti hala gelen yok. Canlı yardım teknik ekip üzerinde çalışıyor demekten başka bir şey yapmıyor.

Yorum

• ozgok18
            • 09 Jul 2012
            • 9312
            • Win win win
            • İnsan Sarrafı

Bitcoin bakalım bu 2 hafta içinde ne yapacak asıl gitmek istediği yön belli olur

Yorum

• alcofribas
              • 12 Oct 2011
              • 884

Merhaba arkadaşlar;

Bugün binance hesabımdan rotabet hesabıma 130 dolarlık trx coin ile yatırım yapacakken yanlışlıkla 2600 dolar gondermisim.rotabet hesabıma 2600 tl yattı kalan kısmı iade için ne yapmam gerekiyor.

yatırım coinpayments üzerinden gerçekleşti.

coinpayment sitesinden yansımayan tutarın iade talebini bir türlü olusturamadim. Bu konuda bana yardımcı olacak arkadaş var mi

Yorum

• taksici travis
                taksici travis yorum yaptı
                Yorum düzenleme
                Hocam fazla ücret gönderiminde genel bu aracı şirketler mail yolluyor sistemde kayıtlı mailin oraya da bildiriliyor daha sonra oraya adres girip geri çekebiliyorsun. Bana coinpaymentsde belki olmamıstı ama dumanbetin kullandıgı aracıda 3-5 tl fazla gonderdim diye uyarı maili geldi bu neymiş diye baktım daha sonra belirttiğim hesaba yolladılar.

• ice87
                ice87 yorum yaptı
                Yorum düzenleme
                alcofribas coinpayments mail gelir yatirim basarili diye onu cevapla hatta ayni sekilde iade icinde form gonderilir. Gecmisten o yatirim url sine gidersen oradan da yaparsin
            • alcofribas
              • 12 Oct 2011
              • 884

İlk olarak alcofribas tarafından gönderildi
              Merhaba arkadaşlar;

Bugün binance hesabımdan rotabet hesabıma 130 dolarlık trx coin ile yatırım yapacakken yanlışlıkla 2600 dolar gondermisim.rotabet hesabıma 2600 tl yattı kalan kısmı iade için ne yapmam gerekiyor.

yatırım coinpayments üzerinden gerçekleşti.

coinpayment sitesinden yansımayan tutarın iade talebini bir türlü olusturamadim. Bu konuda bana yardımcı olacak arkadaş var mi
              Bana email gelmedi

Yorum

• taksici travis
                • 19 Apr 2022
                • 1386

İlk olarak alcofribas tarafından gönderildi

Bana email gelmedi
                Bu sana gonderecegin hesabi belirttigi sayfa varya gonderimden sonra oradada geri iade tarzi bir buton olustumu url kaybetmediysen bir daha bak derim oyle de bir sey yoksa artik mail filen atarak ugrasarak cozersin umarim.

Yorum

• alcofribas
                  • 12 Oct 2011
                  • 884

Coinpayments talep yazismalarima sürekli bu mesajı gonderyor trx coini gonderdigim adresi ve tx id göndermeye rağmen bu mesajı atıp duruyorlar. Iade olacak tutar fazla çaresiz kaldım kafayı yiyecem lütfen konu hakkında bilgi sahibi arkadaşlar varsa yardımcı olurlarsa sevinirim

Soyle bir durum var trx coini rotabetin verdiği adrese gönderdim gondelirken onayladigim email adresim ile rotabete üye olurken verdiğim email adresi degisik ve rotabet üyeliğindeki email adres aktif değil ve aktif etme durumum yok, bundan kaynaklı sorun olabilir mi olursada nasıl yol izlemem gerekir

Güvenlik nedeni ile sadece bilet ile rezerve edeceğimiz e-posta adreslerine ve sistemimizde yer alan adrese cevap veremekteyiz. Sorunu inceleyebilmemiz için lütfen bu satın alma işlemini gerçekleştirmek için kullandığınız e-posta adresiyle yeni bir bilet açın.
                  Aksi takdirde, lütfen bu işlemin doğrulama kodunu sağlayın.

Yorum

• taksici travis
                    Yorum düzenleme
                    Benim mail gelir dedigim mail adreside rotabetteki adresti zaten burolardaki maili aliyorlar yatirimda otomatikmen. Bu islemi cozmek icin ya o maili aktif edecen yada rotabet cozecek bu isi sonucta rotabet o firmayla calisiyor onlar cozebilirler.
                • negatheef
                  • 13 Mar 2008
                  • 20855
                  • Betting

alcofribas hocam support açman lazım.

şu adrese , şu tx id ile şu kadar gönderecekken fazla olarak şu kadar gönderdim.

iadesi diye.

onlar çözecektir.

https://www.coinpayments.net/supwiz-buyer

burdan

Yorum

• alcofribas
                    • 12 Oct 2011
                    • 884

İlk olarak negatheef tarafından gönderildi
                    alcofribas hocam support açman lazım.

şu adrese , şu tx id ile şu kadar gönderecekken fazla olarak şu kadar gönderdim.

iadesi diye.

onlar çözecektir.

https://www.coinpayments.net/supwiz-buyer

burdan

bu adrese surekli tx id kodunu giriyorum lakin Bu bilgi bir CoinPayments ödemesi için görünmüyor...uyarısı veriyor

Yorum

• negatheef
                      negatheef yorum yaptı
                      Yorum düzenleme
                      tx id değil.

coinpayment referans kodu gireceksiniz.

size gelen mailde var.

• taksici travis
                      Yorum düzenleme
                      payment id gireceksin hocam oraya o parayi gonderdigin linkteki kendi olusturduklari kod sayfanin assasinda ornektede belirtmis.

• negatheef
                      negatheef yorum yaptı
                      Yorum düzenleme
                      alcofribas mail yoksa ,rotabete rica edin işlemin refernans id sini onlar size versin.

sonra dediğim yerde support açacaksınız.

bu şekilde hallolur.
                  • alcofribas
                    • 12 Oct 2011
                    • 884

Fazladan gönderdiğim trx coinin iade işlemi gerceklesti , yardımınız için teşekkür ederim

Yorum

• legendarybet
                      • 04 Jun 2016
                      • 4139

Bitcinin 40 tl kyc tamamlama kampanyası vardı 10 şubat akşamı bitti ödüller 21 gün içinde yatacak dendi daha sonra 21 iş günü sonra yatacak dendi bugün 1.5 aya yakın zaman geçti hala yatırmadılar bu borsadan uzak durun

Yorum

• Michelangelo
                        Fransa Ligi
                        • 04 Sep 2009
                        • 12457

twitter kuşun yerine dogeyi yerleştirmiş.

Yorum

• EndoplazmikBirKulum
                          • 02 Dec 2017
                          • 4960
                          • Kripto Para - Airdrop

İlk olarak Michelangelo tarafından gönderildi
                          twitter kuşun yerine dogeyi yerleştirmiş.

Elon bugün çalışıyor maşallah bir de tweet atmış. Baştan yakalamak mümkün değildi ortalarda yakaladım bir aylık giderimiz çıktı. Böyle şeyler yapacağını kaç kişiye haber veriyor acaba çok merak ediyorum.
                          https://twitter.com/elonmusk/status/...QLoBwaKpg&s=19

Yorum

• Michelangelo
                            Michelangelo yorum yaptı
                            Yorum düzenleme
                            %7-8 artmıştı buraya yazdığımda 0,083-0,085 filandı galiba. 0,104 filan gördü, sanırsam. Erken farkettim aslında ama para olmadığı için değerlendiremedik.

Kimlerin haberi vardı , bilmem ama en çok Twitter ekibi sağlam ekmek yemiştir

• EndoplazmikBirKulum
                            EndoplazmikBirKulum yorum yaptı
                            Yorum düzenleme
                            Böyle güzel oluyor arkasından da her defasında btc dumpı geliyor oradan da ekmek çıkıyor sonra btc toparlıyor bir de oradan geliyor. Kenarda para tutup tetikte beklemek ve hızlı kâr alıp çıkmak lazım..
                        Çalışıyor...