Kripto Para İletişim

Daraltma
Bu sabit bir konudur.
X
X

• Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
yeni gönderiler
  • jonson12
    • 24 Oct 2015
    • 2631

Hiç yükselmiyor bu lanet paralar...

Yorum

• prosieben
      • 15 Feb 2015
      • 3081

İlk olarak EndoplazmikBirKulum tarafından gönderildi

Merge'yi düşünen sonrasını düşünmedi mı sanıyorsun. Sonrası için planlar hazır fazla aksilik olmadan bu süreç atlatılır. Mergeden sonra eth de kaos beklentileri boşa çıkacak. Belki bir kaç aksilik olur fiyat düşer ama eskisinden çok daha hızlı toparlar. Merge sadece Ethereum'a değil tüm kripto para piyasasına iyi gelecek.
      Hocam ens yi 335 e kadar cektim.ortalamayi insallah cikarim.ya neredeyse 10 ay oldu bu coinde olali

Yorum

• akhenaton87
        • 16 Nov 2017
        • 3877

Shiba ve dogecoinden çok daha üstün şuan boğa döneminde olsaydık birkaç günde 50-100x yapabilirdi. Dc de aynı şekilde.

dün akşam yorumunu gördüm Vıta Inu için gece aldım bir miktar hemen suanda %30 kaardaym ve birde bugün acıklama yaptılar huobi borsasında listeleniyormus yarın huoabide acıkladı bugün bakalım kaç x kadar gidecek

Yorum

• kubilaytt
          kubilaytt yorum yaptı
          Yorum düzenleme
          Bilader 100 dolarımı gönder.

• EndoplazmikBirKulum
          EndoplazmikBirKulum yorum yaptı
          Yorum düzenleme
          En çok vinu alan ülkelerden biriyiz bizimkilerin kazanıyor olduğunu bilmek beni mutlu etmeye yetiyor. Bol kazançlar

Kubi adamı bi rahat bırak kardeşim ya. az parada istemiyor ha, en az istediğinden 100 dolar istiyor

• kubilaytt
          kubilaytt yorum yaptı
          Yorum düzenleme
          Tarifesi böyle başkan EndoplazmikBirKulum EndoplazmikBirKulum EndoplazmikBirKulum
          Sen ucuza mı gidiyorsun yoksa
      • EndoplazmikBirKulum
        • 02 Dec 2017
        • 4960
        • Kripto Para - Airdrop

Ethereum da madencilik bittiği için madenciler etc ve rvn ye taşınıyor. Dolayısıyla etc fiyatı uçtu rvn ise kalkışa hazırlanıyor. Az kaldıraçlı az riskli şekilde çok para kazanacağım demektir bu. Rvn long açtım etc de açabilirim. Bitcoin de az destek verse ikisinden de Vadeliye hiç girmeseniz bile 2-3x zor değil.

Ethereum başaracak bundan eminim. Biz bu sayede madenci göçünden özellikle rvn den çok ekmek yeriz gibi duruyor.

Yorum

• EndoplazmikBirKulum
          • 02 Dec 2017
          • 4960
          • Kripto Para - Airdrop

Rvn demiştik değil mi?

Yorum

• EndoplazmikBirKulum
            • 02 Dec 2017
            • 4960
            • Kripto Para - Airdrop

Ethereum Merge için son saatler. Başarılı olursa Ethereum birkaç ayda 4-5 Bin dolara gider bu da yeni boğa piyasası anlamına gelir.

Başarısız olursa piyasa çok fazla düşer. Ethereum fiyatı bin doların altına iner.

Bence Ethereum başaracak. Yorgun demokrat Vitalik Buterin başaracak.
            2023 başlarında Ethereum ağında transfer ücreti 0.01 Dolara kadar düşebilir.

Bu arada rvnleri 2x kârla sattım. Tam tahmin ettiğim gibi 0.08 dolara kadar çıktı.

Yorum

• JuanPablo
              JuanPablo yorum yaptı
              Yorum düzenleme
              Ben ikna oldum etherium aldım

• Selocan42
              Selocan42 yorum yaptı
              Yorum düzenleme
              tam satma zamanı kardeş. ben shortuyorum

• Selocan42
              Selocan42 yorum yaptı
              Yorum düzenleme
              ehhhhtereumun 4-5bin dolara çıkması önümüzdeki birkaç ayda imkansız. öncelikle ayı piyasasındayız nereye ath yapıyor? faizler yükseliyor, parasal sıkılaşma başladı, abd dolar yakmaya başlıyor, resesyona giriyoruz bu şartlar içerisinde eth'den ath beklemek pek gerçekçi değil ki zaten merge fiyatlandı. bundan sonra fiyatı düşmeye başlayacak
          • airlove
            • 09 Jan 2017
            • 1199

Ethereum Merge için son saatler. Başarılı olursa Ethereum birkaç ayda 4-5 Bin dolara gider bu da yeni boğa piyasası anlamına gelir.

Başarısız olursa piyasa çok fazla düşer. Ethereum fiyatı bin doların altına iner.

Bu arada rvnleri 2x kârla sattım. Tam tahmin ettiğim gibi 0.08 dolara kadar çıktı.
            Validator olacak mısınız bayım

Yorum

• Selocan42
              Selocan42 yorum yaptı
              Yorum düzenleme
              validator olmak çok anlamsız ve manasız ki. 32 eth kitleyip (51,200$ yaklaşık) 1 eth (1600$( kazanıyorsun 1 senede. sadece %4. kesinlikle değmez ki eth sene sonuna kadar yada 2023 başı 700-800'leri görecek büyük ihtimalle
          • ice87
            • 13 Nov 2009
            • 1551

Selocan42 argumanlarinizi sunarsaniz bizim icinde iyi . Yukselecek neden dusucek neden . Mesele en iyi pozisyonu almak

Yorum

• Selocan42
              Selocan42 yorum yaptı
              Yorum düzenleme
              Tabiki sunayım. Şimdi 1 bitcoin üretmek için enerji harcanması gerekiyor, enerji karşılığı var. Oysa ethereumun bir karşılığı yok. Çoğu eth havadan pıs basarak oluşturulup ico ile dağıtılmıştı. Şimdi ETH, sec'in radarına giriyor. Nasıl Ripple'a dava açtılar, aynı şekilde Ethereum'a da dava açacaklar. Bunun yolu açıldı. Ortada haksız kazanç var. EThereum vaktı köşeyi dönerken malı yeni girenlere kitleyecekler. Diğer argümanlarımı da önceki msjlarda paylasmıstım makroekonomi bu kadar kötüyken yükseliş beklemek gerçekçi değil
          • prosieben
            • 15 Feb 2015
            • 3081

Hocam ens.yonunde.goruslerin.nasil.40 dolar.beklentin devam ediyormu acaba yine ? Tl bazinda 335.ortalama.ile.bekliyorum kisa.zamanda cikmam lazim.ama ama.bir turlu.cikamadim hocam ya

Yorum

• EndoplazmikBirKulum
              • 02 Dec 2017
              • 4960
              • Kripto Para - Airdrop

İlk olarak prosieben tarafından gönderildi

Hocam ens.yonunde.goruslerin.nasil.40 dolar.beklentin devam ediyormu acaba yine ? Tl bazinda 335.ortalama.ile.bekliyorum kisa.zamanda cikmam lazim.ama ama.bir turlu.cikamadim hocam ya
              Yahu ben Ensden sorumlu devlet bakanı mıyım? Her gördüğünde alıntılayıp ens soruyorsun bence yeter. Ben burada BTC 20k ya düşecek derken almışsın yani yanlış zamanda almışsın, ya zararı kabul edip satacaksın yada zararı telafi etmesini bekleyeceksin bu kadar basit. Benim her tahminim gelecek diye bişey yok. Ben önümüzdeki boğa piyasasında en çok değer kazanan birimlerden biri olur diye tahmin ediyorum.

Yorum

• EndoplazmikBirKulum
                Yorum düzenleme
                Kubi dellendirme beni başlarım Ensden...

Bugün Mergelendik mutluyuz uzak dur benden ula.

• prosieben
                prosieben yorum yaptı
                Yorum düzenleme
                Hocam kizma yaw

• EndoplazmikBirKulum
                Yorum düzenleme
                Ya kusura bakma uykusuzum ondandır.
            • EndoplazmikBirKulum
              • 02 Dec 2017
              • 4960
              • Kripto Para - Airdrop

İlk olarak ice87 tarafından gönderildi
              Selocan42 argumanlarinizi sunarsaniz bizim icinde iyi . Yukselecek neden dusucek neden . Mesele en iyi pozisyonu almak
              Argümanı boş konuşmak. Yanlış hatırlamıyorsam en son Merge falan hikaye 15 Eylül'de Ethereum bitecek cardano mu ne o gereksiz şeyden alın, eth'nin yerine geçecek diyordu. 15 Eylül'de eth 500-1000 dolar arası bişey yazdı diye hatırlıyorum. Şimdi tarihi ertelemiş. Ethereum 800 dolar olacaksa bu Bitcoin 12-14 binlere indiği için olur. Yani tüm piyasa düşerse Ethereum da düşer.
              Merge dediğimiz şeye; "Havada uçan uçağın motorunu uçağı düşürmeden değiştirmek" diyebiliriz. Ethereum bunu başardı, Merge sorunsuz gerçekleşti. Tekrar boğa piyasası ve boğa sezonu gelecektir en sağlam yükselen coinlerden biri Ethereum olacak. Ethereum ağındaki tokenlar olacak. Yeterki Dünya piyasaları biraz olsun boğaya izin versin.

Bu arada Ethereum dan sonra en sağlam iki ekosistem coini Cosmos ve Polkadot. Merge başarırız olsa bir süre düşüşü izler sonra Cosmos ve Polkadot alırdım. Yine alırım orası ayrı konu. Özellikle Cosmos son bir yılda çok yol kat etti. İlk boğa sezonunda 100 doları görür.

Bu arada ben Ethereum almıyorum, piyasanın lokomotifi olduğu için önemli. Ethereum sorunsuz olur ve yükselirse piyasadaki birçok birim kat kat yükselir

Bugünün özeti;

Yorum

• Selocan42
                Selocan42 yorum yaptı
                Yorum düzenleme
                bu diğer coinler pos'a yıllar önce geçmişti zaten

• EndoplazmikBirKulum
                Yorum düzenleme
                Olay sadece pos mu Selo?

Neyin posa geçtiğinin hiç mi önemi yok?
            • EndoplazmikBirKulum
              • 02 Dec 2017
              • 4960
              • Kripto Para - Airdrop

İlk olarak airlove tarafından gönderildi

Validator olacak mısınız bayım
              Merge heyecanı ile foruma girdiniz galiba bayım

500 bin dolarım olsa 50 binini verir validator olurdum. O zamana kadar vadeliden ufak ufak tırtıklamaya devam. Piyasa yükselirken eth güzel ataklar yapıyor, Ethereum da dibi bulup vadelide ki paranın %10 ile 100x kaldıraçlı vur kaç şeklinde ilerliyorum. İlk fırsatta validator olacağım. Fed kararı öncesi yine longlar açılacak, kim bilir belki validator parası çıkar direkt.

Yorum

• Selocan42
                • 12 Dec 2021
                • 229

Validatör olmak çok manasız. 1 eth kazanmak için 1 yıl boyunca 32 eth kim kitler?

Yorum

• EndoplazmikBirKulum
                  Yorum düzenleme
                  Daha iyi araştır Selo daha öğrenecek çok şeyin var. Bilgilerin hep yarım kalmış.
              • enbuyukbjk
                Banned
                • 21 Jun 2022
                • 102

Merhaba. şimdi hesap açıp hemen yatırım çekim yapabileceğim kripto hesapları hangileri?
                BTC ve paribu hariç

Yorum

• Selocan42
                  • 12 Dec 2021
                  • 229

İlk olarak Selocan42 tarafından gönderildi

1550 oldu shorta devam. 1000-1200'lere kadar shortu kapatmayacagım. merge sonrası eth'i sıkıntılar bekliyor
                  an itibariyle eth 1473. shortu kapatmıyorum dedigim gibi 1200'lere kadar hareketin devamını bekliyorum. piyasalarda beklentiler satın alınır gerçekler satılır. merge sonrası ciddi satışlar geldi ve duracak gibi de gözükmüyor. 21'inde de federal rezerv faiz artışı açıklayacak 75 gelecek gibi gözüküyor, 100 ihtimali de var 100 gelirse ortalık kıpkırmızı olur ethereum soluğu 1100-1200'de alır, btc ise ona göre daha az düşer. dün de görmüşsünüzdür eth %8 düşerken btc sadece %2 düştü. kripto piyasasındaki bu düşüş dönemi daha aylar sürecek.

Bu arada dün sec baskani genslerden bir aciklama geldi. Pos sistemi kullanan kriptoların security oldugunu söyledi, staking sisteminden rahatsızlar ve bu konuda endişeliler. tam da merge sonrası bu açıklamanın gelmesi manidar. Rİpple'ın basına gelenler ethereumun yada baska bir pos kriptonun da basına gelebilir ki bu adımların gelmesini bekliyorum kasımdan sonra. seçimler bitsin başlayacaklar.

SEC'in ethereumu menkul kıymet yani securıty ılan etme olasılıgının cok yuksek oldugunu dusunuyorum boyle bir durumda eth 100-200e kadar dusebılır bakalm zaman ne gosterecek

Yorum

• Selocan42
                    Selocan42 yorum yaptı
                    Yorum düzenleme
                    özelte ripple'ın basına gelen şey birçok pos kullanan kriptonun basına gelebilir btc dominance cok dusuk arkadaslar her ayı sezonunda bu artıyor 50-60lara gelecek o zaman altcoinler cok daha fazla dusecek
                Çalışıyor...