Kripto Para İletişim

Daraltma
Bu sabit bir konudur.
X
X

• Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
yeni gönderiler
  • tereddüt
    • 18 Jan 2012
    • 10141

İlk olarak Donatello tarafından gönderildi
    EndoplazmikBirKulum Helium için cihaz aldın mı hocam?
    hocam ben bedava cihaz biraz baktım.
    aşağıdaki videodaki yorumları okuyunca vazgeçtim.
    videoda emrit in sitesinden ücretsiz hotspot cihaz talep etmeyi tarif ediyor.
    fakat yorumlarda birisi hüküm ve koşullar ile gizlilik politikasında birkaç maddeyi türkçeye çevirip paylaşmış.
    içime sinmedi.

yorum şu şekilde :

https://www.youtube.com/watch?v=cs9d_WvO8lE

Yorum

• EndoplazmikBirKulum
      • 02 Dec 2017
      • 4960
      • Kripto Para - Airdrop

İlk olarak tereddüt tarafından gönderildi

hocam ben bedava cihaz biraz baktım.
      aşağıdaki videodaki yorumları okuyunca vazgeçtim.
      videoda emrit in sitesinden ücretsiz hotspot cihaz talep etmeyi tarif ediyor.
      fakat yorumlarda birisi hüküm ve koşullar ile gizlilik politikasında birkaç maddeyi türkçeye çevirip paylaşmış.
      içime sinmedi.

yorum şu şekilde :

https://www.youtube.com/watch?v=cs9d_WvO8lE

Heliumun %80 ini alıyorsun bir de şu hükümleri koyuyorsun vay be valla hiç bilmiyordum hocam. Ücretli olanlarla ilgilendim araştırdım ama ucretsizde bunların olacağı hiç aklıma gelmezdi.
      Light hotspotlar varmış 70 Euro fiyatı onlarida araştırmak lazım hem erken geliyormuśş hemde fiyatı çok iyi. Bunlarda böyle şartlar var mı İngilizcesi olan bir arkadaş bakabilirse çok iyi olacak. Yanlış hesaplamadıysam 70 Euro'luk çevrede 5 ev alsan aylık en az 30 Helium kaziyorsun 15 dolardan hesaplasan aylık 450 dolar yapıyor.

Her geçen gün kazandığın Helium miktarı düşer ama şuan çok para kazandırdığı kesin.

Yorum

• Donatello
        Donatello yorum yaptı
        Yorum düzenleme
        Mining zorlaşacak ve kazanılan helium miktarı düşecek ama zarar ettireceğini düşünmüyorum.

• Can1994
        Can1994 yorum yaptı
        Yorum düzenleme
        1 ağustos'ta halving var bilginiz olsun.
    • Galasek
      • 14 Mar 2005
      • 4725

Bondly son 1 haftaya göre %100 artış gösterdi. Düşük fiyattan ama düşük miktarla aldım. Bakalım bu ay 1$'ı görebilecek mi ? Binance'de hemen listelenirse 1$'ı görürde...Bakalım.
      İşe yaramayan projelerden BTC'ye biraz kaysa da BTC dominasyonu %50'nin üstüne çıksa. BTC dominasyonu artmadan çılgın boğayı görmemiz mümkün değil.

Yorum

• Arthur1919
        • 31 May 2021
        • 20

Bende dogecoin aldim 40 bin tlik şuan 20 bin param geri çıkmasını bekliyorum valla bitcoin çok sarstintida şuan umarım düzelir elon muskin söylemlerine bağlı

Yorum

• EndoplazmikBirKulum
          • 02 Dec 2017
          • 4960
          • Kripto Para - Airdrop

@Donatello hocam student coin tutanlar için airdroplar vardı bire bir oraninda verilecek falan deniyordu onlara katıldın mı? Coinmarketcal da olması lazım. Başka student tutan varsa buna baksın bire bir oraninda deniyor çünkü bayağı iyi

Yorum

• Donatello
            Donatello yorum yaptı
            Yorum düzenleme
            1 ay stake etmiştim, zararına satmamak için. 6300 stc'ye 1.13 smt vermiş çok komik olmuş bence Nakit gerekiyor diye satacağım sanırım stake süresi bitince umudumu kaybettim stc'den.. Ama bu fiyattan alınabilir ön satış fiyatının altına düştü...

• EndoplazmikBirKulum
            EndoplazmikBirKulum yorum yaptı
            Yorum düzenleme
            Bu çok az, bir grupta birkaç tane airdop var değerine göre bire bir veriliyor falan demişlerdi. Stc daha mxc de bile yok, gate ve huobi ye girse fiyata çok olumlu yansıyacak. Casper coinlist pro da bile listelendi stc neyi bekliyor bilmiyorum.

Piyasa düşerken lislelemekte yanlış onu bekliyor olabilirler. Şuan ertelemek daha doğru olur piyasa yükselirken yapsa 4-5 kat daha fazla yükselir daha fazla reklam olur
        • EndoplazmikBirKulum
          • 02 Dec 2017
          • 4960
          • Kripto Para - Airdrop

Reis doları pumpladı bizim coin yatırımlarına iyi geldi, bu kez 9 lira garanti gibi bişey oldu. Tabi cuma günü dedi kalkıp 1 Trilyon m3 falan diyecekte ona güvenerek faiz indirmeliyiz diyorsa orasi aynı mevzû. Neyse bunlar bu başlığın konusu değil.

Yalnız birkaç defa daha faiz indirecem dese coin fiyatlarina TL ile bakanların zararı kapanacak.

Konumuza gelecek olursak Binance da Ata lounchpoolu var. Elinde Bnb, Dot veya Dolar tutan varsa kaçırmasın, yatırımlarınız boş durmasın. Bu Ata 1-2 Dolar üzerinde açılır.
          En son EndoplazmikBirKulum tarafından düzenlendi; 02 - 06 - 21, 01 : 38.

Yorum

• Yngwie
            Yngwie yorum yaptı
            Yorum düzenleme
            DOT'larımı hemen koydum Launchpool'a. Çok teşekkürler
        • Galasek
          • 14 Mar 2005
          • 4725

Geçenlerde Pancakeswap borsasında llikidite havuzuna bir miktar BUSD/BNB ekledim. Bunun karşılığında CAKE kazanıyorum. BUSD/BNB'yi unstake edebiliyor muyum ? Nerden /nasıl unstake edeceğim. Yoksa ömür boyu havuzda kalacak ve onun karşılığında CAKE mi kazanacağım?

Yorum

• EndoplazmikBirKulum
            • 02 Dec 2017
            • 4960
            • Kripto Para - Airdrop

İlk olarak Galasek tarafından gönderildi
            Geçenlerde Pancakeswap borsasında llikidite havuzuna bir miktar BUSD/BNB ekledim. Bunun karşılığında CAKE kazanıyorum. BUSD/BNB'yi unstake edebiliyor muyum ? Nerden /nasıl unstake edeceğim. Yoksa ömür boyu havuzda kalacak ve onun karşılığında CAKE mi kazanacağım?
            Farmdan Busd-Bnb çiftini açıyoruz, eksi ve artı var eksiye tıklıyoruz Max butonuna tıklıyoruz ve onay butonuna tıklıyoruz. Farmdan çıktık şimdi Lp tokenlari ayiralim; .Trade / Liquidity yi aciyoruz orada Your Liquidity altında lp tokenin çıkması lazım çıkmazsa import it e tıklayıp bnb busd çiftini seçtikten sonra çıkacaktır. Aşağıya doğru yön butonu var ona tıkladigin zaman Remove butonu çıkacak ona tıklıyoruz. Gelen ekranda Max sonra Remove sonra cüzdandan onay sonra Remove ve Confirm ve yine cudandan onay. İşlem tamam bnb ve busd cüzdana yansıdı

Yorum

• Galasek
              Galasek yorum yaptı
              Yorum düzenleme
              Teşekkürler. En kısa zamanda deneyeceğim.

• EndoplazmikBirKulum
              Yorum düzenleme
              Önce approve sonra Remove olacaktı
          • Thief
            • 06 Mar 2007
            • 14929
            • Backgammon
            • Professor

tiyo veriyim size. Etherium alın. yakında düşüşe gecicek

Yorum

• cadde77
              • 19 Feb 2013
              • 1738

Doge de hacimli yükseliş var elon bişiler mi çeviriyor yine

$DOGE Coinbase Pro’da listeleniyormuş
              En son cadde77 tarafından düzenlendi; 02 - 06 - 21, 13 : 52.

Yorum

• EndoplazmikBirKulum
                Yorum düzenleme
                Coinbase e girdi ondan yükseliyor. Haberleri takip edenler dünden dogeleri aldı
            • EndoplazmikBirKulum
              • 02 Dec 2017
              • 4960
              • Kripto Para - Airdrop

En son lounchpool ile Bnb 380 dolardan başlayıp 600 dolara çıkmıştı yine fiyatlanmaya başladı. Lounchpool haberini alır almaz long açmayan bizden değildir

Yorum

• ozgok18
                • 09 Jul 2012
                • 9312
                • Win win win
                • İnsan Sarrafı

Bence güzel bir düşüş olacak genel olarak bu kısa sürmeyecek gibime geliyor

Yorum

• EndoplazmikBirKulum
                  • 02 Dec 2017
                  • 4960
                  • Kripto Para - Airdrop

Bnext Algorand Blockchain Tabanlı İspanya ve Latin Amerika'da Yeni Nesil Havale Hizmetini Duyurdu.

Bu Algo çıkamıyor ama yinede bir long açalım adet bozulmasın. belki 3-5 kuruşta bu haberden gelir.

Bir de Çin Merkez tvsinden Uniswap kullanımı anlatılmış. Bu da uniye olumlu yansır
                  En son EndoplazmikBirKulum tarafından düzenlendi; 02 - 06 - 21, 19 : 28.

Yorum

• Yngwie
                    Yngwie yorum yaptı
                    Yorum düzenleme
                    Pancakeswap'i de anlatırlar inş

• EndoplazmikBirKulum
                    Yorum düzenleme
                    Algo dan da ekmek yedik bu tür haberlere göre işlem yapan kolay kolay kaybetmez. Yeter ki BTC bizi üzmesin.
                • EndoplazmikBirKulum
                  • 02 Dec 2017
                  • 4960
                  • Kripto Para - Airdrop

Uniswap ilk oldugu için bunu anlatsa hepsini öğretmiş oluyor. Sonuçta hepsi Uniswaptan bakıp benzerini yaptı.

Altcoinler artık daha güçlü. Örnek verecek olursak Btc 42 veya 44 bin üzerine gelebilse Bnb 670 dolar Cake 36 doları görecek.

Yani bu ne demek oluyor? Btc 56 Bin dolarken ki fiyatlara şimdi Btc 44 Bin dolardayken gelecekler.

Bu arada benim sevgili tokenim Kava bugün %40 yükseldi ve Kavanın Hardı da durmadı bi %30 da o ekledi. Sabırlı al satcilar için bulunmaz bir nimet bu Kava Token, çünkü hızlı çıkıyor sonra aynı hızda iniyor. Yalnız Defilar Temmuzdan önce heyecan yapmaya başladı galiba.

Ve bir gün (en az) 60 dolarda göreceğimiz Injective Protocol son aldığım fiyati yaklaşık olarak 2 ile çarpmış. Biraz bozdum şimdi kârı yeme zamanı. Dün Kolobok çiftleştirip zarar etmiştik iyi oldu bu.
                  En son EndoplazmikBirKulum tarafından düzenlendi; 02 - 06 - 21, 21 : 08.

Yorum

• Yngwie
                    Yngwie yorum yaptı
                    Yorum düzenleme
                    Özellikle ADA. Bitcoin tekrar 60binlere geldiğinde ADA fiyatını düşünemiyorum
                • Yngwie
                  • 16 May 2013
                  • 2846
                  • USDC BUSD

SATOSHI NAKAMATOTO'NUN HEYKELİ DİKİLECEK

Satoshi Nakamato, Macaristan'ın başkenti Budapeite'de bronz heykel ile hayat bulacak.

https://tr.cointelegraph.com/news/sa...ue-in-budapest

Daha durun yahu bi 500,000$ olsun öyle dikerdiniz bu ne acele

Yorum

Çalışıyor...