Kripto Para İletişim

Daraltma
Bu sabit bir konudur.
X
X

• Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
yeni gönderiler
  • SPQR
    Banned
    • 26 Aug 2022
    • 43

watasinosubete Yok hocam, kimlikli selfie istiyorlar sadece. Paribu ve günün tarihi yazan kağıtla birlikte.

Not: Şimdi kontrol ettim de ikametgah ve son para yatırma dekontu da istemişler.

Yorum

• EndoplazmikBirKulum
      • 02 Dec 2017
      • 4960
      • Kripto Para - Airdrop

Dibi nokta atışı tespit ettiğim için likidite olmadan bu süreci atlattım. Gerçekten çok heyecanlı oldu. Bu defa öncekiler gibi doğrudan gitmedi çünkü herkes yükselir diye long açmıştı. Çok fazla kişi dibi bulamadı çok para likidite edildi.

20 Bin üzeri gelene kadar pozisyonları kapatmiyorum. Panikle herkese zararına sattirdilar ben satmam çünkü kaybetmeyi göze aldığım parayla long işlemler açtım. Fed kararı sonrası bir müddet rahatlama olacak 23-25 bin aralığı yine gelecektir.
      Cosmos tekrar 15 Dolar, kâr 4x oldu bakalım 10 kat kâr alıp çıkabilecek miyim?

15 Dakikada önce yukarı sonra tam 1200 Dolarlık kırmızı mum geldi. Fed kararı sonrası yükseliş gelir beklentisiyle yanlış yerden long açanlar temizlendi. Arka sayfada bu araları kim ödeyecek diye boşuna sormamıştım hepsini patlattılar.
      ​​​​​

Yorum

• Selocan42
        • 12 Dec 2021
        • 229

İlk olarak Selocan42 tarafından gönderildi

1550 oldu shorta devam. 1000-1200'lere kadar shortu kapatmayacagım. merge sonrası eth'i sıkıntılar bekliyor
        1600'lerden açtığım shortu kapadım. Yeteryum vakfına teşekkürler. Kriptolarda dususun devam etmesini bekliyorum ama bu dönem biraz tepki yükselisleri gelebilir. Bitcoinde 16k'nın kacınılmaz oldugunu dusunuyorum 14-16 hatta 12-13binler bile ihtimal dahilindedir. Cok buyuk bir gelisme olursa 10-11 de mumkun olabilir fakat 9k altını beklemiyorum. sadece atom ve btc alıyorum.

Yorum

• Selocan42
          Selocan42 yorum yaptı
          Yorum düzenleme
          btc'de 12-14-16binler, eth için se 300-500$ kacınılmazdır. yeteryum bu rakamları mutlaka görecek. ATOM alemin kralıdır, cok saglam duruyor her zaman. BTC ve ATOM alırım baska da birsey almam
      • EndoplazmikBirKulum
        • 02 Dec 2017
        • 4960
        • Kripto Para - Airdrop

Dxy 113 oldu Bitcoin yine 18 bini korudu. Dxy de artık gevşer hiçbir şey sonsuz yükselmez. Bundan sonra Dxy tekrar 110 lara döner Bitcoin de beklediğim 23-25 bin seviyesini tekrar görürüz. Dibi hemen hemen bulduk şimdi analizin geriye kalan kısmı gerçekleşecek onu bekliyoruz.

Piyasa düştükçe atom4l topladım.

​​​​​​Dxy ne kadar çıkarsa piyasa o kadar düşer. Önemli olan her düştüğünde Bitcoin'in yükselip bir sonraki düşüşte 18 bini korumak için yer açmayı başarması. Bunu yaptığı sürece Dxy 120 olana kadar 18 bin korunabilir. Şimdi 113 den 111-110 a gelirse 20 binin üzerine çıkarak bir sonraki Dxy hamlesine alan açmak zorunda.

https://tr.tradingview.com/symbols/TVC-DXY/

Yngwie Selocan42 Aynı kişiler misiniz? Ethereum hakkındaki yanılgılar hemen hemen aynı. Yngwie sonunda Ethereum'un yenilmez olduğunu kabul etmeye başlamıştı gerçi ama bilmiyorum, yine yanlış bilgiler öğrenip yeni üyelik açmış olabilir.
        En son EndoplazmikBirKulum tarafından düzenlendi; 23 - 09 - 22, 23 : 55.

Yorum

• Selocan42
          Selocan42 yorum yaptı
          Yorum düzenleme
          Tanımıyorum kardes. Ben Selahattin, ben kimseye benzemem eteryumu cok begenmedigim dogrudur ama atomda hemfikir oldugumuzu goruyom
      • K4N4K3N K0LL4B0
        • 17 Dec 2016
        • 2637
        • Tek suçlusu biziz neyse vergi bağla aç kalalım, Rollerimiz değişmiyor senaryoyu baştan alın.
        • Muhasebeci

İlk olarak EndoplazmikBirKulum tarafından gönderildi
        K4N4K3N K0LL4B0 Tüm alanlar hepsini satabiliyor demek listelendiği andaki ilk piyasa değeri 13 Milyon dolar olacak demek. Listelendiği anda satış baskısıyla ön satış fiyatının kat kat altına inecek demek. 10 ay kilitli yapsalar her ay %10 açılsa en az 1.3 Milyon dolar piyasa değeriyle listelenir ki bu bile ayı sezonuna göre çok fazla. Mesela sweat token, geçenlerde piyasaya çıktı inanılmaz hype vardı 130 milyon kullanıcısı var. Twitter'da takipçi sayısı tamadogeden 10 kat fazla. 15 milyon dolar piyasa değeriyle başladı ama sweat biriktirenler bunun sadece %10 unu satabildi. Geriye kalan tokenlaein her ay %5 i açılacak. Elinde az sweat olanlara da engel geldi borsalar en az 500 sweat varsa satabilirsin dedi. Ön satışta 0.007 dolardan satıldı tüm bu önlemlerle birlikte 0.07 dolara kadar çıktı şuan 0.05 dolarda. Sweat token anında huobi, mexc, bybit, kucoin vs gibi büyük borsalarda listelendi yani hacim olmaması için bir sebep yok.

Bir gem tokenla sweat projesi aynı şey değil tabiki. Burada ilginç olan ikisininde aynı piyasa değeriyle listeleniyor olması. Bu tokenin ilk piyasa değeri maksimum 120 bin dolar olmalı ki on satıştan alana kâr ettirsin. Shiba ve doge birkaç bin dolarla başlayıp 13 milyon dolar piyasa değerine ulaşana kadar yüz binlerce kişiye müthiş kazançlar sağladıkları için şuan milyar dolar piyasa değerine sahipler.

Hiçbir projenin telegram grubunda yazılıp çizilenlere bakıp fomo ya kapılmayın. Oraya yazan adam yatırım yapmış ondan övüyor ne olduğu tam olarak kendisi de bilmiyor.

Verdiğin bilgi doğruysa yaşanacak olanlari özetledim. İlk anda dolaşıma çıkacak arz bilgisini kesin olarak öğrenmelisin. Bu arada çok hızlı satılması normal çünkü adamlar paraya kiıymış reklam vermedik kimse birakmamislar.
        EndoplazmikBirKulum aga Sali günü Okex de listelenecek TAMADOGE

Yorum

• EndoplazmikBirKulum
          • 02 Dec 2017
          • 4960
          • Kripto Para - Airdrop

Selocan42 Mergeden bugüne kadar 8516 eth dolaşıma girdi. Merge olmasa bu sayı 154 Bin 320 olacaktı. Boğa da alacak Eth bulamayacağız gibi görünüyor ne dersin? Enflasyon deflasyon falan diyordun ondan etiketledim.

Yorum

• ozgok18
            • 09 Jul 2012
            • 9312
            • Win win win
            • İnsan Sarrafı

EndoplazmikBirKulum söyle bakalım hacı Abe yılbaşına kadar elinde 40k olsa tek coin almak istesen ne alırdın

Yorum

• EndoplazmikBirKulum
              • 02 Dec 2017
              • 4960
              • Kripto Para - Airdrop

İlk olarak ozgok18 tarafından gönderildi
              EndoplazmikBirKulum söyle bakalım hacı Abe yılbaşına kadar elinde 40k olsa tek coin almak istesen ne alırdın
              Düşmüsken Evmos alır stake ederdim. YouTube'a Evmos stake yazarsın nasıl yapılacağı çıkar. Yıllık %210 stake geliri var ayrıca atom ağında çıkan projelerden airdrop ödülleri alıyorsun (yılbaşına kadar %17-18 sadece stake geliri yapar). Şuan Evmos 1.5 dolar birkaç gün sonra yine 2.5-3 dolarlara gelir.

Yorum

• ozgok18
                ozgok18 yorum yaptı
                Yorum düzenleme
                Eyvallah kardeşim
            • K4N4K3N K0LL4B0
              • 17 Dec 2016
              • 2637
              • Tek suçlusu biziz neyse vergi bağla aç kalalım, Rollerimiz değişmiyor senaryoyu baştan alın.
              • Muhasebeci

TAMADOGE bugün %100 yapti 5 Ekimde MECX, ve LBANK da da listelenecek. Suan Okex,Uniswap,Bitmart da listeli. Dogecoin'i tahtindan edecek token!

Yatirim tavsiyesi degildir,

Yorum

• ice87
                ice87 yorum yaptı
                Yorum düzenleme
                Tamadoge bende takipteyim 15 milyon yatirim aldim falan yazıyor diyince listeye ekledim ilk gun sirkeleme de oldu birkac kisi panik yapti turkiye grubunda

• K4N4K3N K0LL4B0
                K4N4K3N K0LL4B0 yorum yaptı
                Yorum düzenleme
                9 asama ico da 19 milyon dolar topladi

• K4N4K3N K0LL4B0
                Yorum düzenleme
                Ilk acilista 0.055 falan yapti ilk asamada alanlar 500% kar yapti
            • kawnsson
              • 27 Jun 2016
              • 2452
              • Spor

Hafta sonları zaten hacimsizlik var evet ama bu hafta sonu piyasa asiri derece hacimsizdi long aradim durdum ama olmadı 2 defa stop etti sağlık olsun

Yorum

• K4N4K3N K0LL4B0
                • 17 Dec 2016
                • 2637
                • Muhasebeci

İlk olarak K4N4K3N K0LL4B0 tarafından gönderildi
                TAMADOGE bugün %100 yapti 5 Ekimde MECX, ve LBANK da da listelenecek. Suan Okex,Uniswap,Bitmart da listeli. Dogecoin'i tahtindan edecek token!

Yatirim tavsiyesi degildir,
                Dün bu postu attigimda 0.047$ civarindaydi, bu rakaminda üzerini 60% daha koydu TAMADOGE ucuyor.

Yorum

• Cilgin
                  Cilgin yorum yaptı
                  Yorum düzenleme
                  helal müdürüm... btc turkte varsa bizde alak

• K4N4K3N K0LL4B0
                  Yorum düzenleme
                  Ico su yeni bitti. Daha bu hafta listelendi. Suan sadece Okex, Bitmart ve uniswap da var. 5 ekimde Mexc ve Lbank listeleyecek. Kisisel öngörüm max. 8-10 ay icerisinde binance. 2023 yilinda TAMADOGE konusulacak. Dogecoini bitirecek token bu.
              • emoss
                • 29 Apr 2006
                • 11364

Bugun icerisinde par.bu dan coin cekeniniz oldu mu ? Sabah 5 ten beri ne trx ne eth cekiliyor. İşlem sırada bekliyor saatlerdir. Aynı sorunu yasayan var mı acaba?

Yorum

• negatheef
                  negatheef yorum yaptı
                  Yorum düzenleme
                  emoss şimdi trx gönderdim hiç bir sorun yok.
              • Currysef1907
                • 02 Nov 2019
                • 3973
                • Basketbol
                • Spor Yazarı

Paribu kafasina gore is yapiyo gecende bloke yedim aradilar actirdim atin gateye Trx alt ust limit yok cek yatir kafana gore mis gibi hem siteye saniyesinde geciyo nesine gibi

Yorum

• emoss
                  • 29 Apr 2006
                  • 11364

aynen guncelleme varmıs sanırım , gercekleşti işlem. teşekkürler negatheef.

Yorum

• ozgok18
                    • 09 Jul 2012
                    • 9312
                    • Win win win
                    • İnsan Sarrafı

Binance haricinde güvenilir rahat işlem yapabileceğimiz Türkçe çevrili borsa neresidir

Yorum

Çalışıyor...