Kripto Para İletişim

Daraltma
Bu sabit bir konudur.
X
X

• Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
yeni gönderiler
  • EndoplazmikBirKulum
    • 02 Dec 2017
    • 4960
    • Kripto Para - Airdrop

Virgülden sonra bol sıfırlılardan önerisi olan var mı? 20 tanesine daha 30ar dolar atıp unutacağım

Yorum

• ayinecmo
      ayinecmo yorum yaptı
      Yorum düzenleme
      Arpa gerçi bol sıfırlı değil ama

• EndoplazmikBirKulum
      EndoplazmikBirKulum yorum yaptı
      Yorum düzenleme
      arpa olmaz bana bol sıfır lazım
  • Yngwie
    • 16 May 2013
    • 2846
    • USDC BUSD

Arkadaşlar bugün CAKE oylaması var. Lütfen sandığa gidip, oyumuzu (4. şık için) kullanalım.

Yorum

• Yngwie
      • 16 May 2013
      • 2846
      • USDC BUSD

https://www.youtube.com/watch?v=7KnmUKW9yVE&t=52s

Elon Musk BCH kabul ederse 111 adet TESLA araç alacağını söylemiş arkadaş.

Yorum

• Yngwie
        Yngwie yorum yaptı
        Yorum düzenleme
        BCH: Bitcoin Cash
    • ugursss
      • 18 Oct 2008
      • 2179

trust wallet cüzdanda bi miktar eos ve chz var ama aktarım yapamıyorum cüzdanda hiç bnb olmadığı için. 0.04 karşılığı bnb istiyor ama binance tan minmum gönderim ücretleri çok yüksek yöntem bilen var mı bununla ilgili?

Yorum

• rainmaker35
        Banned
        • 23 Feb 2005
        • 2080

İlk olarak Thief tarafından gönderildi
        O kadar keriz var ki müdür

düdükle düdükle bitmez
        Vicdansız ve kötü niyetli olsam ve korkak olmasam birkaç milyon dolar vururdum, sadece TR de değil dünyanın birçok yerinde keriz dolu malesef.

Yorum

• Sebastian25923
          • 24 Nov 2016
          • 798

Bu thodex in sahibide devlet le içlı dışlı bir insandı hatta instada bakanlarla falan fotoğrafı vardı. Hesaplara bloke gelmeden 1 gün önce tüm varlıklarını nasıl çekebiliyor birde bunlar Bddk denetli firmalar yersen.

Yorum

• ice87
            ice87 yorum yaptı
            Yorum düzenleme
            Şaşmaz ki zaten ona güveniyor. Bağlantıya hallediyorlar. Geçen halka arzda bir firma var halka arz olmadan çarpmış spk sakın yapma bir daha demiş Canı isteyince de turist vizesi verirler gelir gider paranın 1000 de 1ini burda yer ekonomiye can verir. İbneliğine para etmesi herkesin ne yapacağını sasirmasina neden oldu
            Sebastian25923
        • ayinecmo
          Banned
          • 05 Jan 2021
          • 2231
          • Futbol, NBA

Açtığım konuyu kim sildi yahu gerçekleri konusacaktik ne güzel

Yorum

• arduaz
          • 06 Jul 2006
          • 9172

Haberler de dinledim az önce, thodex in 390.000 aktif kullanıcısı varmiş.
          ​​​​​​
          Sahibi 2 milyar cripto para ile kaçmiş iddiası var.

Şuan çalışanları da ifade veriyormuş.

Yorum

• Yngwie
            Yngwie yorum yaptı
            Yorum düzenleme
            bana bu rakamlar çok abartılı geliyor

• arduaz
            arduaz yorum yaptı
            Yorum düzenleme
            TRT haberde boyle işlediler konuyu.
            Ne derece doğru bilemiyorum tabi, thodex yaptığı son açıklamada, turkiye de ki tum cripto borsalarının toplamında, 2 milyar olmayacağı gibi bir söz soylemiş
        • opentime
          • 30 Jul 2015
          • 1149

Gary Shilling: Dogecoin (DOGE) Kötü Sona Erecek

haberin detayı aşağıda linkte...

https://www.coinkolik.com/gary-shill...u-sona-erecek/

Yorum

• Sebastian25923
            • 24 Nov 2016
            • 798

Garibim çalışan ne yapsın üstteki pezevenkler cukkayı cebe indirip gitti. Şu dakikadan sonra da bir şey çıkacağını veya kaçana bir şey olacağını düşünmüyorum.

Yorum

• Sebastian25923
              • 24 Nov 2016
              • 798

Bu arada bugün dodge nin fırlayacağını düşünüp yatırım yapan bir çok kişi aldıklarını bozdurmaya başlamışlar bile. Özelliklerde abd de yapılan piyasa haberleri coinlerle ilgili en ufak bir olumsuz cümle geçmesi oldukça fazla etkiliyor
              Ama üstte bulunan btc - eth- litecoin gibi ana coinlerin yine belli bir noktayq tırmanacağınıda belirtiyorlar.
              Özelliklede eth nin bu yıl içerisnde popülerliğinin daha da artacağı yönünde

Yorum

• EndoplazmikBirKulum
                • 02 Dec 2017
                • 4960
                • Kripto Para - Airdrop

İnj binance da yeşiller de liste başına çıkmış burada yazdığım zaman 13 dolardı 21 dolara geldi bile. Solana hedef 50 dolar dedik 37 dolara gelmiş. Digibyte güzel gidiyor. Chainlink şuan indirimli Eth böyle devam ederse 60 dolar hedefi yakındır. Api3 8 dolarda proje sağlam 40-50 dolar bile gelebilir. Band indirimli alma fırsatı var 17 dolarda pek yakında Ethereum etkisiyle 25 doları görür. Uniswap da artik 50 doları görebilir. Maker zaten muhteşem, Ethereum ne zaman yukarı yönlü hareket yapsa mkr bir %40-50 çıkıyor. Kava çok düştü buradan alan 7 dolarda bozabilir çünkü Eth etkisi ile yine 7 dolara çıkar. Etc geçmişten dolayi pek güven vermesede 50-60 doları yakında görebilir. Sushi 13 dolarda bu kez 20 doları görecektir. Orjin protocolunde 6-7 dolara kadar yolu var şimdilik

Yorum

• opentime
                  • 30 Jul 2015
                  • 1149

Kripto para borsası Binance’e inceleme

haberin detayı linkte...

https://www.sozcu.com.tr/2021/ekonom...e-6388863/amp/

Yorum

• negatheef
                    • 13 Mar 2008
                    • 20855
                    • Betting

yeni tosucuk olayı bu net.

Yorum

• Sebastian25923
                      • 24 Nov 2016
                      • 798

Eeee şimdi yarın bşr gün sonra paribu, btcturk gibi yerel borsalarda bu işlemin aynısını yapabilirler, devletin bununla ilgili çok ciddi bir biçimde önlem alması lazım. Şimdi benim merak ettiğim bu thodex mağdurlarının parasını devlet ödeyecek mi
                      Sonuçta legal bir firma ve Türkiye cumhuriyetine kayıtlı
                      ​​​ Sonucu oldukça merak ediyorum ama yine üzülen be düzülen belli.

Yorum

Çalışıyor...