Kripto Para İletişim

Daraltma
Bu sabit bir konudur.
X
X

• Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
yeni gönderiler
  • ExBronx
    • 20 Oct 2020
    • 5610

Ben de size kötü bir yatırımımı anlatayım.

Bileniniz vardır. p2pb2b borsası vardır epey eskidir.

Bu adamlar PACT token cıkardılar, Binance'in BNB'si gibi dusunun mantık olarak.

Bunu baya gazladılar, bedavalar verdiler, stake etmelere yuksek yuzdeler verdiler, işlem yaptıkca da verdiler vs...

6 ay once 0.45 Dolar dan aldım, su an 0.039 dolar seviyesinde.
    yarın 6 aylık stakeın son gunu, tam bir hayal kırıklığı oldu

Yorum

• eemir99
      eemir99 yorum yaptı
      Yorum düzenleme
      ExBronx şuan alım fırsatımı peki? 1000 2000 liralık alsak stake'a koysak yada matemask'da tutsak?

• ExBronx
      ExBronx yorum yaptı
      Yorum düzenleme
      valla hocam alınabilir ama borsanın kendi tokeni bu kadar nasıl cakıldı 6 ayda aklım almadı, bugun burn yaptılar belki toparlar dıye umut ediyorum. 3bin TL lik aldım para pul oldu : ) ki stake ettim uzerıne de para kazanırım diyordum, bir dolu da airdropunu, avantasını da aldım, kripto daki en acaip zararım oldu. Valla sen de bir oku sağı solu, oyle al ama bunun da altına bence dusmez, bir de bu borsa ancak kapar batarsa bu coın duman olur onun dısında bir sekılde hayat bulur diye dusunuyorum
  • braves
    • 06 Sep 2007
    • 1243

Stake yapabileceğim güvenilir bi defi tavsiyesi verebilir misiniz? Pancake macaron ve lydia biliyorum ama pancake en güveniliri sanırım binance desteğiyle, diğerlerinin faiz oranları pancake oranla yüksek ama güvenemiyorum. Kendimce yüklü gireceğim 5k 10k usd

Yorum

• jonson12
      • 24 Oct 2015
      • 2631

Piyasa güzel gidiyor bakalım ,çöküş döneminde neler gorucez

Yorum

• Yngwie
        Yngwie yorum yaptı
        Yorum düzenleme
        Çöküş dönemine daha var. 20 Aralık yakınlarına kadar bir düşüş beklemiyorum. 2022 Ocak-Mart tehlikeli dönemler.
    • Yngwie
      • 16 May 2013
      • 2846
      • USDC BUSD

Allahım şu 18 Ekim gelsin artık

Yorum

• iksenitli
        • 12 Apr 2016
        • 2447

Bu mk arpa si girdi gtume çıkmak bilmiyor ya

Yorum

• EndoplazmikBirKulum
          • 02 Dec 2017
          • 4960
          • Kripto Para - Airdrop

Altcoinler Bitcoinin son 15 bin dolarını fiyatlamadi vaziyet alın altlar karışacak. Buna biraz daha zaman gerekiyor olabilir.

Bir sonraki ayı sezonunda ki dip fiyattayiz diye düşünüyorum, evet 60 bin Dolar gelecek ayıda dip olabilir.

Yorum

• Yngwie
            Yngwie yorum yaptı
            Yorum düzenleme
            Kesinlikle. Şimdilik sadece Bitcoin'i takip etmeli. Bitcoin çıkabileceği kadar çıksın ve sonra Altcoin sezonu başlasın. BTC DOminance ne kadar yükselirse o kadar güzel bir altcoin sezonu yaşarız. 20 Aralığa kadar ne vurduk vurduk. Sonrası tehlikeli.
        • ozgok18
          • 09 Jul 2012
          • 9312
          • Win win win
          • İnsan Sarrafı

Şu neo düşmedi 30$ altına alalım yav başka hiçbir coin almam bu neo hariç

Yorum

• EndoplazmikBirKulum
            EndoplazmikBirKulum yorum yaptı
            Yorum düzenleme
            Sebep ne? Ne yapıyor ki bu Neo?

• Yngwie
            Yngwie yorum yaptı
            Yorum düzenleme
            Gerçek Ethereum varken Çin Ethereum'unu ne yapacaksın birader?

• ozgok18
            ozgok18 yorum yaptı
            Yorum düzenleme
            Ne biliyim yav bu neo dan başka bana uğurlu gelen hiçbir coin olmadı
        • EndoplazmikBirKulum
          • 02 Dec 2017
          • 4960
          • Kripto Para - Airdrop

SEC, ProShares Bitcoin vadeli ETF'ini resmen onayladı.

İşte böyle yola geleceksiniz. Roketleri hazırlayın...

Dünya artık çok farklı bir yer
          En son EndoplazmikBirKulum tarafından düzenlendi; 16 - 10 - 21, 00 : 04.

Yorum

• iksenitli
            • 12 Apr 2016
            • 2447

Arpa bişeyler deniyor
            10 dakka önce 2500 TL zararım vardı 450 TL karla çıktım bu nasıl bir balinaydi giren

Yorum

• EndoplazmikBirKulum
              • 02 Dec 2017
              • 4960
              • Kripto Para - Airdrop

Bugün hiç zamanım olmasada Chromiayı (Chr) kuyruğundan yakaladım. 0.32 alım yeri, beklenti 0.64.

Polkadot 45 Dolara da geldi, Ethereumdan desteği alsa kendini 70 de bulacak. Çok da güzel gelişmeler var.

Yorum

• Yngwie
                Yngwie yorum yaptı
                Yorum düzenleme
                59.7, 69,8 ve 74.3'e satış emirlerimi koydum, dot'u bekliyorum
            • iksenitli
              • 12 Apr 2016
              • 2447

Ada ya tekrar bulaşılir mi acaba Diger coinler gibi Birden fırlayacak diye ödüm kopuyor
              kaç ay bekledim zararına çıkmıştım kacirirsam üzülürüm

Yorum

• Yngwie
                Yngwie yorum yaptı
                Yorum düzenleme
                ADA sabırlı olunması gereken bir coin. DOT, ETH daha kârlı coinler. ADA zaten bu sene kazandıracağını kazandırdı, buradan tekrar 3'leri görebilir hadi belki 3,50-4,00'ler ama daha fazlasını beklemek hayalperestlik olur. ADA portföyde bulundurulabilir ama %10'dan fazla yer vermeye gerek yok diye düşünüyorum. Bir de zaten tüm coinleri satacağımız dönem yaklaşıyor, şunun şurasında birkaç ay kaldı.

• iksenitli
                iksenitli yorum yaptı
                Yorum düzenleme
                Yngwie hocam bu coin psikolojik olarak çok yordu. Uzun süreler bekleyeceğimi artık sanmıyorum ama şu bir kaç gün içinde kar alabilirsek ne mutlu. Dot aklımda hep var EndoplazmikBirKulum dan takip ediyorum ama orda treni kaçırdık gibi

• Yngwie
                Yngwie yorum yaptı
                Yorum düzenleme
                Altcoinlerdeysen kar almak için BTC Dominance'ın azalmasını beklemek mantıklı olacaktır yoksa altcoin sezonunda fomoya kapılabilirsin. Önümüzdeki 2-3 haftalık dönem çok keyifli olacak.
            • Galasek
              • 14 Mar 2005
              • 4725

ETF onayı beklediğim kadar fiyata etki etmedi. Belki de 40K'dan sonraki yükselişlerin nedeni ETF'ydi. Kasım ayında BTC'de Taproot güncellenmesi gerçekleşecek. Bitcoin tarihinin en büyük güncellemesi olacak ve fiyata olumlu bir etkisi olacaktır.

Yorum

• Yngwie
                Yngwie yorum yaptı
                Yorum düzenleme
                Onaylananlar Future ETF'leri olduğu için çok fazla beklentiye girmemek lazım. Bu da olumlu. Önümüzdeki günlerde birkaç ETF daha onaylanabilir. Bu ETF'lerin onaylanması elbette piyasayı ''kısa vadede'' olumlu etkiler. Bitcoin yatırımcıları için Kasım kârları almaya başlamak için ideal bir zaman olacak gibi gözüküyor. Önümüzdeki 1 ay çok güzel olacak. 20 Aralıktan sonra (-+6 gün oynayabilir) kripto piyasasındaki rüzgarın tersine döneceğini tahmin ediyorum.
            • iksenitli
              • 12 Apr 2016
              • 2447

Hacim düştüğü halde fiyat hemen hemen aynı kalıyorsa alttan birileri topluyor mu demektir ? Yoksa bu kadar satışa fiyatın daha da düşmesi gerekir dimi. arpa yatay seyrediyor bir patlama daha olur mu acaba..olursa güzel kâr bırakır
              Sanırım girecem tekrar akillanmadim

Yorum

• Can1994
                • 04 Oct 2014
                • 279

btc_fibonacci.JPG

Yorum

• Can1994
                  Can1994 yorum yaptı
                  Yorum düzenleme
                  fibonacci son 2 döngüdür hedefi tutturuyor bakalım bu sefer ne olacak
              • EndoplazmikBirKulum
                • 02 Dec 2017
                • 4960
                • Kripto Para - Airdrop

Bitcoin 45 Bin dolardan 63 bin dolara kadar SEC haberinİ fiyatları şuan durgun olması normal. Bu her zaman böyle olur, her zaman haberden önce fiyatlar, bunu artık öğrenmiş olmamız lazım. Biraz dinlensin daha 100 bin gelecek.

Yorum

Çalışıyor...