Kripto Para İletişim

Daraltma
Bu sabit bir konudur.
X
X

• Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
yeni gönderiler
  • teolive
    • 09 May 2016
    • 6261

Tosuncuğu düşündükçe gülme geliyor ulan velet youtubeda arabeskrap denemeleri yaparken yarım milyar indirdi kaçtı böyle bir hikayeyi kime anlatsan ''Atma Ziyaaa'' der.

Yorum

• opentime
      • 30 Jul 2015
      • 1149

Thodex üyeleri şokta! Bir anda kapandı, suç duyuruları başladı

haberin detayı aşağıda linkte...

https://www.hurriyet.com.tr/ekonomi/...sladi-41793934

Yorum

• ayinecmo
        Banned
        • 05 Jan 2021
        • 2231
        • Futbol, NBA

Bugünlerde Cardano dan (ADA) bir atak bekliyorum. İzlediğim birkaç değişken var. Parametreler + gösteriyor. Kim bilir belki şimdi alırsın, sabaha gülersin

şu anki fiyatı : 1,24 dolares

Edit : bu coin adamı trilyoner yapar, demedi demeyin. YTD
        En son ayinecmo tarafından düzenlendi; 21 - 04 - 21, 21 : 51.

Yorum

• ayinecmo
          Banned
          • 05 Jan 2021
          • 2231
          • Futbol, NBA

Alıp 2-3 ay bekletilip muazzam kar getirecek bir proje daha var. Adı biraz komik ama olsun Arpa Chain

Ben beklerim param bayağı katlansın diyorsanız buyrun. şu an 0,10 dolares

Yorum

• dream01
            dream01 yorum yaptı
            Yorum düzenleme
            paribu da var mı

• ayinecmo
            ayinecmo yorum yaptı
            Yorum düzenleme
            hiç sanmıyorum dream01 ayrıca Thodexten sonra sıra oraya gelmez inş
        • tereddüt
          • 18 Jan 2012
          • 10141

arkadaşlar şu flood dizini hakkındaki yorumlarınızı merak ediyorum

Yorum

• ForeverYoung
            ForeverYoung yorum yaptı
            Yorum düzenleme
            Ek olarak da piyasa hakkında hiç bir fikir edinmemesini de ekleyebiliriz. Bir yerden duyum alıp bu işe girip işlemi yapar yapmaz salisesinde kar bekleyen ve kırmızı gördüğü anda batıyorum kafasında olanlardan kar edip çıkmasını normal karşılamak gerek
        • lakers24
          • 18 Jan 2013
          • 2988

eleman 17.57 de yurtdısına kacmıs. Allah hem para kaybedenlere ,hem de calısanlara sabır versın. onları da cok cıddı ıfade sureclerı davalar beklıyordur.

Yorum

• ayinecmo
            Banned
            • 05 Jan 2021
            • 2231
            • Futbol, NBA

Elime flash bilgi geldi. Doge artışından sonra dogeleri bozdurup vinlamislar. Totalde 10 milyar liraya yakın vurgun var. Yarısını da paribuda bozmuslar bir de galiba

Yorum

• arduaz
              • 06 Jul 2006
              • 9172

İlk olarak opentime tarafından gönderildi
              Thodex üyeleri şokta! Bir anda kapandı, suç duyuruları başladı

haberin detayı aşağıda linkte...

https://www.hurriyet.com.tr/ekonomi/...sladi-41793934
              Hadi ya bu doğru mu acaba

Bunlar daha yakın tarihte 1 milyon dağıtmadılar mı? Free olarak

Yorum

• opentime
                opentime yorum yaptı
                Yorum düzenleme
                Evet dağıtmışlardı... ciflikbank benzeri bir vurgun yaptılar galiba...

• arduaz
                arduaz yorum yaptı
                Yorum düzenleme
                Oyle buyuk bir para kim bunlara yatırır ki anlamadım.
                Bu ilk oldu cripto piyasasında
                Son olmaz herhalde
            • lakers24
              • 18 Jan 2013
              • 2988

son günlerde cok fazla reklam verdiler. demek ki vurgun hazırlıklarımıys. birebir aynı dümenler. eleman bugün 17.57 de yurtdısına kacmıs elını kolunu sallayarak. ve bilgi teyid edilmiş emniyetten.

Yorum

• EndoplazmikBirKulum
                • 02 Dec 2017
                • 4960
                • Kripto Para - Airdrop

Bitci den önce davrandılar şimdi bitcideki paralar panikle çekilir ondan dolayı bitci dolandırıcılık ertelemeye gider

Yorum

• lakers24
                  • 18 Jan 2013
                  • 2988

Adam 2 milyar dolarla tayland a kacmis. Videolarina baktım da bu isi tek başına yapacak çapı yok çok belli. Yoksa tayland ı bilen bilir siker cogaltirlar orada. Illa ki arkasında birileri vardır

forumda thonex de çalışan arkadaştan hiçbir yerde kimliğini belli etmese iyi olur çok insanın cani yandi. Çalışnanın elbet sucu yoktur diye düşünüyorum ama dangalak çok

Yorum

• EndoplazmikBirKulum
                    • 02 Dec 2017
                    • 4960
                    • Kripto Para - Airdrop

Bitcoin durgun ethereum güçlü, tam bir mega boğa havası hakim ama başlamıyor. Başlamama sebebi sanırım Ethereumda ki problemlerin henüz çözülmemiş olması

Barcelona token binance da listelenebilir demiştik dün listelendi şuan %33 artıda görünüyor tabiki bu Chz tokene yarıyor. Bu arada chiliz şuan token ama yakında sanırım coin olacak bu da fiyata pozitif yansıyacak

Thodex de ki paralari kaçıranlar bu parayı batirsa bile elindeki selfie kimlikle ömür boyu geçim sağlanır

Yorum

• dragonflame
                      • 19 Jun 2016
                      • 2139

Bitcicoin'den cok ciddi bir meblag kar elde etmistim. Kar elde ederkende bir uyarida bulunmustum ve yazdigim olay tam 1 hafta sonra gerceklesmisti. Gecmis sayfalarda mevcut.

Bunlarin CEO'su artik icraat yapamayinca aciklamalarla borsasini destekleme yoluna gecmis.

Telegram gruplarinda bazi yorumlar var belli ki kendileri yaziyorlar.
                      1 tanesini paylasiyorum.

Piyasada 20 milyar bitcicoin var. 1 dolar olmasi icin 19milyar dolardan fazla yatirim bulmasi lazim. Turkiye'de kasasinda 19 milyar dolar cash parasi olan bir sirket yok. Dalga gecer gibi yalan soyluyorlar. Terste olanlar icin durum baya kotuye gidiyor. Gecmis olsun

Yorum

• ExBronx
                        • 20 Oct 2020
                        • 5610

hocam bitciden cekemiyoruz sımdı para dragonflame
                        içerde param var ama sifre gelen telefon is yerımde kaldı.
                        orası da mı patladı

Yorum

• EndoplazmikBirKulum
                          EndoplazmikBirKulum yorum yaptı
                          Yorum düzenleme
                          Benim yorumu yanlış anlamış olabilirsin diye yazıyorum hocam yukarıdaki benim kendi görüşüm. Şuan için bitci de sorun yok, bana bunlarda vurguncu gibi geliyor sadece

• ExBronx
                          ExBronx yorum yaptı
                          Yorum düzenleme
                          şu son olaydan sonra ve adamların tarzlarından dolayı bence de vurguncu bunlar, zaten fiyat da tepetaklak olmus, zarar yazdık bitci de de , satıp cıksam da zarar olur bana, mecburen beklicem
                      • teolive
                        • 09 May 2016
                        • 6261

Yerli olan tüm borsalardan çıkın abi bu panik şirketleri batırır. Adam 2 milyar dolarla kaçmış yani olacak şey değil büyük cesaret.

Yorum

Çalışıyor...