Kripto Para İletişim

Daraltma
Bu sabit bir konudur.
X
X

• Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
yeni gönderiler
  • Dembele
    • 22 Jun 2016
    • 1735

İlk olarak Alba tarafından gönderildi
    Hiç onay almayan bir btc işlemini hızlandırma sansımız var mı arkadaslar ?

24 saati gecti tek onay almadı bekliyor oyle
    Blockhainde 10 gündür onay bekleyen işlemin viabtc var o onaylıyor ama benimkini onaylayamadılar.

CPH1931 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yorum

• opentime
      • 30 Jul 2015
      • 1149

Türk Kripto Para Borsası THODEX'te Kullanıcıları Tedirgin Eden Sorun

haberin detayı aşağıda linkte...

https://www.webtekno.com/turk-kripto...r-h108925.html

Yorum

• Yngwie
        Yngwie yorum yaptı
        Yorum düzenleme
        Aman sağlam borsalardan şaşmayın arkadaşlar. Şu an martı türü scooter işi kurmak istesen tonla belge istiyorlar ama önüne gelen borsa açabiliyor şimdi.
    • Kevin Anderson
      • 29 Jul 2013
      • 5910

THODEX dünden beri girilmiyor. Galiba paraya çöküp gittiler

Yorum

• kubilaytt
        kubilaytt yorum yaptı
        Yorum düzenleme
        ​​​​​​​@HornyHornet arkadaşımız o firmada çalıştığını söylemişti.

• ice87
        ice87 yorum yaptı
        Yorum düzenleme
        Tehlikeli yerler airlove da bir cümle kurdu sonra kayboldu denedim para vermeye versede illaki bir yerde tıkanır para ödemezler
    • HornyHornet
      • 25 Aug 2012
      • 4981

Ben de duyurular kadar bilgi sahibiyim maalesef.

Yorum

• lakers24
        • 18 Jan 2013
        • 2988

patronu yurtdısına kacmıstır bıle coktan. önce bakım var dedıler, sonra ortaklık devir falan. hikaye yani.

Yorum

• lakers24
          • 18 Jan 2013
          • 2988

https://eksisozluk.com/img/l05em414

Yorum

• opentime
            • 30 Jul 2015
            • 1149

Yerli kripto para borsası THODEX'te neler oluyor? Şirket açıklama yaptı

haber linki aşağıda..

https://www.cumhuriyet.com.tr/haber/...-yapti-1829845

Yorum

• ayinecmo
              Banned
              • 05 Jan 2021
              • 2231
              • Futbol, NBA

İlk olarak ayinecmo tarafından gönderildi
              Beyler şu an yüklü param olsa kesinlikle Doge alırdım. Acayip şeyler duyuyorum izleyin dogeyi. yatırım tavsiyesi değildir. herkes kendi parasiyla oynuyor Hüseyin kardeş
              11 nisan da yazdım, bunu dinleyip doge alan oldu mu acaba

Yorum

• ExBronx
                ExBronx yorum yaptı
                Yorum düzenleme
                aldım, paramı zararına TL ile zar zor cektım, thodex kapanmadan once, bize zaten kolay para nerde aq : )) kolay para fare kapanında

• ayinecmo
                ayinecmo yorum yaptı
                Yorum düzenleme
                ForeverYoung ExBronx çok sevindim yani ExBronx sen zararına dedin nasıl oldu ki ?

• ExBronx
                ExBronx yorum yaptı
                Yorum düzenleme
                son partiyi cekemedım thodexten işlemi yapmadılar ama son anda iptal olunca TL ye donup cekıp kactım : )
            • EndoplazmikBirKulum
              • 02 Dec 2017
              • 4960
              • Kripto Para - Airdrop

Injective Protocol (inj) ve Api3 yavaş yavaş heyecan yapmaya başlamış. İnj 13 Dolardan Api3 7 dolardan aldım bekliyorum en az 5 kat potansiyelleri var her ikiside sağlam projeler. Kava bir gün bir başlayacak 25 Dolara kadar durmayacak şuan değerinin çok altında

Alice mega indirimde oyunuda güzel oynayıp para kazanabilirsiniz. Sonra Wax ekosistemini her geçen gün daha da sevmeye başladım, waxp daha çok degerlenebilir. Wax ekosistemindeki zookeeper.finance da %500 faiz oranları var her an yatırım yapabilirim. Yine Wax takı Alien Worlds oyununa daha fazla tlm token kasmak icin yatırım yapmiştim, 2 haftada yatırımının 2 katina yakın tlm token olarak çektim ama bilinirliği çok arttı sonra tlm her gün düşüyor artık eskisi kadar kazançlı değil. Eskiden saatte bir 12-15 tlm geliyordu şimdi o kadar yatırıma rağmen 2-4 geliyor, günlük NFT düşüyordu artık 3-4 günde bir düşüyor. Bizim çocuklara bıraktım telefondan arada tıklayıp tlmyi alıyorlar bakarisın ilerde tlm ve wax değerlenir biriktirmek lazim

​​​​​​

Yorum

• ayinecmo
                Banned
                • 05 Jan 2021
                • 2231
                • Futbol, NBA

Enjin Coin ve Kusama birkaç aya hak ettikleri yere gelecek

Yorum

• Yngwie
                  Yngwie yorum yaptı
                  Yorum düzenleme
                  ENJ ben de beğeniyorum.
              • Yngwie
                • 16 May 2013
                • 2846
                • USDC BUSD

Şu an önüne gelen çok kolay bir şekilde borsa açabiliyor. Devletin bu işe bir el atması gerekiyor. Kripto borsası açmak bu kadar kolay olmamalı. Yarın Tosun da bu tür bir borsa açarak dönüş yapabilir.

Yorum

• ayinecmo
                  Banned
                  • 05 Jan 2021
                  • 2231
                  • Futbol, NBA

İlk olarak Yngwie tarafından gönderildi
                  Şu an önüne gelen çok kolay bir şekilde borsa açabiliyor. Devletin bu işe bir el atması gerekiyor. Kripto borsası açmak bu kadar kolay olmamalı. Yarın Tosun da bu tür bir borsa açarak dönüş yapabilir.
                  Hocam ben aksini düşünüyorum. Tosuncukta olduğu gibi Thodex işinde de işbirlikçiler bizzat bıyıklılar. Görürsün bak muhalefet yine araştıralım diyecek malum kesim red edecek.

Yorum

• ForeverYoung
                    ForeverYoung yorum yaptı
                    Yorum düzenleme
                    E tabii zaten rant olmasa izin vermezler ki bu kadar açılmasına. Ama bu amatörler belli etmişti Doge zamanında. Umarım bilgileri alıp da kötüye kullanmazlar. Biliyorum devlette her türlü bilgimiz var ama başkalarına satma amacıyla yazdım. Hoş satsa da anca borç görürler bende de
                • ayinecmo
                  Banned
                  • 05 Jan 2021
                  • 2231
                  • Futbol, NBA

Şimdi Thodex olayına biraz kafa patlattım. 4-5 güne açılacak da deniyor, ama bir yandan da sahibi dün yurtdışına çıkmış. Ola ki dedikleri doğru. 4-5 güne açtılar diyelim.

Burdan çıkaracağımız bir sonuç var. 4-5 gün içinde bir coin aşırı değerlenecek. Bu adamlar bilerek bu parayı tutuyor olabilir. Yani değerlenecek olan coinden alıp satacaklar.

İş ki o coini bulalım. Gözünüz kulağınız Elon da olsun agalar. Eğer bu Thodex vurguncu değilse bir coine yatırıp, parayı kırıp dönecek demektir.

Acaba hangi coin, hımmmmm

Yorum

• Gorbaçov
                    Gorbaçov yorum yaptı
                    Yorum düzenleme
                    mümkün değil hocam. milyonlarca dogecoin dağıttılar, kendilerinin olmayan coindi bunlar. ya milletin coinleri satıp aldılar, ya da milletin bekleyen dogeleri sağa sola gönderdiler. doge tavan yapınca film koptu. kısacası doge sheet coin olduğunu gözeterek üzerine kumar oynayıp batmış firma.

• EndoplazmikBirKulum
                    EndoplazmikBirKulum yorum yaptı
                    Yorum düzenleme
                    Başkasının parasını izni dışında kullanmakta dolandırıcılık suçudur. Bunu yapıp döndüklerinde nitelikli dolandırıcılık davası açılacağı için bunu yapmaya gittilerse geri dönüşleri olmaz

• ayinecmo
                    ayinecmo yorum yaptı
                    Yorum düzenleme
                    Gorbaçov büyük ihtimal tosuncuk 2 ama belli de olmaz
                • EndoplazmikBirKulum
                  • 02 Dec 2017
                  • 4960
                  • Kripto Para - Airdrop

Thodexin yaptığı aciklamanin çok benzerini bir zamanlar Tosuncukta yapmıştı. Her ikisininde ilk açıklaması aşırı benziyor. Tosuncukta ne dolandirmasi birkaç güne geleceğiz ödeyeceğiz kim uyduruyor bunları diye trip atıyordu

Yorum

• ayinecmo
                    ayinecmo yorum yaptı
                    Yorum düzenleme
                    ister misin thodex i tosuncuk açmış olsun
                • gskolikg
                  • 08 Feb 2015
                  • 5335

yeni bir çiftlik bankası vakası sanırım kripto işinde dünyada 3. avrupada 1. sırada olduğumuz düşünülürse thodex olayı çiftlik banktan çok daha büyük olacağa benziyor

Yorum

Çalışıyor...