Kripto Para İletişim

Daraltma
Bu sabit bir konudur.
X
X

• Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
yeni gönderiler
  • ExBronx
    • 20 Oct 2020
    • 5610

Rainturk isimli yerli bir borsa var, buralarda da kampanyaları döndü, sakın sakın para yatırmayın, giriş var, çıkış aman Allahım modunda.

Bu firmanın twitter, facebook ve instagram da ücretli reklamları da dönüyor, boşluğunuza falan gelir, büyük vurguncular bilginiz olsun.

Yorum

• winner365
      winner365 yorum yaptı
      Yorum düzenleme
      Ex bende bunlara üye olup belge yolladım haftalarca onaylanmadı, darladim maillerle geçen hafta onaylandı, mailler ile ödül için darladim oda yatmış, geçen gün btc olarak btcturke çektim 10 dakika da geldi.

Fakat daha önce de bankaya falan çekimler çok uzun sürüyordu.

İlk başlığı açıldığında coinbese nin Türkiye ayağı diyordular.

Tabii ben bu borsalara ödül dışında para yatırmam,

Guvenirliginden yüzde yüz emin olduğum, yerli borsa btcturk yabancı borsa ise binancedir, arada da paribudan işlem yaparım, bunlar şu anda benim için yeterli, maceraya gerek yok.

• adsl456
      adsl456 yorum yaptı
      Yorum düzenleme
      sıkıntılı durumda bende burdan 200 tl çektim fakat davet ettiğim arkadaşlarım hiç birine yollanmadı ve bazılarının da hesabını kapatmışlar

• ExBronx
      ExBronx yorum yaptı
      Yorum düzenleme
      malum btc işleri oldukça populer oldu, bu hediyesıne kanıp bizim işyerinde calısan cocuk 300TL sini almak ıcın defalarca ugrastı, kendı parası bir de, cekım kısmı kapalı hesap mı olur, cekım yapmaya calısıyor, mail atın falan yazıyor, bır cok ınsanda bu sekılde, bir de zaten site içi bombos, destek kısmı, sık sorulanlar, detyalar vs..buraya para atmak ıcın cok bilgisiz olmak lazım
  • Michelangelo
    Fransa Ligi
    • 04 Sep 2009
    • 12457

Fenerbahçe , Floki ile sponsorluk anlaşması imzalamış.

Yorum

• EndoplazmikBirKulum
      • 02 Dec 2017
      • 4960
      • Kripto Para - Airdrop

Ufukta kocaman bir boz ayı görüyorum. Siz ne görüyorsunuz?

BTC 15 Bin, Ethereum 1500.

Yorum

• ozgok18
        ozgok18 yorum yaptı
        Yorum düzenleme
        O kadar düşerse hacim de daha düşer güven sıfıra iner daha kimse bulaşmaz ama olur mu olur hayırlısı artık

• Can1994
        Can1994 yorum yaptı
        Yorum düzenleme
        valla nereye kadar ineriz tahmin etmek zor ama yön net aşağı görünüyor şuan için.(60,500$ civarını hacimli kırmadığımız sürece)
        umarım 18k $ ların altına inmeyiz.şuana kadar ki döngülerde hiç bir önceki tepenin altına inmedik çünkü döngünün devamlılığı açısından bakarak söylüyorum.
    • tereddüt
      • 18 Jan 2012
      • 10141

İlk olarak EndoplazmikBirKulum tarafından gönderildi
      Ufukta kocaman bir boz ayı görüyorum. Siz ne görüyorsunuz?

BTC 15 Bin, Ethereum 1500.
      Sen yazınca baktım.
      marketcap kıpkırmızı.
      Yine ne oldu böyle ?

Yorum

• dragonflame
        • 19 Jun 2016
        • 2139

İlk olarak tereddüt tarafından gönderildi

Sen yazınca baktım.
        marketcap kıpkırmızı.
        Yine ne oldu böyle ?
        Öncelikle bu sefer bende terste yakalandım.

2 sebebi var.
        1- Amerikan borsasında 2 hafta önce büyük bir satış dalgası başladı. Önce Omicron öne sürüldü ama esas nokta fiyatların aşırı şiştiği olarak yorumlandı. Tesla başta olmak üzere hisselerde %20 civarında satışlar geldi.
        2- Geçen hafta FED eyalet başkanlarından enflasyonla ilgili açıklamaları geldi. "Geçici enflasyon" cümlesinden "çok büyük bir enflasyon sorunuyla karşı karşıyayız" cümlesine dönüş oldu. ABD Hazine Bakanı Yellen, geçici enflasyon diye bir tabirin artık kullanılmayacağını ifade etti.
        Piyasa bunu FED'in piyasaya müdahale edeceği şekilde fiyatlamaya başladı.

Geçen hafta sonu, abd yatırım forumlarındaki görüşlere baktım. New York'un en önemli brokerlarından biri olan İtalya Emilliano ise; piyasalarda fiyatların şiştiğini ancak FED'in 15 Aralık'ta müdahaleye başlamayacağını çünkü herkesin gırtlağa kadar piyasalarda olduğunu ve gelecek müdahalenin yatırımcıları zor duruma sokacağını söyledi. Önce sözlü yönlendirmeyle, kar satışlarının yapılması gerektiğini söyledi. Ardından 2022'de FED'in hamlelere başlaması gerektiğini söyledi.

Son 1 haftalık çizgiye bakınca, 47bin dolardan 52bin dolara gelen Bitcoin'de, 52bin seviyesi satış fırsatı olarak kullanıldı.
        Bunlar piyasada gördüklerimdi.

Kendim de; bu düşüşten %15 zararı kabul ederek, çok uzun vadeli girdiğim ve trade etmediğim coinler hariç tüm cüzdanı boşalttım. Fiyat 52bin dolar üzerinde kalıcı olmadan da alım yapmayı düşünmüyorum.

Yorum

• Yebicer02
          Banned
          • 25 Apr 2021
          • 1557
          • Voleybol Basketbol

Selam. 1-2 sene sonra pişman olmamak için hangi metaverse coinlerinin sepeti yapılmalı. Fikirleriniz neler .

Yorum

• Yngwie
            Yngwie yorum yaptı
            Yorum düzenleme
            SAND-MANA-ENJ.
        • red_hot
          Tipster
          • 18 Aug 2011
          • 5562

İlk olarak Yebicer02 tarafından gönderildi
          Selam. 1-2 sene sonra pişman olmamak için hangi metaverse coinlerinin sepeti yapılmalı. Fikirleriniz neler .
          Resimde ki portföye 10 k at 2022 sonunda bir araba parası cıkar .

Yorum

• ForeverYoung
            ForeverYoung yorum yaptı
            Yorum düzenleme
            Theta, Reef, Etherium, Avax ve Sol paketi düşünüyorum ben. Avax yerine BNB olabilir. Bir de atlanılmaması gereken bana göre CRO var. Mana ve Loopring'leri kısa vade tutuyorum şu dönem geçene kadar

• Yngwie
            Yngwie yorum yaptı
            Yorum düzenleme
            Gerçekten güzel portföy. Araba değil ev parası bile çıkabilir)) 2022'de SPOT ETF'in onaylanacağına inanıyorum (muhtemelen 2. yarısı) ve artık 2022'nin 4. çeyreğinde en büyük zirveyi göreceğiz diye düşünüyorum. Herkese bol kazançlar arkadaşlar.
        • Donatello
          Yönetici
          • 13 Oct 2005
          • 5790

İlk olarak Yebicer02 tarafından gönderildi
          Mx, Huobi token ve Gate token alıp ön satış kovalamanı tavsiye ederim.. Ayrıca starlink bulunsun mutlaka sepetinde..

Yorum

• dragonflame
          • 19 Jun 2016
          • 2139

Dün geceden beri Bitcicoin alıyorum. Total miktar 95 milyar ve 31 Aralıkta 45 milyar adet yakacalar.
          2022 yılında arz olmayacak. Mevcut dolaşımda 10milyarın üzerinde bitcicoin var. Bu rakamı da %25 azaltarak, toplam arzı 7.5milyar bandına düşürülecek.

Daha önce token yakımlarında pumplar gelmişti.
          Bu hikayede de para kazanmayı umuyorum.

Dün akşam Türk lirasına dönüce porföyümün %20siyle 27 kuruş 29 kuruş ve 31 kuruştan alımlar yaptım. %10 kar bıraktı yarım günde. 1 hareketlenme görürsem 1 tur daha kademeli alım yapmayı düşünüyorum.

Yorum

• medcezirr_21
            • 24 Aug 2013
            • 1679

Arkadaşlar şu anda mining için alınabilecek ekran kartları tavsiyeniz nedir.yurt dışından getirecek akrabam.birde Türkiye de yasak mı mining.1 veya 2 kartla kazım yapmak.

Yorum

• EndoplazmikBirKulum
              • 02 Dec 2017
              • 4960
              • Kripto Para - Airdrop

Polygon Bnb'nin, Hathor Solananin tahtını devralacak. Aylar önce Solana ve Polygon ilk 5 te olacak ama Solananin büyük kusuru var Bnb yi yikmakta zorlanabilir demiştim, yazdığım senaryo Solana için gerçek oldu, o zaman solana sanırım 35 Dolar Polygon 1.5 Dolardı. Polygon da herhangi bir sorun yok. Şimdi çok net söyleyebilirim, 3 vakte kadar Polygon 3. Sırayı devralacak ki bu da 5 kattan fazla yükseleceği anlamına geliyor. Polygon zaten Ethereum demek yani arkası sağlam.

Hathoru da burada 0.60 dan paylaşmıştım, 50x hedef koymuştum ve 30 dolara giden uzun bir yolculuk bizi bekliyor demiştim, an itibariyle 2 Dolara geldik.

Bu ikisinde bir yerden sonra film kopacak Solana gibi Avalanche gibi Terra Luna gibi yetişip almak imkansiz hale gelecek.

Yorum

• falanfilan1
                falanfilan1 yorum yaptı
                Yorum düzenleme
                Reis mana da takıldım kaldım var mı bir düşüncen mana için?
            • EndoplazmikBirKulum
              • 02 Dec 2017
              • 4960
              • Kripto Para - Airdrop

Mana, Sand benzeri yeni çıkan Metaverseler hızlı para kazandırıyor ama bu mateverse olayı benim aklıma pek yatmadı, ilk bende sevdim ama sonra düşününce iyice saçma gelmeye başladı. Her çıkan Metaverse projesi aynı Dünya haritasını parselleyip parselleyip satıyor. Alanda çok da nereye kadar satılacak, elimizde bir tek dünya var tek dünyayı daha kaç defa satacağız?

Bir yandan da televizyon kanallarının ilk çıktığı zamanlara da benzetiyorum. Hani bir tek kanal varmıs sonra 2 kanal olmus sonra çoğalıp gitti ya onun gibi önce bir Metaverse vardı sonra çoğaldı. Şuan çok TV kanalı var ama hepsinin izleyen bir kitlesi var, Metaverseler de bunlar gibi olabilir.
              Neticede ben ekran başında kalmaktan nefret eden biriyim, bu Metaverse olayı dizi film gibide değil tamamen ekranın içindesin, bu hiç bana göre değil.

Metaverse projelerinde Mana, Sand yerine Ceek ve Ovr tercih ederim. Ceek 0.7, Ovr 2.5$.

Yorum

• Yebicer02
                Yebicer02 yorum yaptı
                Yorum düzenleme
                Gmpd de yükselişte 0.55ti önsatışı

• ForeverYoung
                ForeverYoung yorum yaptı
                Yorum düzenleme
                Mana Sand pek umut verici gözükmüyor iyi kazanç konusunda. Ceek ama çok iyi kazandırabilir

• budela
                budela yorum yaptı
                Yorum düzenleme
                Metaverse bende ilgiliyim bu arsa satın alma olayı banada saçma geliyor bir kaç yıl sonra bu tarz projeler ayakta kalırmı bilinmez yıllar önce PC de Simcity diye bir oyun vardı ona benzetiyorum biraz, Asıl metaverse olayı Gerçeklik gözlüğünden geçiyor kanımca bu gözlüğü en iyi şekilde geliştiren, en fazla gerçekçiliği sunan proje aralarından sıyırılacak gibi duruyor yani içlerinden biri fena şekilde sıyırılacak ve belkide bitcoine benzer bir kazanç kapısı sunacak diye düşünüyorum ama hangisi meçhul...
            • Global44
              • 28 Dec 2016
              • 4118

Trust wallet de duran boş beleş tokenlar swap yapmazsam ileride değer kazanınca bana bir faydası olur mu yoksa önceden swap yapmam mı gerekiyor pancakeswap da falan

Yorum

• ForeverYoung
                ForeverYoung yorum yaptı
                Yorum düzenleme
                Swap ile BNB ye dönüştürebilirsiniz istediğiniz zaman. Bence dursun bekleyin içlerinden biri roket atarsa aşırı fark ediyor rakamsal bazda.
            • Omer87
              Banned
              • 05 Aug 2021
              • 276

Siteye 700 Tl lik usdt gönderiyorum 633 tl hesaba geçiyor. hafta sonu diye bu kadar kur farkı normal mi ?

Yorum

• Omer87
                Omer87 yorum yaptı
                Yorum düzenleme
                trx yatıracaktım 30-35 tl gibi fark çıkıyordu vazgeçtim usdt yaptım. neyse ki parayı yükselttim çekim yapacam da yine fark olur mu acaba çekimde ??

• dream01
                dream01 yorum yaptı
                Yorum düzenleme
                fark olur evet

• Omer87
                Omer87 yorum yaptı
                Yorum düzenleme
                evet çekerken fark oldu ama olumlu fark oldu
            • Michelangelo
              Fransa Ligi
              • 04 Sep 2009
              • 12457

Opensea de NFT alış-satışı yapan varsa theopendao.com adresinden $Sos coin airdrop vermişler.

Yorum

Çalışıyor...