Kripto Para İletişim

Daraltma
Bu sabit bir konudur.
X
X

• Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
yeni gönderiler
  • Yngwie
    • 16 May 2013
    • 2846
    • USDC BUSD

Bu arada Bitcoin Pizza Gününüz kutlu olsun! Bundan 11 sene önce 22 Mayıs'ta şanssız bir insan tam 10,000 BTC karşılığında 2 pizza satın almış

Yorum

• boranxxx
      • 10 Oct 2004
      • 579

20.000 $ a donermi BTC acaba.

Yorum

• ozgok18
        • 09 Jul 2012
        • 9312
        • Win win win
        • İnsan Sarrafı

Haziranın ilk haftasına kadar coin falan alınmaz diye düşünüyorum içimde hala daha çok düşecek hissi var maalesef

Yorum

• ozgok18
          ozgok18 yorum yaptı
          Yorum düzenleme
          Vallahi ne biliyim ben tırsıyorum beklemedeyim kubim 25 dolardan aldığım neoları komple ortalama 85 dolardan bozdum aslında ben bozmaktan yana değildim benim ortak var benden habersiz bozmuş 3 gün kızdım sonta neo dahada düştükçe kızgınlığım geçti sonra nakitte kalınca hiçbirşey alamadım korkudan sadece elimde tron var 20k falan onunda çoğunu rotadan çekmiştim

• kubilaytt
          kubilaytt yorum yaptı
          Yorum düzenleme
          Abi valla habersiz bozması hoş olmamış ama denk gelmiş sevindim. Dikkatimi çeken bir durum var bazı coinler yükseliyor bazıları düşüyor çok ters orantıda. Kazancınızı güzel günlerde kullanın. Sevindim.

Neo çok ani bir çıkış yapmıştı geçen hatırlıyorum. Değişik sağı solu belli olmayan bir coin. Korkutmuştu beni. Bende almayı düşünmüştüm bir ara.

• ozgok18
          ozgok18 yorum yaptı
          Yorum düzenleme
          Ben 2 ay önce buraya yazdım sadece neo diye ben emir kuluyum patronlar çok yüklü aldı vardır bunların bir bildiği dedim bendr aldım şahsi olarak herkesin anladığı kadar bilirim bu işleri coinlerde tek bildiğim ve emin olduğum kural sabırdır kubim panikle yapacaksan zarar edersin buraya yatırdığın tutarı yok gözü ile bakacaksın
      • boranxxx
        • 10 Oct 2004
        • 579

1 yıl önce 5000 $ da kaç defa işlem yaptık sonrası malum ha bugün ha yarın düşecek derken 60 a gitti. Elbet düşecek ama ne zaman yoksa 100 bine gidipmi dönecek

Yorum

• Yngwie
          • 16 May 2013
          • 2846
          • USDC BUSD

İlk olarak Yngwie tarafından gönderildi
          Herkese keyifli bir cumartesi diliyorum. Akşam Eurovision var kaçırmayın İtaly yada Fransa kazanır..
          Vallahi Allah'ın sevdiği kuluyum. Birkaç hafta önce düşünmüştüm şu Eurovision'un bittiği dönem inşallah piyasa çok yüksek olmaz da biraz daha coin uygun fiyattan alabilirim diye. Dün İtalya kazandı. Daha birkaç gün önce 27'den alabilirim inşallah dediğim DOT'u bugün 19$'dan, 23-27$'den biraz daha alabilsem ne güzel olur dediğim LINK'i 19,5$ dolardan alarak sepeti doldurdum. Abi banaaa oradan 250 gr. LINK ver. 1 kg da ADA alayım. 400 gram da THETA alalım. 6$ görmüşken kaçmaz. Güzel alışveriş yaptık bugün. Tanrı'ya bu güzel kıyağı için teşekkürlerimi bir borç bilirim. Çok sağol yüce Tanrım. Şansımıza indirime denk geldik.

Şimdi tek yapacağımız şey başka şeylerle ilgilenmek ve sabırla beklemek..
          En son Yngwie tarafından düzenlendi; 23 - 05 - 21, 13 : 28.

Yorum

• Yngwie
            Yngwie yorum yaptı
            Yorum düzenleme
            Yukarıdaki mesajda kimseye şu coini mutlaka alın, kesin değerlenecek şeklinde bir tavsiye verilmemektedir. Lütfen bir coin almadan önce kendi araştırmanızı yapınız. Mesaj yazarı sadece kendi kişisel fikrini paylaşmıştır. Yatırım yaparken kaybetmeyi göze aldığınız, gerekirse 2-3 yıl dokunmayabileceğiniz tutarlarla işlem yapmak gerektiğini asla unutmayınız.
        • boranxxx
          • 10 Oct 2004
          • 579

Tekrar düşüş eğiliminde BTC 34 e değdi

Yorum

• opentime
            • 30 Jul 2015
            • 1149

Arkadaşlar bir sorum var burası yeri değil belki ama trbinance de transferde para çekmede yeterli limit olmasına rağmen yetersiz bakiye uyarısı veriyor başına gelen var mi.

Yorum

• tereddüt
              tereddüt yorum yaptı
              Yorum düzenleme
              Çözebildinmi durumu hocam birgün başımıza grlirse aklımızda olsun

• opentime
              opentime yorum yaptı
              Yorum düzenleme
              Hocam binance ye transfer denedim trbinanceden işlemi yaptı tron olarak trbinanceden binance ye otamatik transferi denedim bir ihtimal şimdi de binance ye geçmesini bekliyorum.oradan deneyeceğim. Yazarım gelişmeleri...

• opentime
              opentime yorum yaptı
              Yorum düzenleme
              An itibari ile binance globale geçti oradan hemen paribu ya attım başınıza gelirse eğer trbinanceden binance globale atın oradan çevirin.
          • EndoplazmikBirKulum
            • 02 Dec 2017
            • 4960
            • Kripto Para - Airdrop

Altcoinlerdeki son şişkinlikler de bugün alındı artık toparlanma başlayacak. Ben sağlam coinlerden topladım, yaklaşan yeni boğa sezonunda sloganlardan ziyade temel özelliklere göre yükseliş olacak.

Üç örnek verelim; 17 dolara Uniswap 19 dolara Chainlink 6 dolara Theta aldık. Bana göre bu fiyatlar bedava, olası bir yeni boğada en az 4x bekliyorum

Yorum

• EndoplazmikBirKulum
              EndoplazmikBirKulum yorum yaptı
              Yorum düzenleme
              Avaxım olmasa kesinlikle avax da alırdım. Ön satiştan aldığım avaxlar halen kilitli Temmuzu bekliyoruz

• Yngwie
              Yngwie yorum yaptı
              Yorum düzenleme
              LINK ve THETA ben de aldım bugün. Adeta ucuzluk var, kendimi BİM'den alışveriş yapmış gibi hissediyorum
          • Radamel Falcao
            • 21 Sep 2020
            • 168

İlk olarak EndoplazmikBirKulum tarafından gönderildi
            Altcoinlerdeki son şişkinlikler de bugün alındı artık toparlanma başlayacak. Ben sağlam coinlerden topladım, yaklaşan yeni boğa sezonunda sloganlardan ziyade temel özelliklere göre yükseliş olacak.

Üç örnek verelim; 17 dolara Uniswap 19 dolara Chainlink 6 dolara Theta aldık. Bana göre bu fiyatlar bedava, olası bir yeni boğada en az 4x bekliyorum

Çantanda BNB varmı hocam

Yorum

• EndoplazmikBirKulum
              EndoplazmikBirKulum yorum yaptı
              Yorum düzenleme
              Evet var hocam bir önceki sayfada kaldı sanırım tüm aldıklarımı alacaklarımı yazmıştım
          • Yngwie
            • 16 May 2013
            • 2846
            • USDC BUSD

Mastro's Restoranlar zinciri Bitcoin Cash ve Bitcoin ödeme kabul etmeye başladıklarını duyurdu. Bitcoin Cash ile ödemeyi anladım da Bitcoin ile nasıl ödeme alacaklar tam anlayamadım, hesabı yemek gelmeden önce ödüyoruz herhalde? Bitcoin Cash varken Bitcoin kim kullanır ki?

https://www.mastrosrestaurants.com/e...oin-cash/?s=09

Yorum

• ozgok18
              • 09 Jul 2012
              • 9312
              • Win win win
              • İnsan Sarrafı

Sadece elimde tron var oda eridikçe eriyor hala düşme eğilimi devam ediyor ne pis piyasa yav

Yorum

• Global44
                • 28 Dec 2016
                • 4118

Daha da düşeceğe benziyor bu piyasa ayı dedikleri muhabbet başladı galiba

Yorum

• ForeverYoung
                  ForeverYoung yorum yaptı
                  Yorum düzenleme
                  Sanırım bu ayı sezonu bir süre daha devam edecek. Para bulup alım yapmak gerek

• Yngwie
                  Yngwie yorum yaptı
                  Yorum düzenleme
                  Ayı sezonu henüz yok arkadaşlar, sadece bearish bir trend var o kadar. Ethereum hala dört haneli rakamlarda, market cap hala 1 trilyon doların üzerinde. Alım için güzel zamanlar olduğunu düşünüyorum ben de aynen.
              • Gorbaçov
                BK Tipster
                • 11 Nov 2007
                • 4047
                • futbol, tenis, basketbol

öyleydi böyleydi derken panic evresine dayandı piyasa gibi gözüküyor. hayaller belief gerçekler panic savıyla yüzleşmeliyiz gibi inceden. en iyisi hiçbir dataya bakmamak, gerçekten çok moral bozucu bir duruma geldi tablo.. aralık ayında giriş yaptığım piyasada full kar bakiye bırakmıştım, o da 10 günde % 60 seviyesinde eridi. bu dataya rağmen bile moral yerle bir 20 maçlık lost serisi yemiş gibiyim şu an..
                En son Gorbaçov tarafından düzenlendi; 23 - 05 - 21, 16 : 27.

Yorum

• ozgok18
                  • 09 Jul 2012
                  • 9312
                  • Win win win
                  • İnsan Sarrafı

Btc şu anda 33.226$ bu 29.000$ altına düşerse en az 3 ay toparlayamaz.

Bu Benim görüşüm değil bu piyasada sözüne itibar ettiğim sevdiğim bir şahsın analizi

Yorum

• Radamel Falcao
                    • 21 Sep 2020
                    • 168

İlk olarak Gorbaçov tarafından gönderildi

öyleydi böyleydi derken panic evresine dayandı piyasa gibi gözüküyor. hayaller disbelief gerçekler panic savıyla yüzleşmeliyiz gibi inceden. en iyisi hiçbir dataya bakmamak, gerçekten çok moral bozucu bir duruma geldi tablo.. aralık ayında giriş yaptığım piyasada full kar bakiye bırakmıştım, o da 10 günde % 60 seviyesinde eridi. bu dataya rağmen bile moral yerle bir 20 maçlık lost serisi yemiş gibiyim şu an..

Binanceyi açıp cüzdana bakmaya korkuyorum , eridik gittik 10 günde . Toparlar umarım

Yorum

Çalışıyor...