Kripto Para İletişim

Daraltma
Bu sabit bir konudur.
X
X

• Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
yeni gönderiler
  • Galasek
    • 14 Mar 2005
    • 4725

Aklımda bir senaryo var bakalım gerçekleşecek mi ?

Bir süre BTC ile altcoinler yükselecek. Ardından BTC tek başına yükselecek, altcoinlerdeki para BTC'ye kayacak. BTC dominasyonu yükselecek. Belli gruplardan tek gerçek para BTC diğerleri ponzi açıklamaları gelecek. Korkudan kimse altcoin almayacak. Ama bir süre sonra altcoinler yükselecek.BTC dominasyonu %70'leri bulduğu vakit paralar altcoinlere akacak.

Yorum

• EndoplazmikBirKulum
      EndoplazmikBirKulum yorum yaptı
      Yorum düzenleme
      Ethereum Londra güncellemesi 14 Temmuzda; Başarili olursa, piyasa genelinde düşüş olmazsa Berlin guncellemesi sonrası kadar olmasa bile yine %100 yakın artış bekliyorum. Dolayısıyla bu senaryo ayı sezonundan sonra olabilir, bana göre şuanki panda sezonunda bu zor
  • romagemi
    • 17 Aug 2011
    • 539

Arkadaşlar merhaba. Bilmiyorum yeri burası mı ama benim bir sitede 1.1 mBTC var. Acaba bunu nasıl çekebilirim. Hiç bilgim yok bu konuda. Size zahmet aydınlatırsanız çok sevinirim. Teşekkürler şimdiden....

CPH2069 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yorum

• ForeverYoung
      ForeverYoung yorum yaptı
      Yorum düzenleme
      Nasıl derken? Borsa hesabınızdaki BTC kısmına girin. Yatırmayı seçin çıkan adresi sitedeki çekme alanına yapıştırın. Eğer hangi borsayı kullandığınızı yazarsanız görselle yardımcı oluruz

• jonson12
      jonson12 yorum yaptı
      Yorum düzenleme
      sportsio sanırım mbtc orada kullanılıyor
  • boranxxx
    • 10 Oct 2004
    • 579

6 saattir küçücük bir bantta yön arıyor
    ne yöne atacak ne kadar sürede acep

Yorum

• ozgok18
      • 09 Jul 2012
      • 9312
      • Win win win
      • İnsan Sarrafı

25k' ya kadar bir düşüş bekleyen bir takipçim var tek onu kaile alırım tabi olacak kesin diye birşey yok çünkü bu işi bilen yok ama bu aralar çok tehlikeli 54k iken btc bunu söylüyordum şu an 38k gene aynı şeyi söylüyorum temmuza kadar beklemekte fayda var.

Yorum

• EndoplazmikBirKulum
        • 02 Dec 2017
        • 4960
        • Kripto Para - Airdrop

Daha önce 60 bini denedi denedi yine denedi başaramadı orada tutunamadı 29 bine kadar düştü. Şimdi 40 Bini deniyor deniyor yok olmuyor yapamıyor çok ama çok tehlikeli bir bölgedeyiz. Umarım 40 üzerine bir an önce tutunmayı başarabilir. Bu noktada gelecek bir olumsuz haber piyasayı kan gölüne çevirmeye yetebilir. Bu kez ayıların kralı gelir

Vadelide inanılmaz fırsatlar vardı iyi değerlendirdim ettiğim zararı fazlasıyla çıkardım. Uzun zamandır vadelide çok para kaybetmiştim ilk defa kârdayım. Son yaptığım buraya yazdığım sepete Reef ve Celo da eklemiştim. Aldıklarımın yarısını bozup kârımı aldım ve dibin dibine inmiş durumdaki çiftliklere attım. Farmdan günlük 20-25 dolar kazanç 10 dolara kadar inmişti tekrar 20-25 dolar bandına çıkarmayı başardık. Piyasa bir ay buralarda kalabilse maximum bir ayda tüm parayı çıkardığım halde yatirdigim tutarla günlük para gelmeye devam edecek. Tabi ki yatırım yaptığım saçma sapan sitelerin kapanıp kaçmaması da gerekiyor. Pantherswap, Gatorswap, expresso.letteswap vs isimlerinde hayır yok buralara para kilitliyoruz

Kapansada sorun yok moonpad diye bir proje var 0.2 bnb ye 6 bin tane bundan aldım buradan 8 ay içerisinde 60 bin dolarance gelecek. Daha contract adresi bile yok ama dolandırılmadik kesin bilgi

Yorum

• xkisi
          xkisi yorum yaptı
          Yorum düzenleme
          Suan chliz ve litecoin için ne dersin yatirim yapilir mi

• EndoplazmikBirKulum
          Yorum düzenleme
          Şimdilik her ikisi ilede ilgilenmiyorum. Chiliz aliyorum ama sociosa atıp ön satıştan token almak için bunu yapıyorum. Son aylarda aniden 25-30x yapmış olanları pek tercih etmedim. Litecoinide sevmiyorum onun hakkında yorumum yok

Şuan kimse şunu al bunu al dememeli ben aldıklarımı yazdım 2-3 sayfa geride kaldi istersen onlara bakabilirsin
      • EndoplazmikBirKulum
        • 02 Dec 2017
        • 4960
        • Kripto Para - Airdrop

Özelikle hafta sonu toparlanacak ve pazartesiye kadar 44 bin gelecekmiş ayıcık yok deniyor bakalım neler olacak. ABD ve AB kripto parayı yasaklamadan milyoner oldum oldum olamadım daha olamam

Şimdilik ABD kripto parayi yasaklayıp gayretullaha dokanmak istemiyor. Gayretullah çok önemli dokunmamak lazım kenardan kenardan geçeceksin.

Yorum

• boranxxx
          • 10 Oct 2004
          • 579

ABD nin dokunduğu gün içerde kalana Allah yardım etsin. Müjde ar in araba sahnesine döner ortalık camdan çıkart çıkartabiliyor san kafani

Yorum

• Ronaldinho Gaucho
            • 22 Feb 2010
            • 1196

Bu taraftar token satışı nasil aliniyor socios dan. Bilale anlatir gibi anlatan var mi

Yorum

• boranxxx
              boranxxx yorum yaptı
              Yorum düzenleme
              Dediğin yeri bilmem ama hangi işlem ciftinde ise token önce cüzdanına o coini alacaksın ardından borsada o işlem çiftini açıp al diyecen
              Anladın herhalo:-)

• eight
              eight yorum yaptı
              Yorum düzenleme
              Diğer borsalardan chz alıp da transfer edebilirsin (işlem ücreti yüksek) ya da chiliz.net'e trx, usdt gibi birimleri transfer edip oradan taraftar token alabilirsin. Socios'a da buradan aktarabilirsin.

Ama 14 gün çekmem diyorsan en temizi banka ya da kredi kartınla socios'a direk para yükleyerek chz alabilirsin. Uygulamada piyasa ekranına gelip oradan istediğin token'ı alabilirsin chz karşılığında. Banka/kredi kartıyla yatırdığın chz'leri 14 gün çekemiyorsun
          • Yngwie
            • 16 May 2013
            • 2846
            • USDC BUSD

https://www.youtube.com/watch?v=fpb-qJv6dBs

Dijital para birimleri bankacılık sisteminin sonunu getirebilir mi? (The Economist)

Yorum

• Yngwie
              Yngwie yorum yaptı
              Yorum düzenleme
              Günümüzün en büyük saadet zinciri (ponzi) kağıt paraya dayalı mevcut finans sistemidir.
          • Gorbaçov
            BK Tipster
            • 11 Nov 2007
            • 4047
            • futbol, tenis, basketbol

nisan ay sonunda mart sonuna göre yüksekte bitirmek için son günlerde bir atılım olmuştu bitcoin de, altlara da olumlu yansımıştı. bu ay düzeltme ayı olduğu için düşüş sonrası yükselişler hemen yine düşüş ile cevap bulup piyasa geriye gidiyor, ay sonuna kadar da bir gün yeşil bir gün kırmızı görüntü ve ay kapanışında da ayın en alt seviyeleri olacak şekilde bir yapı görebiliriz gibi öngörüyorum ben piyasayı.

genel olarak hiç al sata girmeyen ben, dün yükselişte satıp bugün ortalamada % 7 aşağıdan geri topladım kağıtlarımı, yarın yine yeşil piyasa görürsek aynı şekilde hareket etmeyi düşünüyorum. bu darboğaz piyasada yapılabilecek tek şey eldeki adetleri artırmak olur görüşündeyim..

Yorum

• Yngwie
              • 16 May 2013
              • 2846
              • USDC BUSD

SEC şu an 6 ETF'i değerlendiriyor, bakalm ne zaman onaylanacak? Bu ETF'lerle ilgili ÇOOOK heyecanlıyım. Çünkü Amerika borsası tüm dünya borsalarının yarısından fazlasını oluşturuyor. 2000'lerde Altın ETF'leri çıktığında altın fiyatı %400 artmıştı.

Yorum

• EndoplazmikBirKulum
                • 02 Dec 2017
                • 4960
                • Kripto Para - Airdrop

Arkadaşlar Sedat Peker coinden 6x kârdayım artık bozmalı mıyım? Destek direnç noktaları neler detaylı bir analiz yapabilecek var mı?
                Ben Sülü Gayretullaha az daha dokanırsa 10x daha bekliyorum. Video pazar günü gelecek o zamana kadar yükselir diye tahmin ediyorum. 55x yaptı ben yine geç kaldım umarım biraz daha yükselir

Yorum

• 23Mete23
                  • 26 Feb 2011
                  • 840

İlk olarak EndoplazmikBirKulum tarafından gönderildi
                  Arkadaşlar Sedat Peker coinden 6x kârdayım artık bozmalı mıyım? Destek direnç noktaları neler detaylı bir analiz yapabilecek var mı?
                  Ben Sülü Gayretullaha az daha dokanırsa 10x daha bekliyorum. Video pazar günü gelecek o zamana kadar yükselir diye tahmin ediyorum. 55x yaptı ben yine geç kaldım umarım biraz daha yükselir
                  Hocam bu tarz coinleri nereden alabiliyorsunuz ?

Yorum

• EndoplazmikBirKulum
                    Yorum düzenleme
                    Pancakeswapta alıyoruz YouTube dan yardım alabilirsin hocam
                • Yngwie
                  • 16 May 2013
                  • 2846
                  • USDC BUSD

DİKKAT! DİKKAT!! YARIN OLAY OLAY!! YARIN! YARIN!!

Yarın Ethereum'a büyük bir Layer 2 Scaling protokolü geliyor.

Yorum

• Yngwie
                    • 16 May 2013
                    • 2846
                    • USDC BUSD

ABD BAŞKANI BIDEN YENİ 6 TRİLYON DOLARLIK HARCAMA BÜTÇESİ AÇIKLAMAYA HAZIRLANIYOR.

FED bu paraları bastıkça bitcoin 100bin de olur 200bin de olur..

Yorum

• EndoplazmikBirKulum
                      Yorum düzenleme
                      Bu ABD ne yavşak bişey ya ne dese 2 hafta sonra tersini yapıyor

• Yngwie
                      Yngwie yorum yaptı
                      Yorum düzenleme
                      FED böyledir. Ne yapacağı hiç belli olmaz. Bir öyle der, bi böyle der. BITCOIN öyle mi? BITCOIN, dünyanın en başarılı merkez bankasıdır. Para politikası bellidir (4 yılda bir halving ödülleri 1/2), sürekli para basmaz (21 milyon sınırlı arz var, başka bitcoin olmayacak), sınırlı arzı olduğu için coin yakmaz. İnsanlar gelecekte artık bankalara ihtiyaç kalmadığını anladıklarında (defi, swap'lar) bitcoin sadece zenginlerin alabileceği ve sahip olabileceği bir varlık olacak. Gelecekte bitcoin 500bin dolar, 1 milyon $ olduğunda torununuzun dedeeeee insan hiç değilse çeyrek yarım bitcoin saklar yaaa niye almadınnnnn dememesi için bitcoinlerinizi satmamakta (saklamakta) fayda olduğu görüşündeyim

• Yngwie
                      Yngwie yorum yaptı
                      Yorum düzenleme
                      Yellen de yellenmiş: faiz oranları olağanüstü düşük seviyede. Daha ne yapacaksın imar bankası mı olacaksın? yarın yine aciklama yapar yani öyle demek istemedim biraz düşük demek istedim der
                  Çalışıyor...