Kripto Para İletişim

Daraltma
Bu sabit bir konudur.
X
X

• Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
yeni gönderiler
  • ForeverYoung
    • 20 Jun 2020
    • 6206

#1586.5
    Galasek commented
    Dün, 22 : 01
    Proof of Stake'de transfer ücreti yok. Mesela Tron ağında transfer yaptığınız için madencilere transfer ücreti ödemezsiniz. Borsalar hizmet bedeli olarak istemekteler.

Bu yüzden tekrarlıyorum Tron en yaygın ödeme kanalı olacak. Ama çok yüksek miktarlar BTC, ETH ve sonra belki LTC olarak ödenecek. Teşekkürler destek için Galasek

Yorum

• opentime
      • 30 Jul 2015
      • 1149

DeVere CEO’su: Ethereum 7 Gün İçinde Bu Zirvelere Çıkacak!

https://kriptokoin.com/ethereum-7-gunde-patlayacak/

Yorum

• ayinecmo
        ayinecmo yorum yaptı
        Yorum düzenleme
        Ortak bu devere Kürt filan mı

• opentime
        opentime yorum yaptı
        Yorum düzenleme
        valla bilmem ki gel çekiyor olmasın sakın...
    • ayinecmo
      Banned
      • 05 Jan 2021
      • 2231
      • Futbol, NBA

Legends of Crypto bulursaniz alın kacirmayin, çok acayip pump yapacak bu coin. Şu an 0.013 dolares civarı

Yorum

• bwbbet
        • 04 Mar 2015
        • 1609

Bu doge saçmalığını 1 dolara mı çekecekler ne yapacaklar. Nasıl bir lale devri anlamadımki

Yorum

• kubilaytt
          kubilaytt yorum yaptı
          Yorum düzenleme
          15 Nisan falan avans yatmış. Parayı dogeye gömerim diye düşünüyorum. Şeytan dürttü gürcü maçına iy 0.5 üst aldım para yalan oldu. 50 kuruş falan idi. Şimdi 4 lirayı görünce çıldırıyorum 1

Hele ki 1 liradan aldıklarımı 2 ye satmasam tutsam elimde şimdi 2 maaş ikramiye vermiştim kendime

• bwbbet
          bwbbet yorum yaptı
          Yorum düzenleme
          ForeverYoung kubilaytt bunun çıkışını hatırlayan hatırlar. Geyiğine oluşturulmuştu. Millet birbirine bedava yolluyordu. Ben 20 yıldır sattığım tüm dizüstülerin hdd sini sökerim hepsi evde. Birindeki cüzdanda 5-10 bin tane var o zamandan kalma. Ama cüzdanın şifresini hatırlamıyorum. İnanılmaz yahu şunun para etmesi. Kuruş değeri yok bunun yahu

• kubilaytt
          kubilaytt yorum yaptı
          Yorum düzenleme
          Patlayacak dedikçe çıkıyor hıyar ağası
      • EndoplazmikBirKulum
        • 02 Dec 2017
        • 4960
        • Kripto Para - Airdrop

Ethereum da yeni rekor gelmek üzere 3500 ü de birazdan aşarız 3 bini geçsin hızlı gider demiştik, bakalım nerede duracak. Sene sonu en az 10 Bin dolar hedefimiz var. Piyasa büyüklüğü 1 trilyonu aşmalı
        Cardano ekibi çok tembel ve yavaşda olsa yakında bir sıçrama yapabilir bu sessizliğin sonunda patlayabilir

Yorum

• ExBronx
          • 20 Oct 2020
          • 5610

Arkadaslar, işteyim arastıramadım cok su SPORE vardı gecen bir arkadasımız yazmıs
          en masrafsız onu nereden alabılırım, Binance'da yoktu o
          Bilgi sahibi olan bir arkadasımız yazabilir mi

Yorum

• [escobar]
            [escobar] yorum yaptı
            Yorum düzenleme
            ExBronx
            Avax Cüzdan ve Metamask Cüzdan kullanarak Pangolin Exchange üzerinden alabilirsiniz.
        • ExBronx
          • 20 Oct 2020
          • 5610

Bir de şöyle 1-2 yıl unutmalık, değeri cok dusuk olan coın tavsiyeniz var mı

Yorum

• opentime
            opentime yorum yaptı
            Yorum düzenleme
            Abi bende holo aldım 1000 liralık arkadaşlarım bittorrent almıştı bunlar kaldı küçük miktarlı coin ler ilerde belki olur umuduylada olmazsa da 1000 lira çöpe artik diyecez..
        • opentime
          • 30 Jul 2015
          • 1149

Ekonomist Özgür Demirtaş'tan kripto uyarısı: Batarsınız asla yapmayın!

https://finans.mynet.com/haber/detay...pmayin/418382/

Yorum

• jonson12
            • 24 Oct 2015
            • 2631

Forever Young ustad var mıdır tavsıye edebılecegın alt coınler?

Yorum

• ForeverYoung
              ForeverYoung yorum yaptı
              Yorum düzenleme
              Neo tam alım seviyesinde bana göre. Aynı şekilde BAKE aldım 1000 TL lik 60 gün kilitledim. Elimde ufak bir miktar da SYS var. Onun dışında da her daim tuttuğum 3 HNT var. Yarın bir gün para gelince HNT ek ve AKRO-DENT sepeti yapabilirim

• jonson12
              jonson12 yorum yaptı
              Yorum düzenleme
              Çok teşekkür ederim üstad bilgilendirme için
          • azztrk06
            • 02 Nov 2009
            • 1947

Arpa bir türlü isteneni vermedi ama eninde sonunda gereken yükselişi yapacagini düşünüyorum

Yorum

• EndoplazmikBirKulum
              • 02 Dec 2017
              • 4960
              • Kripto Para - Airdrop

Ethereum Classic 66 dolarla rekor tazeledi çok iyi ama ya. Sat baba sat 2 kat yeterli çiftliğe gireriz

Yorum

• Galasek
                • 14 Mar 2005
                • 4725

Doge'nin ETH'nin bu kadar çok yükselmesi hiç hoşuma gitmedi.

BTC dominasyonu %45'e düştü.

Yorum

• opentime
                  • 30 Jul 2015
                  • 1149

Dogecoin ile ilgili birinin aktardıklarını alıntılayıp paylaşmak istedim....

Arkadaslar Dogecoin malumunuz Spekülatif coinlerin basini cekmekte ve Elon Musk`in attigi tweetlere göre fiyat hareketleri sergilemekte. Halihazirda olusmakta olan bi Canak Formasyonu mevcut lakin formasyonun aktif hale gelebilmesi icin 0,43550 seviyesinin kirilmasi ve üzerinde tutunmasi gerekir... Aksi halde fiyatin düsebilecegi Destek noktalari grafikte belirtilmistir...

Not: Elon Musk`in 8 Mayis Cumartesi Amerikanin NBC kanalinda ``Saturday Night Live`` adli 1975 ten günümüze Kült haline gelmis programina konuk olup Dogecoin hakkinda aciklamalar yapmasi beklenmektedir. Kendi Twitter hesabindanda bunu bizzat duyurmustur. Tüm bunlar gözönüne alindiginda 8 Mayis ve sonrasinda Dogecoinde bi Ralli beklentisi hasil olmaktadir. Uzun vadede cok fazla yatirimcisina spekülatif fiyatlanmalar isiginda güven vermesede kisa vadede vurkaclar yapilabilir. Hersey bahsedildigi gibi gelisir ve 8 Mayista Elon Muskinda tabiri caizse gaziyla fiyatlanma olursa olusan Canak formasyonunun gidecegi Hedef Fiyatta grafikte belirtilmistir. Hedefe ulasmadan ve Balinalar satisa baslamadan Hedef Fiyatin 3-5 cent altinda kar realize edilebilir...

Ayrica atilan Tweetin Linkide assagiya eklenmistir,dileyen gözatabilir..
                  https://mobile.twitter.com/elonmusk/...90679794089986

Yorum

• opentime
                  • 30 Jul 2015
                  • 1149

ABD Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu (SEC), kısa süre önce Ripple’a karşı büyük bir menkul kıymet davası açtı.

https://www.bitcoinsistemi.com/sec-r...ciklama-yapti/

Yorum

• ForeverYoung
                    ForeverYoung yorum yaptı
                    Yorum düzenleme
                    Müdür bu davanın ikinci duruşması Ağustos'ta sanırım eskiden bir haber kopyaladın

• opentime
                    opentime yorum yaptı
                    Yorum düzenleme
                    Yorumlar yeni sitede hortlatmadilarsa eğer...

• ForeverYoung
                    ForeverYoung yorum yaptı
                    Yorum düzenleme
                    Yoruma neden bakıyorsun haberi söylüyorum. Yorumlar ilgilendirmiyor. İlk duruşma görüldü hatta çok fena düşüş bekleniyordu aksine düzenli olarak çıktı. Ripple'ın eli daha güçlenmiş olarak çıkacağını belirtiyorlar 2. duruşmaya ama SEC açtığı davaların tamamını kazanmış bu tür
                • opentime
                  • 30 Jul 2015
                  • 1149

BitTorrent (BTT) coin düştükçe düşüyor! BTT 4 Mayıs son dakika analiz... Haberin Tamamı İçin: https://www.emlakpencerem.com/bittor...analiz/107643/ Emlak Pencerem

Haberin Tamamı İçin: https://www.emlakpencerem.com/bittor...analiz/107643/

Yorum

Çalışıyor...