Kripto Para İletişim

Daraltma
Bu sabit bir konudur.
X
X

• Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
yeni gönderiler
  • prosieben
    • 15 Feb 2015
    • 3081

Paribuda oldugumdan dolayi ens den 335 den cikamadim binancede 342 gormus bende sansmi yok nedir ya daha oncede 325 den donup.180 lere gitmisti sundan cikayim baskansey istemiyorum.resmen para pul.oldu enflasyon.karsisinda

Yorum

• EndoplazmikBirKulum
      • 02 Dec 2017
      • 4960
      • Kripto Para - Airdrop

İlk olarak prosieben tarafından gönderildi
      Paribuda oldugumdan dolayi ens den 335 den cikamadim binancede 342 gormus bende sansmi yok nedir ya daha oncede 325 den donup.180 lere gitmisti sundan cikayim baskansey istemiyorum.resmen para pul.oldu enflasyon.karsisinda
      Paribu kullanmayın, başka borsa mi yok? En lanet borsalardan biri.

Şuan 570 milyon dolar değerinde bnb hacklendi ağ durdu. O yüzden biraz düştük maalesef.

Yorum

• exlance
        • 08 Mar 2009
        • 615
        • Exchange

@EndoplazmikBirKulum

Sıfırdan bir kripto (token değil) çıkartsak bunu belli başlı sitelere dağıtsak bir kısmını da forum kullanıcılarına hediye etsek sonra belli başlı borsalara da girmesini sağlasak

WinWinWin... olmaz mı?

Yorum

• EndoplazmikBirKulum
          • 02 Dec 2017
          • 4960
          • Kripto Para - Airdrop

İlk olarak exlance tarafından gönderildi
          @EndoplazmikBirKulum

Sıfırdan bir kripto (token değil) çıkartsak bunu belli başlı sitelere dağıtsak bir kısmını da forum kullanıcılarına hediye etsek sonra belli başlı borsalara da girmesini sağlasak

WinWinWin... olmaz mı?
          Olmaz. https://youtu.be/lf0kAVZGQNc

Yorum

• EndoplazmikBirKulum
            • 02 Dec 2017
            • 4960
            • Kripto Para - Airdrop

ENS en yakın boğada 200 Dolar olmazsa istifayı basar kripto paralardan çıkarım. Hatta blockchainden de istifa ederim. Artırıyorum, mini etek giyer Boğaziçi köprüsünden koşarak geçerim. 2023'te boğa piyasası olur mu bilemem ama 2024'te kesin boğa sezonu gelecek.

Yorum

• kubilaytt
              kubilaytt yorum yaptı
              Yorum düzenleme
              Hacı senin niyet niyet değil mini etek falan

• EndoplazmikBirKulum
              EndoplazmikBirKulum yorum yaptı
              Yorum düzenleme
              Niyeti bozdum hacı bundan sonra böyle, ya herro ya metro
          • akrep6565
            • 15 Jul 2011
            • 1480

İlk olarak EndoplazmikBirKulum tarafından gönderildi
            ENS en yakın boğada 200 Dolar olmazsa istifayı basar kripto paralardan çıkarım. Hatta blockchainden de istifa ederim. Artırıyorum, mini etek giyer Boğaziçi köprüsünden koşarak geçerim. 2023'te boğa piyasası olur mu bilemem ama 2024'te kesin boğa sezonu gelecek.
            Merhaba hocam sen bir ara anlatmistin galiba ya farklı bir isimdeki kredi kartını nasıl nakite çevirebilirim?

Infinix X665B cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yorum

• EndoplazmikBirKulum
              EndoplazmikBirKulum yorum yaptı
              Yorum düzenleme
              Paycell'e kredi kartıyla yatırabilirsin, oradan anında kendi ibanına çekersin. Paycell açmak için hat Turkcell olmak zorunda değil. En son kredi karti ile yatırımda her 100 lirada 1 lira ücret alıyordu.
          • Demirag
            • 13 May 2022
            • 60

Kripto para borsasında dolandırıcılık: "Güvenlik açığının kurbanı oldular" iddiası

Türk vatandaşlarına ulaşarak güven kazanan ve ardından yurt dışı kaynaklı cüzdan hesaplarına para gönderilmesini sağlayan dolandırıcılık olaylarının artması üzerine Avukat Sezayi Balkan suç duyurusunda bulundu.

Küçükçekmece Cumhuriyet Başsavcılığı’na Avukat Sezayi Balkan tarafından müvekkili M.E. adına sunulan suç duyurusunda, 176 bin 706 dolarlık dolandırıcılık olayı anlatıldı. Dilekçede mağdur M.E.’nin sosyal medyadan tanıştığı yabancı uyruklu S.K. ile Hong Kong’a ait olduğu düşünülen telefon numarası üzerinden iletişimini sürdürdüğü anlatıldı. Şüphelinin müşteki M.E. ile arkadaşlık kurduğu da belirtilen dilekçede “Şüpheli aslen Güney Koreli olduğunu ifade etmiştir. Müvekkil ile yazılı ve sesli telefon görüşmeleri yapan şüpheli, iş ve kazanç konusu hakkında konuşmalar yapmıştır. Konuşma esnasında konu kripto para konusuna gelmiştir. Şüpheli, müvekkile ne kadar yatırırsa o kadar kazanacağına yönelik ifadelerde bulunmuştur. Şüphelinin yönlendirmeleri üzerine müvekkil, bir kripto para borsasındaki hesabından yabancı bir cüzdan adresine para aktarmaya başlamıştır. Müşteki, yabancı cüzdan adresine toplamda 176 bin 706 dolar para göndermiştir. Daha sonra müvekkil para çekmek istediğinde sistem buna izin vermemiştir” ifadeleri kullanıldı.

Bu dolandırıcılık yönteminin yeni olduğu belirtilen suç duyurusunda, ülke çapında ne kadar mağdur vatandaşın olduğunun bilgisinin kesin olarak bilinmediği de aktarıldı.

Türkiye’nin farklı şehirlerinden birçok kişinin aynı yöntemle dolandırılarak şikayetçi olduğunun belirtildiği suç duyurusunda “Dolandırılan şahısların hepsinin kripto para borsalarında hesapları mevcuttur. Bu bakımdan müştekilere ait kimlik ve IP adreslerinin sızdırıldığı veya hacklendiği şüphelilerin bu sayede müştekiler ile iletişim kurduğu düşünülmektedir. İlgili firmalarda güvenlik açığı olup olmadığı veya ilgili firmalarda veri sızdırılmasına ilişkin bir durum olup olmadığı soruşturulmalıdır” ifadeleri kullanıldı.

Şüphelilerin tespit edilerek cezalandırılması talep edilen dilekçede, kripto para borsalarında güvenlik açığı ya da veri sızdırılmasına ilişkin bir durumun olup olmadığının da soruşturulması talep edildi.

Konuya ilişkin açıklama yapan avukat Sezayi Balkan, dolandırıcıların vatandaşlara sosyal medyadan ya da web sitelerinden ulaştığını söyleyerek “Mağdurlar ile belli bir süre arkadaşlık kurup etkileri altına alarak kripto para firmalarındaki paraları kendi kripto para firmalarına transferini sağlamaktadırlar. Mağdurlar parayı çekmek istediklerinde çekememektedirler. Dolandırılan tüm vatandaşların bir kripto para hesabı mevcut. Biz bu noktada şunu düşünmeden edemiyoruz; dolandırıcılar mağdurlara nasıl ulaşıyor? Kripto para piyasasında güvenlik açığı mı var veya veri sızdırılıyor gibi bir algı oluştu bizde. Vatandaşlara ait kimlik bilgilerinin ve IP adreslerinin sızdırıldığını düşünmekteyiz. Bu bakımdan kripto para firmalarına çağrıda bulunmak istiyoruz. Herhangi bir güvenlik açıkları varsa gözden geçirmelerini, veri sızıntısı varsa bu durumu tespit etmelerini söylüyoruz. Suç duyurularında buna dikkat çektik. Savcılıktan bu yönde soruşturma açılması yönünde talepte bulunduk” dedi.

Kripto para yatırımcılarına da tavsiyelerde bulunan Avukat Balkan “Şayet böyle bir durumla karşı karşıya kalırlarsa, web sitesinin domain adresini sorgulamalarını, domain yaşının kaç yaşında olduğuna bakmalarını ve site trafiğine bakmalarını tavsiye ediyoruz” şeklinde konuştu.

https://www.cnnturk.com/ekonomi/turk...ldular-iddiasi

Nasıl yapmışlar? Bilgisi olan arkadaş anlatsın. Kripto işinden pek anlamam fakat 176 bin dolar, iyi para. Nasıl olmuş.

Yorum

• budela
              • 01 Feb 2009
              • 3611

İlk olarak Demirag tarafından gönderildi
              Kripto para borsasında dolandırıcılık: "Güvenlik açığının kurbanı oldular" iddiası

Türk vatandaşlarına ulaşarak güven kazanan ve ardından yurt dışı kaynaklı cüzdan hesaplarına para gönderilmesini sağlayan dolandırıcılık olaylarının artması üzerine Avukat Sezayi Balkan suç duyurusunda bulundu.

Küçükçekmece Cumhuriyet Başsavcılığı’na Avukat Sezayi Balkan tarafından müvekkili M.E. adına sunulan suç duyurusunda, 176 bin 706 dolarlık dolandırıcılık olayı anlatıldı. Dilekçede mağdur M.E.’nin sosyal medyadan tanıştığı yabancı uyruklu S.K. ile Hong Kong’a ait olduğu düşünülen telefon numarası üzerinden iletişimini sürdürdüğü anlatıldı. Şüphelinin müşteki M.E. ile arkadaşlık kurduğu da belirtilen dilekçede “Şüpheli aslen Güney Koreli olduğunu ifade etmiştir. Müvekkil ile yazılı ve sesli telefon görüşmeleri yapan şüpheli, iş ve kazanç konusu hakkında konuşmalar yapmıştır. Konuşma esnasında konu kripto para konusuna gelmiştir. Şüpheli, müvekkile ne kadar yatırırsa o kadar kazanacağına yönelik ifadelerde bulunmuştur. Şüphelinin yönlendirmeleri üzerine müvekkil, bir kripto para borsasındaki hesabından yabancı bir cüzdan adresine para aktarmaya başlamıştır. Müşteki, yabancı cüzdan adresine toplamda 176 bin 706 dolar para göndermiştir. Daha sonra müvekkil para çekmek istediğinde sistem buna izin vermemiştir” ifadeleri kullanıldı.

Bu dolandırıcılık yönteminin yeni olduğu belirtilen suç duyurusunda, ülke çapında ne kadar mağdur vatandaşın olduğunun bilgisinin kesin olarak bilinmediği de aktarıldı.

Türkiye’nin farklı şehirlerinden birçok kişinin aynı yöntemle dolandırılarak şikayetçi olduğunun belirtildiği suç duyurusunda “Dolandırılan şahısların hepsinin kripto para borsalarında hesapları mevcuttur. Bu bakımdan müştekilere ait kimlik ve IP adreslerinin sızdırıldığı veya hacklendiği şüphelilerin bu sayede müştekiler ile iletişim kurduğu düşünülmektedir. İlgili firmalarda güvenlik açığı olup olmadığı veya ilgili firmalarda veri sızdırılmasına ilişkin bir durum olup olmadığı soruşturulmalıdır” ifadeleri kullanıldı.

Şüphelilerin tespit edilerek cezalandırılması talep edilen dilekçede, kripto para borsalarında güvenlik açığı ya da veri sızdırılmasına ilişkin bir durumun olup olmadığının da soruşturulması talep edildi.

Konuya ilişkin açıklama yapan avukat Sezayi Balkan, dolandırıcıların vatandaşlara sosyal medyadan ya da web sitelerinden ulaştığını söyleyerek “Mağdurlar ile belli bir süre arkadaşlık kurup etkileri altına alarak kripto para firmalarındaki paraları kendi kripto para firmalarına transferini sağlamaktadırlar. Mağdurlar parayı çekmek istediklerinde çekememektedirler. Dolandırılan tüm vatandaşların bir kripto para hesabı mevcut. Biz bu noktada şunu düşünmeden edemiyoruz; dolandırıcılar mağdurlara nasıl ulaşıyor? Kripto para piyasasında güvenlik açığı mı var veya veri sızdırılıyor gibi bir algı oluştu bizde. Vatandaşlara ait kimlik bilgilerinin ve IP adreslerinin sızdırıldığını düşünmekteyiz. Bu bakımdan kripto para firmalarına çağrıda bulunmak istiyoruz. Herhangi bir güvenlik açıkları varsa gözden geçirmelerini, veri sızıntısı varsa bu durumu tespit etmelerini söylüyoruz. Suç duyurularında buna dikkat çektik. Savcılıktan bu yönde soruşturma açılması yönünde talepte bulunduk” dedi.

Kripto para yatırımcılarına da tavsiyelerde bulunan Avukat Balkan “Şayet böyle bir durumla karşı karşıya kalırlarsa, web sitesinin domain adresini sorgulamalarını, domain yaşının kaç yaşında olduğuna bakmalarını ve site trafiğine bakmalarını tavsiye ediyoruz” şeklinde konuştu.

https://www.cnnturk.com/ekonomi/turk...ldular-iddiasi

Nasıl yapmışlar? Bilgisi olan arkadaş anlatsın. Kripto işinden pek anlamam fakat 176 bin dolar, iyi para. Nasıl olmuş.
              Sosyal medyadan elin korelisiyle tanışıyorsun adam sana ne kadar gönderirsen o kadar kazanırsın diyor ve 176 k dolar para gönderiyor. Böyle aç gözlü malların dolandırılmasına üzülmüyorum açıkçası boğaz köprüsünü satın almaktan bir farkı yok. Avukatın verdiği tavsiyede içler acısı tanımadığınız insanlara para göndermeyin demiyor. Domain geçmişine ve trafiğini inceleyin diyor. Site işlekse gönderebiliriz yani o da az mal değilmiş...

Yorum

• kubilaytt
                kubilaytt yorum yaptı
                Yorum düzenleme
                176k yı bana versin tek maç 500k yaparız
            • kawnsson
              • 27 Jun 2016
              • 2452
              • Spor

En büyük blok zinciri ağları arasında gösterilen ve Binance ile bağlantılı bir şekilde yönetilen BNB ağı saldırıya uğradı. Ağ faaliyetleri durdurulurken saldırıyla ilişkili hesaplar da kara listeye alındı.BNB ağına saldırı

Sosyal ağlarda paylaşılan ve sonrasında Changpeng Zhao tarafından da doğrulanan saldırıda saldırganların 1 milyon civarında varlığı farklı platformlardan çaldığı ifade ediliyor. Saldırının maliyesi ise 80 milyon dolar civarında.

Yorum

• legendarybet
                • 04 Jun 2016
                • 4139

Bitexene üye olmayan özelden yazabilir mi hem size hem bana 5 bitexen coin gelecek yaklaşık 50 tl yapıyor.

Yorum

• ozgok18
                  • 09 Jul 2012
                  • 9312
                  • Win win win
                  • İnsan Sarrafı

XTZ yada tron ikisinden biri beni cezbediyor, sanki içimden bir ses al beni al beni diye haykırıyor

Yorum

• red_hot
                    Tipster
                    • 18 Aug 2011
                    • 5562

Binance Futures 'ta OCO kullanımını nasıl yapılıyor aradım bulamadım , örneğin şuan Btc fiyatı 19400 ekran başında olmadıgım zaman 19000 'e düşerse otomatik sell pozisyonu açmayı nasıl yaparım ? Bilen arkadaşlar yardımcı olabilirmi lütfen .

Yorum

• betdeep34
                      betdeep34 yorum yaptı
                      Yorum düzenleme
                      future grid trade bölümüne bak istersen ordan otomatik bot oluşturabilirsin
                  • EndoplazmikBirKulum
                    • 02 Dec 2017
                    • 4960
                    • Kripto Para - Airdrop

prosieben Ens 20 Dolar olmuş ne durumdasın? İnşallah tam kazanacak zaman sattım demezsin. Alırken yaptığın yanlışı satarken de tekrarlama bari. BTC biraz daha toparlasa Ens 30 Dolar olur. Ethereum daha tepki vermedi o da biraz destek çıkarsa benim 40 Dolar hedefi bir ayda gelebilir. Benim ortalamam 9-10 Dolar 4x de satarım.

ABD faizi beklentiden 0.1 fazla geldi diye neler yaşadık bugün ya çok heyecanlıydı.

Yorum

• red_hot
                      red_hot yorum yaptı
                      Yorum düzenleme
                      Binance Futures ta OCO kullanımı hakkında bilgin var mı ? BTC 19000 gördüğünde otomotaik sell nasıl açılır ? Borsada zincir emir gibi . Spotta oco yapıyorum ama futuresta nasıl yapılıyor bulamadım .
                  • EndoplazmikBirKulum
                    • 02 Dec 2017
                    • 4960
                    • Kripto Para - Airdrop

İlk olarak red_hot tarafından gönderildi
                    Binance Futures 'ta OCO kullanımını nasıl yapılıyor aradım bulamadım , örneğin şuan Btc fiyatı 19400 ekran başında olmadıgım zaman 19000 'e düşerse otomatik sell pozisyonu açmayı nasıl yaparım ? Bilen arkadaşlar yardımcı olabilirmi lütfen .
                    Pozisyonu açtıktan sonra altta kalem işareti var ona tıkla. Kâr ve zarar stop ekranı çıkar. Üste kâr alacağın fiyatı alta stop olacağın fiyatı yaz emri onayla.

Yorum

• salvo93
                      • 06 Nov 2021
                      • 57

Bir atamadık 20k üstüne :/

Yorum

Çalışıyor...