Kripto Para İletişim

Daraltma
Bu sabit bir konudur.
X
X

• Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
yeni gönderiler
  • SLEAZYDREAM
    Yönetici
    • 04 Jun 2004
    • 17737

https://beincrypto.com.tr/bu-gosterg...ari-dikebilir/

Kripto para piyasası, Bitcoin fiyatında yaşanan sert hareketleri takip ederken, büyük altcoinlerden Litecoin (LTC) de son yaşadığı büyük yükselişten sonra geri çekilmişti. 185 dolar seviyelerinden 113 dolar seviyelerine kadar inen popüler altcoin, yazının kaleme alındığı an itibarıyla 135 dolar seviyelerinde bulunuyor. Tahminlerinde yanılmayan analist Aayush Jindal’e göre, yeni bir yükseliş için kritik hedef 150 dolar seviyesi.

Bu kadar oynaklik olunca iste insan guvenemiyor coin isine, bir bakiyorsun bir gunde %30 artiyor sonra ertesi gun %40 dusuyor.

Yorum

• ForeverYoung
      ForeverYoung yorum yaptı
      Yorum düzenleme
      Litecoin ölü yatırım olmaz nasıl Etherium olmayacaksa. Diğer coinler güven vermiyor. Özellikle Ripple hacim olarak yeterli olmasına rağmen kazandırmıyor. En yüksek hacim şu sıralar Tether (USDT) de bulunuyor. Dün bakmıştım 1,5 milyar seviyesinde idi hacmi. Hacimin önemli olduğunu düşünüyorum coin alırken. Ben Avax'da ve Etherium'da çok çok az bir para tutuyorum ama maaşı alabilirsem LTC ve Avax alacağım bir miktar daha. Veya sadece LTC düşünüyorum
  • ForeverYoung
    • 20 Jun 2020
    • 6198

İlk olarak SLEAZYDREAM tarafından gönderildi
    https://beincrypto.com.tr/bu-gosterg...ari-dikebilir/

Kripto para piyasası, Bitcoin fiyatında yaşanan sert hareketleri takip ederken, büyük altcoinlerden Litecoin (LTC) de son yaşadığı büyük yükselişten sonra geri çekilmişti. 185 dolar seviyelerinden 113 dolar seviyelerine kadar inen popüler altcoin, yazının kaleme alındığı an itibarıyla 135 dolar seviyelerinde bulunuyor. Tahminlerinde yanılmayan analist Aayush Jindal’e göre, yeni bir yükseliş için kritik hedef 150 dolar seviyesi.

Bu kadar oynaklik olunca iste insan guvenemiyor coin isine, bir bakiyorsun bir gunde %30 artiyor sonra ertesi gun %40 dusuyor.
    Kırılmayı takip ediyorum ama gece 150yi zorladı aşamadı henüz. Bitcoin'in düşmesi tetikleyebilir. Avax 70 seviyesine çıkınca yarısını sattım TRY olarak tutuyorum Binance'da. Ya tekrar 57-60 aralığında düzeltme yapınca Avax alacağım ya da 155i gördüğü anda Litecoin. Bence kırarsa 170 değil 180i görür ki stopum o olacak

Yorum

• Gorbaçov
      BK Tipster
      • 11 Nov 2007
      • 4047
      • futbol, tenis, basketbol

Çin'li kardeşlerimizin bitocoini olan NEO'da nihayet beklenen, istenen, arzulanan yükseliş geldi... dayansın şöyle 30 USD'lere de kendimizi bulalım ya...

Yorum

• ayinecmo
        Banned
        • 05 Jan 2021
        • 2231
        • Futbol, NBA

Kraken kullanan var mı beyler ? Pro üyeyim, BTC çekim komisyonu fazla ama altcoinler için tavsiye ederim. Ayrıca yüklü meblağ tutmak için çok kullanışlı bir borsadir.

Yorum

• teolive
          • 09 May 2016
          • 6261

Takip ettiğim bir stratejistvar BTC için çok iddialı rakamlar açıklıyor hatta 2024 ve sonrası için milyon dolarları görebilir gibi uçuk varsayımlar duydum biraz araştırdım beklenti gerçekten böyle görünüyor. Sağlamasını kaba taslak yapmak istediğimde şimdi bu BTC maksimum 21 milyon adet üretilecek sonrasında dünyada sadece 21 milyon adet btc olacak eğer bu takip edilemeyen anonim para olarak kalmayı başarabilirse o zaman değeri milyonları bulabilir yani dünyada 21 Trilyon dolar anonim takip edilemeyen bir para sistemi olacak, değerini muhafaza edebilmesi için gizliliğini koruması gerekiyor. Kapitalist sistem her geçen gün kendi kendini yok ediyor mülkiyet hakları iyice riske girmeye başladı Elon Musk bile tüm mülkiyetlerini elden çıkaracağını söylüyor bazı çevrelerde mülkleri korumak için kriptoya kayıyor bu böyle devam ederse BTC ve bir kaç türevi hakikaten anormal rakamları görebilir diye düşünmeye başladım. Bu aynı ABD iç savaş dönemindeki her eyaletin farklı doları olması gibi sonra Birleşik Devletler kurulup tek tip doları merkez para haline getirmişlerdi günümüzdeki kripto para çeşitliliği o günleri anımsatıyor sanki bana.

Yorum

• Descard
            • 26 Oct 2019
            • 412

Bitcoin Profit adı altında reklamlar görmeye başladım şöyle milyoner oldum. Hayatım böyle değişti gibisinden. Murat Ülker’e kadar dahil edilmiş bir durum var. Olayları ise şuymuş bir danışmanla beraber hareket edip kesin kar vadediyorlar.(bütün dolandırıcılar gibi) Sen bize 250$ yatır biz onu katlayalım. Seninle beraber profesyonel danışman ilgilenecek. Bitcoin alım satımı 0,01 saniye önce herkesten önce alıp satma vaatleri var tabi birde. Konu hakkında bilgisi olan var mı bilmiyorum deneyende vardır belki ama Türkiye’de pek konusu açılmadığı için yabancı forumlardan biraz okudum çiftlikbank 2 gibi duruyor. Gören olursa uzak durmalı

Yorum

• airlove
              • 09 Jan 2017
              • 1199

Bu hafta sonu sağladığım kazançların tamamıyla1000 adet STX aldım. Uzun süre tutmayı planlıyorum. Başka önerilere de açığım
              En son airlove tarafından düzenlendi; 19 - 01 - 21, 07 : 29.

Yorum

• airlove
                • 09 Jan 2017
                • 1199

İlk olarak Toofun too furious tarafından gönderildi
                Çin'li kardeşlerimizin bitocoini olan NEO'da nihayet beklenen, istenen, arzulanan yükseliş geldi... dayansın şöyle 30 USD'lere de kendimizi bulalım ya...
                27usd yetmez mi kaçta aldınız acaba

Yorum

• Gorbaçov
                  Gorbaçov yorum yaptı
                  Yorum düzenleme
                  ben geç girdim ya, bu işin içindeki arkadaşlar bağırındı durdu 2-3 aydır. ortalama maliyetim 21 benim..
              • lingofgod
                • 23 Aug 2015
                • 1841

Koin borsasi iyi kazandiri ben 40 gunde 10k yi 18100 yapip dun tamamen nakite gectim ki az bile suan ki kazanc. Cok daha iyi kâr yapabilirdim.

Redmi Note 7 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yorum

• ForeverYoung
                  • 20 Jun 2020
                  • 6198

İlk olarak lingofgod tarafından gönderildi
                  Koin borsasi iyi kazandiri ben 40 gunde 10k yi 18100 yapip dun tamamen nakite gectim ki az bile suan ki kazanc. Cok daha iyi kâr yapabilirdim.

Her yerde bir şov meraklısı çıkıyor. Burada bilgi paylaşımı yapılıyor 10k yı 18k yapmışsınız neyle yaptınız neye yöneldiniz bunları da yazmalısınız. Biz her kazandığımızı her yaptığımızı yazmıyoruz ama insanlar neye yönelebilir bilgi aktarıyoruz. Hangisi daha kazançlı. Bilmeyen anlamayan çok insan var yardımcı oluruz amacı taşıyoruz. Şov amacı değil!

Yorum

• ForeverYoung
                    • 20 Jun 2020
                    • 6198

DOT (Polkadot) alabiliyorsanız almanızı tavsiye ederim. Tam istediğim seviyeye geriledi. Zaten piyasa değeri ile şu anda 4. sırada BTC - ETH ve Tether'dan sonra. 124-125 seviyesi alım seviyemdi. İmkanı olan değerlendirsin. Uzun vadede kesin kazandıracak ama kısa vadede de 140-150 seviyesiyle kazandırabilir

Yorum

• etafetaf
                      etafetaf yorum yaptı
                      Yorum düzenleme
                      çok basarılı tahmin 234 olmus suan helal olsun takipteyim dostum yazıların çok degerli

• ForeverYoung
                      ForeverYoung yorum yaptı
                      Yorum düzenleme
                      etafetaf Kazandığınıza sevindim. Biz zaten yatırım tavsiyesi vermiyoruz ama özellikle belirttiğimiz iki coin vardı. Biri Avax diğeri Dot. Dot için bunu yazdığımda kısa vade hedefi belirtmiştim. Ben imkansızlıktan alamadım yoksa bu seviyelere geleceğini tahmin ediyordum. Leesharp ile ben Avax üzerinde durduğumuz sıralar 80-90 civarı idi. Yine düşüş eğiliminde şu an fakat yine belirtiyoruz. Geleceğe yatırım çok iyi bir coin. YTD
                  • lingofgod
                    • 23 Aug 2015
                    • 1841

İlk olarak ForeverYoung tarafından gönderildi

Her yerde bir şov meraklısı çıkıyor. Burada bilgi paylaşımı yapılıyor 10k yı 18k yapmışsınız neyle yaptınız neye yöneldiniz bunları da yazmalısınız. Biz her kazandığımızı her yaptığımızı yazmıyoruz ama insanlar neye yönelebilir bilgi aktarıyoruz. Hangisi daha kazançlı. Bilmeyen anlamayan çok insan var yardımcı oluruz amacı taşıyoruz. Şov amacı değil!
                    Dostum,sıkıntın nedir ? Neden sov amaci olsun ? Ben burda coin isinden para kazanilabilecegini,ne kadar zaman da ne kadar kazanc oldugunu yazdim,isin bu tarafina baksan anlardin,ne yaran var anlamadim da zoruna bayagi gitmis onu anladim.

Amacin bilgi almak olsa sorarsin anlatirdim zaten.

Yorum

• ForeverYoung
                      ForeverYoung yorum yaptı
                      Yorum düzenleme
                      Sen şov yapmak yerine coinden nasıl para kazandığını anlatsan insanlar bilgilenmiş olmaz m?
                  • ~Borges
                    • 09 Dec 2004
                    • 2929

40 gün önce bitcoin alan biri şu an satsa %90 kar elde etmiş olurdu. 10 gün önce satsaydı %120 kar elde edebilirdi. %80 kar nasıl şov olsun.

sergeninho hocam bir sene önce biz bir yerden coin mi toplamıştık, neydi o konu? sanki 20 ocak diye kalmış aklımda. Zengin oluyor muyuz, hangi sitedeydi o olaylar? Hiç hatırlayamadım.

Yorum

• sergeninho
                      • 29 Jan 2008
                      • 5978

İlk olarak ~Borges tarafından gönderildi
                      40 gün önce bitcoin alan biri şu an satsa %90 kar elde etmiş olurdu. 10 gün önce satsaydı %120 kar elde edebilirdi. %80 kar nasıl şov olsun.

sergeninho hocam bir sene önce biz bir yerden coin mi toplamıştık, neydi o konu? sanki 20 ocak diye kalmış aklımda. Zengin oluyor muyuz, hangi sitedeydi o olaylar? Hiç hatırlayamadım.
                      blockchain'den 100 stx'imiz duruyor. şimdilik 100 stx 50 dolar civarı yapıyor.

blockchain'deki kilitli stx'i ,masaüstü programla stavk wallet'a atacaksın. ordan da stx yatırım alan bi kripto cüzdan bulacaksın. ordan başka kriptoya çevirip çekeceksin.
                      benim laptop bozulduğu için ben deneyemedim daha. kenarda duruyor benimkiler . 1 stx = 0.5 usd civarı şu an.

buradan izleyerek dene çekebilmeyi .

Yorum

• ~Borges
                        ~Borges yorum yaptı
                        Yorum düzenleme
                        40 mı dolar. Dur ben girişeyim ona =)
                    • Dembele
                      • 22 Jun 2016
                      • 1735

Ben yazdan beri coin biriktirdim 2 hafta önce 300.000 TL civarinda iken sattım.
                      Satarken o kadar kar etmeme rağmen çok satmak istemedim ama artık yeter diyip sattim.

Kripto paraların artmasının en önemli sebebi pandemi ve büyük teknoloji firmaların sahipleri sizlere tavsiyem eğer yatırım için yapacaksanız BTC vazgeçmeyin belki önümüzdeki günlerde düşer ama yinede artar.

Alt coinlere yatırım yapabilir ama küçük miktar 20 tl gibi. Şuanda herkes coin kuruyor. Colin işini para basmak gibi düşünün ben para basıyorum ama kimse kullanmiyor. Basmanın hiçbir mantığı yok.

CPH1931 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yorum

Çalışıyor...