Kripto Para İletişim

Daraltma
Bu sabit bir konudur.
X
X

• Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
yeni gönderiler
  • xanie
    • 21 Jul 2015
    • 1943
    • Slots
    • Bedevi

Merhabalar arkadaşlar

Reddit muhabbetlerinden sonra bugün Doge fırladı alımlar satımlar çok yüksek şu an hala %150 küsürlerde sizce bundan sonraki süreç ne olur ben de 0.10 try den trene bindim tüm yabancılar 1 dolar hayali kuruyor daha tecrübeli arkadaşlar veya büro destek arkadaşlar varsa yorumlarınızı alabilir miyim.

Yorum

• firat_efe
      • 23 Jan 2007
      • 6291
      • Tercüman

ExBronx senin yorumunu alalım Hocam

Yorum

• AlphanMedya
        • 22 Dec 2019
        • 904
        • Editör

bence daha da değerlenir reis sadece bu alt coin değil bir çok kripto para da benzer harejetlenmeleri göreceğiz artık bir çok global firma kurumsal işletme resmi olarak para birimi olarak kripto kullanmaya başladı hatta ülkemizde bile Trabzon Galatasaray gibi kulüpler paribu üzerinden resmi kripto paralarını çıkardı ve daha bir çok gelişme...

​​​​​​AMa burada asıl mesele hangi alt coindeki işlem hacimleri kullanıcıları üzmez bunu kestirmek zor işte bazıları rekor üstüne rekor kırarken bazıları da çok feci cakilacak ama benim tahminim bu dogecoin uzun vadede kullanıcılarını üzmez. Ben senin yerinde olsam kendime bir parametre belirlerdim altına düştüğü an elimde hangisi alt coin olursa olsun çıkarırdim. Burada düşüşü tetikleyen en önemli unsur piyasaya her gün başka bir alt coin giriyor olması. Yani zamanla her global şirket her işletme kendi coinini piyasaya süreceği için aman aman yükseliş beklemek hayal olur. Eğer benim herhangi bir borsada yüklü yatırımim olsa bunu bir kaç kripto paraya bolerdim. Çünkü birisi zarar etse bile diğerlerinden muhakak o zararı karsilarsin. Ben mevcuttaki alt coinlerde yatırım yapmaktansa yeni çikacak olanları takip ederdim kısa vadede onlar da ciddi kazanç kapısı olacak.

Yorum

• xanie
          • 21 Jul 2015
          • 1943
          • Slots
          • Bedevi

Özür dilerim hocam modlar doğru yere taşırsa sevinirim

Yorum

• goldhakan
            • 09 Jun 2007
            • 17858
            • basketbol
            • avukat katibi

rippldan patlama bekliyorum 22 şubatta dava var.. 5,5 lereden geldi buralara, 5,5 olduğu zaman bitcoin 200b lerdeydi... olumlu bir sonuçta ripple uçacak

Yorum

• ayinecmo
              Banned
              • 05 Jan 2021
              • 2231
              • Futbol, NBA

Atcoin itcoin fuckcoin farketmez. Ne alırsan al STOP LOSS kullanacaksın benim gördüğüm bu. Aç insanlar çok pis yolunuyor çünkü. Ee satacağın noktayı öngörmek de sana kalmış.

Yorum

• EndoplazmikBirKulum
                • 02 Dec 2017
                • 4960
                • Kripto Para - Airdrop

Dogecoin de kısa sürede 1 dolar çok zor dogenin kurulma amacına aykırı. Eğlence mizah amacıyla kuruldu şuana kadar sosyal yardımlaşma için kullanılıyordu. Değeri düşük kalmalı ki transfer işlemlerinde hızlı olabilsin. Dogenin bir sınırı yok sınırsız üretiliyor, sınırı olmadığı için fazla yükselmesi beklenemez. Sınırsız olan yeterince güvenilirde değildir. Örnek vermek gerekirse BTC gibi ETH gibi LTC veya chainlink gibi sınırlı ve güvenilir değil. Arkasında destekleyeni fazla olunca böyle yükselişler yapabiliyor fakat çoğu zaman benzer hızda geri iniyor. Yükseliş bir iki gün sürüyor sonra aniden çakılıyor yani bu zamana kadar hep bunu yaptı şimdi de aynısını yapmasını bekliyorum olur veya olmaz bilemem.

Ben redditten değil de Elon Musk tan sonra almıştım 0.10 dan bozdum sonra 0.06 ya tekrar aldım 0.20 den satış emri girmiştim kârımı adım çıktım. Fiyatın tekrar 0.12-0.15 aralığına geleceğini, burada bir süre bekleyeceğini düşünüyorum inip çıka çıka kademeli olarak artışını sürdürecektir. Redditte ki olay bence en fazla %400-500 arası artırabilecek bir olaydı fazlasının geleceğini sanmıyorum.

Not: Yatırım tavsiyesi değildir kendi düşüncelerimi yazdım

Edit: Bu arada reddit muhabbeti başladığı zaman BTC düşüşte olsaydı artış bu kadar bile olmazdı. Maximum %100 belki %150 artışta kalırdı. Bereket versin BTC iyi günündeydi de Doge de bu kadar artışı görebildik.

Btc demişken çok büyük tepki alımları var btc de. tekrar 40 bin doları görecek gibi görünüyor. 300 Binler geri geliyor sanırım tekrar btc aldım olur umarım. Ben mart ortasına kadar bir ara 360 bini görür diyorum
                En son EndoplazmikBirKulum tarafından düzenlendi; 28 - 01 - 21, 22 : 35.

Yorum

• airlove
                  • 09 Jan 2017
                  • 1199

Dogecoin konusunda reddit muhabbetti dönüyor. Nedir bu reddit mevzusu diye araştırırken bulduklarım. Umarım doğru bulmusumdur

​​​​​​​https://amp.reddit.com/r/SatoshiStre..._shall_not_be/

Yorum

• Felipeandre
                    • 25 Dec 2020
                    • 19

Litecoin , icin ne diyorsunuz? Beyler

Yorum

• twister79
                      twister79 yorum yaptı
                      Yorum düzenleme
                      800 e düşmesini bekle
                  • caca58
                    • 16 Jan 2017
                    • 532

Trol musk yüzünden cesaret edip giremiyoruz ki , kendi hisselerini bile çakan biri amacını çözmek zor.

Bu saat oldu hala doge coin takip ediyorum hadi saldı hadi salıyor derken %1100 arttı cesaret edip trene de binmiyoruz balinalardan canım yanmıştı, ruslarla avrupalılar uyanınca bakalım alımlar artacak mı

Yorum

• ridvandilmen
                      • 30 Jan 2004
                      • 655

doge trenini de kaçırdık likiditesizlikten . 24 saatte %1200 artmış ,inanılmaz

Yorum

• ayinecmo
                        Banned
                        • 05 Jan 2021
                        • 2231
                        • Futbol, NBA

Eğer millet bu kafada devam ederse bence dogecoin bugün yarım lirayı görür

Yorum

• ForeverYoung
                          • 20 Jun 2020
                          • 6206

Buraya yazdığım önceki mesajlar ve sonrasında yazacaklarım kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir.

Doge çok güvenilir değil keza ripple da öyle. Dava sonrası göstermelik artabilir o gün sadece alım yapılabilir kısa vade. Benim gönlümde hala DOT var imkan yok alamıyorum

Yorum

• ExBronx
                            • 20 Oct 2020
                            • 5610

Doge işi ilginç, çok spekülatif şeyler dolanıyor, işlerim dolayısı ile yakın takip edemedım 1 haftadır.
                            Musk amcanın ilgisi var Doge'a, amacı ne bilemiyorum ben de

https://twitter.com/WSBChairman/stat...58870560481285

WSB nin başkanı bu tweeti atınca doge çıkısa gecti.
                            Bu sıcramanın alt boğayı baslattığını savunanlarda bir hayli fazla.
                            Şu ortam baya tehlikeli.
                            Dikkatli takip etmek lazım, yatırımcı iseniz.
                            Yoksa okuyup gecın gitsin derim.
                            Şu an ben takip ederdim, yatırım ıcın cok riskli.

Yorum

• Galasek
                              • 14 Mar 2005
                              • 4725

Bir dönem Elon Musk'ın Satoshi Nakamoto ya da o gruptan biri olduğu söyleniyordu. Kabul etmemişti, BTC'ye sıcak bakmadığını söylemişti. Elinde -arkadaşlarının hediye ettiği dışında- hiç BTC olmadığını söyleyen bir insan twitter profiline neden #bitcoin yazsın ki. Yine o dönem Elon Musk Dogecoini trolleyerek insanların kripto paralara olan ilgisini artırmaya çalışıyordu.

Yorum

Çalışıyor...