Kripto Para İletişim

Daraltma
Bu sabit bir konudur.
X
X

• Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
yeni gönderiler
  • formen1903
    Banned
    • 19 Jan 2007
    • 7153
    • dünya futbolu,sinema
    • cylindrical tank sprvisor

İlk olarak airlove tarafından gönderildi

1 ltc 1000 mltc veya 0.001 ltc yapar. İkiside aynı şey. Senin verdiğin kur'a göre minimum yatırım 0.93 TL ye denk gelir.
    943 müş ltc ben onu 9430 gördüm
    , 90 küsürmüş e et

SNE-LX1 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yorum

• HornyHornet
      • 25 Aug 2012
      • 4981

2.48 den ADA aldım. 5 Şubat'ta satacağım. Yatırım tavsiyesi olarak görmeyin. Sadece yazmak istedim.

Yorum

• legendarybet
      • 04 Jun 2016
      • 4139

Xrp şahlandı gidiyor.

Yorum

• bwbbet
        • 04 Mar 2015
        • 1609

İlk olarak legendarybet tarafından gönderildi
        Xrp şahlandı gidiyor.
        4 olsun kesin satacam diye gezdim gezdim 5,4 den bile satmaya elim gitmiyor şimdi Alış-satış emir grafiklerini izlemek inanılmaz zevkli. Savaş var...

Yorum

• kubilaytt
          kubilaytt yorum yaptı
          Yorum düzenleme
          Sonra ühüühühühü olma dayı

Aza kanaat edemeyen çoğu bulamaz Kar realizasyonu yap sonra çıtırdan yine devam edersin yatırıma.

Taş attında elin mi yoruldu..

Cukkaaaaaaaaaaaaaaaaspor

• bwbbet
          bwbbet yorum yaptı
          Yorum düzenleme
          Stop koyacam kubilaytt her işimiz kumar amk. Bakalım aya mı gidecek roket, göte mi girecek?

• kubilaytt
          kubilaytt yorum yaptı
          Yorum düzenleme
          G.te girmesin, cebe girsin.
          Seviliyorsun. Lütfen hırsına kurban gitme ama çokta korkak olma.
          Sen işini bilirsin.

Cukkaya koy paraları. Kardan gidecek ise gitsin mangırlar.
      • goldhakan
        • 09 Jun 2007
        • 17858
        • basketbol
        • avukat katibi

İlk olarak goldhakan tarafından gönderildi
        rippldan patlama bekliyorum 22 şubatta dava var.. 5,5 lereden geldi buralara, 5,5 olduğu zaman bitcoin 200b lerdeydi... olumlu bir sonuçta ripple uçacak
        daha 22 şubata gelmeden uçtu ripple, muhtemelen olumlu çıkacak 22 şubatta dava 5,5 oldu

Yorum

• bwbbet
          • 04 Mar 2015
          • 1609

Oha anlık olarak satıcı kalmadı piyasada neredeyse. Neler oluyor??

Yorum

• kubilaytt
            kubilaytt yorum yaptı
            Yorum düzenleme
            https://tr.investing.com/crypto/xrp

Uçuyor resmen olay bak

• bwbbet
            bwbbet yorum yaptı
            Yorum düzenleme
            kubilaytt çok acayip şeyler oluyor. Tamam paramız var ama olmasa da izlemek çok keyifli. Elin ayağın titriyordur senin şimdi eski tahta kale çocuu olarak. Mal istiyon değil mi?

• kubilaytt
            kubilaytt yorum yaptı
            Yorum düzenleme
            Abi ben geçen parayı hiç etmemek için 2 tane altın aldım. Aldığım günden beri baş aşağı düşüyor.
            Az kaldı altın fiyatlarını dengeleyeceğim

Şimdi coin alırsam anasını ağlatırım piyasanın Bu yüzden şimdilik ellemiyorum Sen kar realizasyonu yap o zaman düşünürüz.
            Her maçı 1,5 üst biten Inter takımının anasını ağlattım geçenlerde. Beni yaktı. Ondan sonra her maç 2 3 gol olmaya devam etti.

Geçen Fenerbahçeyi de yaktım. (Sivas ile 1-1 biten maçlarında.) Fenerbahçede beni yaktı.
            Neyse Allah'tan Galatasaraylıyım da çok üzülmedi giden paracıklara

Gümüş almadığıma üzüldüm asıl ben. Bir yıldır elim gitmiyor buy tuşuna. Basiretimiz kısmetimiz kapanmış resmen.

En iyisi bir belgesel açayım.

Cümleten herkese güzel bir hafta olsun.

Not: Tahtakalede ne esnaf kaldı ne döviz Cukkalar bankalarda şu sıra. Kimse kimseye güvenmiyor.
        • EndoplazmikBirKulum
          • 02 Dec 2017
          • 4960
          • Kripto Para - Airdrop

Bu chainlink yaz aylarında şuanki fiyatın 4 katında olacak gibi bir his var içimde. Evi satıp 250 Binine alsam yaza Milyoner olsam diyorum. Hep olmak istiyorum yok bir türlü olmuyo. bu kez milyoner olmaya çok yakınım galiba dur satayım. Gece gece yine aklıma geldi bu kez satacam

Felixo coinide güzel artiyo bir kisminada flx alabilirim. Coin yakma olmadan yükseliyorsa yakma işleminden sonra çok daha fazla yükselir. Reflerden biriken flx son baktığımıda 1100 lira yapıyordu şimdi 6200 lira olmuş. Güzel para hemde bedava para yani, bu reften gelen kazanca dokunmasam 3 yılda milyoner olur muyum acaba
          En son EndoplazmikBirKulum tarafından düzenlendi; 02 - 02 - 21, 02 : 21.

Yorum

• bakkalgazi
            bakkalgazi yorum yaptı
            Yorum düzenleme
            ben aldım dostum şu an 24.39 dolar ilk hedefim 30 dolar yaza kadar 120 dolar bekliyorum.
        • HornyHornet
          • 25 Aug 2012
          • 4981

İlk olarak HornyHornet tarafından gönderildi
          2.48 den ADA aldım. 5 Şubat'ta satacağım. Yatırım tavsiyesi olarak görmeyin. Sadece yazmak istedim.
          3.15 i gördü ADA. Belliydi yükseleceği. Akşama bozarım 3.50 yi görünce

Yorum

• jahrein322
            • 29 Sep 2018
            • 57

Bitcoinden anlıyan varsa yardımcı olabilirmi matbetten 100tl cekim yaptım gondermisler hesabıma 3 4 saat oldu ama gelmedi
            bekleyen islemlerdede gözükmüyor onaylandı yazıyor cüzdan adresimde doğru

Yorum

• bwbbet
              • 04 Mar 2015
              • 1609

İlk olarak jahrein322 tarafından gönderildi
              Bitcoinden anlıyan varsa yardımcı olabilirmi matbetten 100tl cekim yaptım gondermisler hesabıma 3 4 saat oldu ama gelmedi
              Bir keresinde 2 gün bekledim farklı bir siteden. Hiç uğraşma hocam. Bekle sadece. Zira uğraşmanın faydası olmuyor.

Yorum

• EndoplazmikBirKulum
                • 02 Dec 2017
                • 4960
                • Kripto Para - Airdrop

İlk olarak jahrein322 tarafından gönderildi
                https://www.blockchain.com/tr/ arama kutusuna kendi BTC adresini yaz arat BTC yi seç transfer edildiyse son durumunu bu şekilde görebilirsin. 3 onay alması gerekiyor onaylar tamamlediktan sonra hesabına yansır. Doğrulanmadı yazıyorsa matbetten çıkmış demektir bekleyeceksin

Yorum

• jahrein322
                  jahrein322 yorum yaptı
                  Yorum düzenleme
                  Dogrulanmıs onaylar tamamlanmıs gözüküyor
              • ExBronx
                • 20 Oct 2020
                • 5610

Elon Musk yine tweet atmış doge ile ilgili, ne adam ya

https://twitter.com/elonmusk/status/1357241340313141249

Yorum

• EndoplazmikBirKulum
                  • 02 Dec 2017
                  • 4960
                  • Kripto Para - Airdrop

Twitter'dan Elon Musk bildirimi geldi Doge yazdığını gördüm anında dogeye geçtim güzel kâr ettim yine. Bu kez erken bozmadım ama şimdi bozacam. Ben bozduktan sonra hep %30-40 daha artıyor bakalım yine öyle olacak mı
                  ​​​Edit: Şimdi bozdum gece kesin 4.5 i görüp geri gelir

Kendisi de doge alıyor aldıktan sonra tweet atıyor galiba. Serveti Ocak 2020 de 20-30 Milyar dolarken bugün 200 milyar dolarda gesnis bu sadece Tesla ile olmadı herhalde. Bu arada doge yazarak 1 trilyonu görür
                  En son EndoplazmikBirKulum tarafından düzenlendi; 04 - 02 - 21, 17 : 32.

Yorum

• mehmetali42
                    • 09 Apr 2020
                    • 381

doge daha yükselir mi yükselmez mi

Yorum

• LeeSharp77
                      LeeSharp77 yorum yaptı
                      Yorum düzenleme
                      bu saatten sonra bulaşmayın. alan aldı, sonradan girenler boşluğa düşer
                  • EndoplazmikBirKulum
                    • 02 Dec 2017
                    • 4960
                    • Kripto Para - Airdrop

Şimdi bir hafta beklesin doge 0.25 lere geldikten sonra alalım. tekrar bir tweetle lets go doge desin 0.45-0.50 den bozalim
                    0.42 ye kadar çıktı kâr satışları geldi haliyle şuan 0.37 lerde. Satan satacak sonra kalana göre tepki verecek belki gece 0.50 i gôrebilir ama fazlasi olmayacak bence. Tekrar geri çekilecek

Yorum

Çalışıyor...