Kripto Para İletişim

Daraltma
Bu sabit bir konudur.
X
X

• Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
yeni gönderiler
  • EndoplazmikBirKulum
    • 02 Dec 2017
    • 4960
    • Kripto Para - Airdrop

Altcoinler Bitcoine yol veriyor, hadi artık sen çık biz sonra geliriz diyor. Bu çok iyi şuan bir hamlede bitcoin 39-40 Bine gelse ikincide 42 Bine yerleşecek ve tekrar boğa sezonu.

Dominans %45.7 oldu bize gereken %50+

Yorum

• EndoplazmikBirKulum
      • 02 Dec 2017
      • 4960
      • Kripto Para - Airdrop

https://bscpad.com/

Crosswallet ön satışı olacak, yeterince bscpad alacak kadar parası olan varsa alıp ön satış başvurusu yapsın. Her başvurana sıra verilmez ama size çıkarda satın alırsanız paranızı en az 20x yaparsınız. En az 20x benim tahminim listelendiği zaman ne yapacak göreceğiz. Bscpad alacak para yoksa listelendigi anı iyi takip edip 3-4x yapmak için 4-5 kat artmişken de alınabilir yalnız satış noktasıni yakalamak çok önemli.

Edit: Bunu Tronpad de satacakmış.

Benim crosswalletten beklentim piyasaya çıktığı gün 100x yapması en az 20 kat diyorum.

En son EndoplazmikBirKulum tarafından düzenlendi; 12 - 06 - 21, 11 : 13.

Yorum

• eight
        eight yorum yaptı
        Yorum düzenleme
        Yeterince bscpad ne kadar oluyor

• EndoplazmikBirKulum
        EndoplazmikBirKulum yorum yaptı
        Yorum düzenleme
        Kendi sitesinde ön satışlara katılmak için tutulması gereken bscpad miktarları yazıyor. En az bin tane olması gerekiyor ve bin tane tutana çıkma şansı çok düşük. Şans düşükte olsa denemekte fayda var çünkü bu proje çok para kazandıracak. Tronpad on satisinida duyurmuştum 300x yaptı, bence crosswallet 100 katı para kazandırır.

Bscpad, Dao maker, Tronpad ve benzeri platformlarda ön satışlara başvuru yapmak için cüzdanınızda kendi tokenlarindan tutmanız gerekiyor. Mesela gate.io borsasında da ön satışlara katılmak için gate token tutma şartı var.
    • EndoplazmikBirKulum
      • 02 Dec 2017
      • 4960
      • Kripto Para - Airdrop

https://t.me/dffnturkeycommunity
      Yukarda paylaştığım gibi değil bu alabilen herkese alım açık;

Çok az zaman var, alan olursa para kazanır. Saat 8 de DFFN token ön satışı olacak. Ben whiteliste katılmıştım beni seçmişler adet fiyatı 0.0000015 den satın alan 220 kişiden biri oldum.

Şimdi ön satış birim fiyatı: 0.000005 Dolar, bundan da alacağım.

Gece Saat 11 de pancake de listelenecek.

Projeyi paylaşmayan duyurmayan çok az kişi kaldı. Alan çok olacak fiyat fırlayacak.

Edit: Bu projede kilitli token olmayacak bir an başka projeyle karıştırdım. Hepsini istersek hemen satabiliyoruz.
      En son EndoplazmikBirKulum tarafından düzenlendi; 12 - 06 - 21, 22 : 35.

Yorum

• EndoplazmikBirKulum
      • 02 Dec 2017
      • 4960
      • Kripto Para - Airdrop

Bitcoin Taproot güncellemesi madencilerden onay aldı yeni rekorlar için önü açılmış oldu.

Elon Musk tekrar bitcoin ile satış yapabileceklerini açıkladı.
      https://twitter.com/elonmusk/status/...254523905?s=19

JPMorgan: El Salvador'un Bitcoin üzerinde çok az etkisi olacaktır.

Ayrıca JPMorgan yıllar önce yayınladığı bir raporda kripto paraların aldatmaca olduğunu söylemişti. Çok az etkisi olacak dediyse etkisi çok olacak
      En son EndoplazmikBirKulum tarafından düzenlendi; 13 - 06 - 21, 21 : 13.

Yorum

• Yngwie
        Yngwie yorum yaptı
        Yorum düzenleme
        Aynen öyle. Sürekli manipülasyon yapıyorlar. JP MORGAN kadar manipülasyoncu bi firma yoktur. Bir ara emtia piyasasını manipüle ettikleri için 1.2 milyar dolar ceza almışlardı. Geçenlerde de yatırımcı bitcoin'den altına geçmeye başladı açıklamalarını görünce bir kez daha emin oldum bu sene 80-100binleri göreceğimize

• Yngwie
        Yngwie yorum yaptı
        Yorum düzenleme
        Elona bak dansöz dansöz Bitcoin madenciliğinde kullanılan enerji miktarı %50'yi geçince TESLA olarak tekrar bitcoin transactionlarına izin vericez diyor. Olm Elon zaten %76 btc38bine cikti
        En son Yngwie tarafından düzenlendi; 13 - 06 - 21, 23 : 06.
    • Yngwie
      • 16 May 2013
      • 2846
      • USDC BUSD

Bu hafta Çin'in madenciliği yasaklamasıyla ilgili çıkan haberler her ne kadar kısa vadede Bitcoin fiyatını olumsuz etkilemiş olsa da aslında uzun vade için oldukça BULLISH bir durum. Hashpower'ın %60'dan fazlası Çin'deyken bitcoin'in gerçekten decentralize olduğundan bahsetmek biraz zor. Şimdi Çin'deki madenciler dünyanın çeşitli bölgelerine göç ettikçe daha etkin bir decentralization olacaktır. Ayrca Çin'in FUD etkisi de azalacak.

Bu arada Çin'de kullanılan enerjinin %60'ı kömür termik santrallerden sağlanıyor. ABD %19, Kanada %7, İzlandadır Norveçtir %0. Özetle, bu şekilde bitcoin madenciliğinde kullanılan yeşil enerji %'si de artacak ki zaten şu an bile %76+.

Yorum

• kubilaytt
        • 18 Dec 2013
        • 5949

Herkes mi kırmızı olduğunda yazıyor bu başlığa...
        Ortalık yemyeşil olmuş...

Parayı kumarda yedik.. Almadık dipten şimdi zirve yapar hıaaaaamına...

Gençler ben size diyim bende ki bu şansla yeni rekorlar kırılır..

Yorum

• EndoplazmikBirKulum
          • 02 Dec 2017
          • 4960
          • Kripto Para - Airdrop

Bugün olumlu haberi görunce çok aldığım ve long işlem açtıklarım Kava ve Fantom. Kava geçen geberik piyasada 6 dolara degmisti yine oraya dokunur diye aldım, bakarsın 5 dolarda satarım. Fantomun hikayesi yarım kalmıştı, bu kadar güzel teknoloji hikayesini tamamlayacaktır. Fantom tam fiyatlanmaya başlamıştı ayı çıktı korktu baş aşağı yuvarlandı.

Yorum

• kubilaytt
            kubilaytt yorum yaptı
            Yorum düzenleme
            Hacı bu asyalı şerefsizler frenliyor piyasayı.. Yarın bence daha da artar..

Ta ki çarşamba akşamı fed kararına kadar.

Sonra ya herro ya merro.

• EndoplazmikBirKulum
            EndoplazmikBirKulum yorum yaptı
            Yorum düzenleme
            Sanırım Asya'dan gelen kara haberlerede alıştık, dediğin gibi Fed var. Benim tahminin Fedden de olumsuz karar çıkmayacak. Ben olumsuz çıkmaza oynayacağım.
        • EndoplazmikBirKulum
          • 02 Dec 2017
          • 4960
          • Kripto Para - Airdrop

İlk olarak EndoplazmikBirKulum tarafından gönderildi
          https://t.me/dffnturkeycommunity
          Yukarda paylaştığım gibi değil bu alabilen herkese alım açık;

Çok az zaman var, alan olursa para kazanır. Saat 8 de DFFN token ön satışı olacak. Ben whiteliste katılmıştım beni seçmişler adet fiyatı 0.0000015 den satın alan 220 kişiden biri oldum.

Şimdi ön satış birim fiyatı: 0.000005 Dolar, bundan da alacağım.

Gece Saat 11 de pancake de listelenecek.

Projeyi paylaşmayan duyurmayan çok az kişi kaldı. Alan çok olacak fiyat fırlayacak.

Edit: Bu projede kilitli token olmayacak bir an başka projeyle karıştırdım. Hepsini istersek hemen satabiliyoruz.
          150 bnb de kaldığı için iptal edilen ön satış bugün tekrarlanacak. 200 bnb hedefine ulaşamamıştı bu kez hedef 100 bnb olacak, maximum satış 200 bnb değerinde olacak. Minimum alım 0.1 bnb ye düşürülmüş, Max 4 bnb değerinde alınıyor.

Tronpad airdrobundan kazandığım paranin tamamına bunu alacağım. Para ya 5 e katlayacak ya batacak ama proje sağlam %99 ihtimalle en az 5e katlayacak.

Yorum

• SLEAZYDREAM
            Yönetici
            • 04 Jun 2004
            • 17737

Bu Musk kendine baska bir hobi bulsun, yeter artik vurdun parayi coinlerden

https://odatv4.com/musk-konustu-bitc...-14062146.html

Musk konuştu, Bitcoin tırmandı

Elektrikli araç üreticisi Tesla'nın CEO'su Elon Musk açıklamaları sonrasında bitcoin 39,000 doların üzerine yükseldi.

Elektrikli araç üreticisi Tesla'nın CEO'su Elon Musk'ın, Bitcoin madencilerinin kullandıkları enerjinin yalnızca yarısını yenilenebilir kaynaklardan almaları durumunda, araç satışlarında yeniden Bitcoin kabul etmeye başlayacağını açıklamasının ardından, kripto para piyasalarının en yüksek hacimli birimi 39,000 doların üzerine yükseldi.

Yorum

• Yngwie
              Yngwie yorum yaptı
              Yorum düzenleme
              Aslında Elon'ın tweet'leri tek başına etkili olmuyor. Son crash'te Elon'un zamanlaması manidardı, aynı anda birçok olumsuz gelişme olmuştu. Tabi marketin Elon'a olması gerekenden fazla ilgi göstermesi de etkili. Yani aslında bu durumun sorumlusu biraz da biziz. Bu musakkayı fazla kaale almamak gerekiyor. Ey Elon sen kimsin ya))))

Market hacmi büyüdükçe Elin Muskarasının etkisi de azalacaktır. Bu şuna benziyor şimdi gidip brezilya 3. ligi yada hırvatistan 3. liginde tahtayı kolaylıkla çizebiliriz ama sıkıyorsa Euro 2020 maçında tahtayı çizmeye çalış
          • EndoplazmikBirKulum
            • 02 Dec 2017
            • 4960
            • Kripto Para - Airdrop

Uzun zaman sonra 40 bin sınırındayız, Fed sorun çıkarmazsa Temmuz başında başlamasını beklediğimiz yaz erken başlayacak. Bitcoin 42 Bin üzerinde kalabilirse, Temmuzda Londra güncellemesi olacağı için Ethereum da %100 ün üzerinde artış olacak. Bu da Bitcoinden çok Ethereuma bağlı alt coinlerde bayram havası başlatacak. Bu senaryoda Ethereumun güçlü rakipleri solana, matic, fantom gibi coinlerden çok şey bekliyorum. Sonra DeFi, Nft ve Oraclelar uçacak ve DeFi yazı tam anlamıyla başlamış olacak.

Yorum

• ForeverYoung
              • 20 Jun 2020
              • 6206

https://odatv4.com/bitcoinde-guncell...-13062150.html

Yorum

• ozgok18
                • 09 Jul 2012
                • 9312
                • Win win win
                • İnsan Sarrafı

Musk 1 tweet daha atar hoppp aşağıya, bu gerçekten çok saçma bir durum, 1 kişi nasıl kripto piyasasını böyle oynatabiliyor.

Yorum

• martınsonubahar
                • 04 Apr 2019
                • 1097

tanzanyada acıklama yaptı btc yapcak ana parasını

Yorum

• dygrogrand
                  • 10 Apr 2009
                  • 111

İlk olarak EndoplazmikBirKulum tarafından gönderildi
                  Uzun zaman sonra 40 bin sınırındayız, Fed sorun çıkarmazsa Temmuz başında başlamasını beklediğimiz yaz erken başlayacak. Bitcoin 42 Bin üzerinde kalabilirse, Temmuzda Londra güncellemesi olacağı için Ethereum da %100 ün üzerinde artış olacak. Bu da Bitcoinden çok Ethereuma bağlı alt coinlerde bayram havası başlatacak. Bu senaryoda Ethereumun güçlü rakipleri solana, matic, fantom gibi coinlerden çok şey bekliyorum. Sonra DeFi, Nft ve Oraclelar uçacak ve DeFi yazı tam anlamıyla başlamış olacak.
                  28-30 bin bandına indikren sonra 100K bandına çıkacğaı hep konuşuluyordu. Ben de açıkçası roket öncesi hala 32bandına geri geleceğini düşünüyorum.

Yorum

• ozgok18
                    • 09 Jul 2012
                    • 9312
                    • Win win win
                    • İnsan Sarrafı

50k olacak yakın zamanda diye görüş bildirmeye başlayan çok kişi türedi demek ki düşecek ne zaman böyle olsa hoppp aşağıya vuruyorlar

Yorum

• Yngwie
                      Yngwie yorum yaptı
                      Yorum düzenleme
                      birader sen de çok karamsarsın yahu hep düşecek düşecek diyorsun
                  Çalışıyor...