Kripto Para İletişim

Daraltma
Bu sabit bir konudur.
X
X

• Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
yeni gönderiler
  • ForeverYoung
    • 20 Jun 2020
    • 6206

İlk olarak EndoplazmikBirKulum tarafından gönderildi

Evet onu hatirliyorum şuan için risk çok büyük, hafta sonu yatırım gelmesiyle birlikte bu direnç seviyesini geçse bile pazartesi çok daha sert bir düşüş bizi bekliyor olabilir.

Bu arada ​​​​​​burada bana defalarca avax sorulmuştu BTC aşırı değerlenirken bunu cevaplamak yanlış olurdu. Çünkü BTC çok yükselirken bu piyasada hangi coine yatırsan az çok kazanırsın. Mart ayıda geldiğine göre artik yanıtlayabilirim; 9 Marta 40 Milyon kilitli avax serbest kalacak, 75 milyon avaxa 40 milyon tane kardeş Avalanche daha gelecek, piyasada daha fazla avax olacak. Bu durum avax fiyatlarında ciddi gerilemeye sebep olacaktır. Her zaman az olan daha kıymetlidir biliyorsunuz

Avax herşeyiyle muhteşem ve tam olarak gerçek bir kripto para ama bunlar fiyatı sürekli artacağı anlamına gelmez
    Edit: 9 Mart ve sonrasi yüklü avax almayi düşünüyorum, dediğim gibi şuan almak için iyi bir zaman değil. Bana göre Ethereumun en büyük rakibi başındaki de Türk zaten, bizden yani. Ethyi geçse güzel olur ama zor
    Ben de bu duyumun doğru olduğu kanısına vardım ve cüzdanımda sadece 13 AVAX bıraktım. Buraya bir çok kez öneri anlamında yazdığım AVAX için uzun vadede bu kadarı yeter. Çünkü en az 1 sene dokunmayı düşünmüyorum. Değer kaybederse de sorun olmaz bu tutar. Buraya yatırım tavsiyesi amaçlı yazmadım ama güven duyulan coinler listesinde olduğunu belirtmiştim. Uzun vadede ETH ve BTC dışında tamamen güvenilebilecek başka coin olduğunu şu an için düşünmüyorum. Nisan sonrası piyasa tepkilerine göre hareket etmekte fayda var.

Yorum

• Yngwie
      Yngwie yorum yaptı
      Yorum düzenleme
      Pancakeswap'i unutmayın

• ForeverYoung
      ForeverYoung yorum yaptı
      Yorum düzenleme
      CAKE gerçekten ayrı yeri dediğiniz gibi. Çünkü farklı geliyor bana da. Ama çok fazla yüklenmesem de çıtırlık tutmak istiyorum hesabımda hep dursun Yngwie
  • EndoplazmikBirKulum
    • 02 Dec 2017
    • 4960
    • Kripto Para - Airdrop

BTC iyi gününde olsa chz yi 1.5 liradan bozardim 0.82 ye gelmiş aldığım fiyatın 2 katinı geçmiş 4 katını görebilirdik. Chz için güzel haberler gelmeye devam edecektir eninde sonunda 1 doları bile göreceğiz

Maker ve Aave den sonra 100 doları aşma sırası Synthetixte olabilir mi? Seneye bu zamanlar Aave fiyatında olacak gibi geliyor bana, 100 bin liralık alsam seneye 2 milyon liram olabilir. Hackerlar dan korunma amaçlı evde atıl duran telefonlardan biriyle cüzdan açıp snx aldıktan sonra telefonu kapatır bir yıl bekletirim. Hem stake ederek kilitlediğim snx ile parada kazanabilirim

Etbereumda ki sorunlar çözülürse Defi tokenleri acayip değer kazanacaktır. En fazla değer kazananlardan biri snx olur diye tahmin ediyorum
    ​​​
    ForeverYoung kilitli coinler serbest kaldıktan sonra kesin düşer diyemeyiz ben geriye çekilir diye bekliyorum, fiyat insin veya çıksın fark etmez 9 Mart sonrasında avax alıp kilitlerim. Eth de ki sorun çözülürse DeFi tokenleri astronomik degerler kazanacaktır. Sorun çözülemez daha da derinleşirse bana göre Avalanche ethnin yerini almak için en uygun kripto paradir. Şuan ethye rakibi değil gibi görünse de aslında en büyük rakibi, ethden kaçan avaxa gelecektir

Ethnin sorunları çözülürse BTC de ki parada yavaş yavaş ethye defiye akar ethereum BTC yi de geçer. Çünkü btcnin bir özelliği yokken eth ile yapılabileceklerin bir sınırı yok

BTC ye Altavista dersek eth Google olabilecekken sorunlar çıktı ya sorunları çözüp Google.olacak yada Google gibi olma şerefini Avalanchea devredecek
    En son EndoplazmikBirKulum tarafından düzenlendi; 04 - 03 - 21, 16 : 08.

Yorum

• ForeverYoung
      ForeverYoung yorum yaptı
      Yorum düzenleme
      Ben son kısma daha çok katılıyorum. ETH çok büyük bir rakip ve ilk yerini alacak olan o olacak BTC'nin. O yüzden param olsa ETH daha çok yüklenirdim. YTD!
  • EndoplazmikBirKulum
    • 02 Dec 2017
    • 4960
    • Kripto Para - Airdrop

Chilizin halen 1 lira altında olması can sıkıcı diyeli daha bir hafta olmadan 1 lira 13 kuruşla TL değerinde rekorumuzu tazeledik. 35 Kuruştan alanlar parasını 3 e katladı bile
    Bir coin alsam 7x yapsa diyen varsa chz alıp 1 dolardan satış girip bekleyebilir. Şimdi almak doğru mu derseniz doğru olmayabilir bir miktar düştükten sonra alınabilir. Bir günde %100 yaptı daha ne yapsın yani biraz geri çekilmesi normal

Yorum

• xkisi
      xkisi yorum yaptı
      Yorum düzenleme
      2-3 günlük yatırım için ideal mi

• EndoplazmikBirKulum
      EndoplazmikBirKulum yorum yaptı
      Yorum düzenleme
      xkisi okex borsası airdrobu falan derken 2-3 günde 1.5 liraya taşıyabilir o da işte %50 gibi kazanç yapabilir
  • Yngwie
    • 16 May 2013
    • 2846
    • USDC BUSD

Arkadaşlar kusura bakmayın ama bu fee'ler varken Ethereum'dan ne köy olur ne kasaba. Ethereum Network'un çok güçlü bir rakibi var: BSC. Bu mücadelede bir taraf seçeceksem tarafım kesinlikle BSC olurdu. Ethereum çok artmıyor farkettiyseniz çünkü pazar payını Binance Smart Chain'e kaptırıyor. BSC'nin tadını alan bi daha ethereummuş methereummuş uğraşmaz.

Yorum

• EndoplazmikBirKulum
      • 02 Dec 2017
      • 4960
      • Kripto Para - Airdrop

Nftler güzeldir Enj, mana, sand, RARI gibi nftlerin gelecegi çok parlak ve daha yeni basliyor bunların değeri çok artacak, Z kuşağı nftleri uçuracak. 5G geldikten sonra en çok değer kazananlar Nftler olur

Neo artık 100 dolar üzerini görmeli neyi bekliyor anlamadım
      ETh de sorun devam ettikçe tron da heyecan yapıyor bakarsın birkaç günde 1 liraya gelir
      En son EndoplazmikBirKulum tarafından düzenlendi; 04 - 03 - 21, 18 : 10.

Yorum

• ForeverYoung
        ForeverYoung yorum yaptı
        Yorum düzenleme
        Neo çok bekletiyor. Binance'da esnek birikimlere koydum çok az bir şey anca GAS veriyor işte :=)

• EndoplazmikBirKulum
        Yorum düzenleme
        Bekleyeceğini bekledi artık gereğini yapacaktır
    • blackmagic
      • 17 Feb 2017
      • 685

Bu swap adreslerinin çoğunun kodlarının uniswaptan çalıncı ortaya çıktı mesela pancakeswap kodları incelendiğinde kodların uniswapa ait olduğu belirlendi.
      Açık kaynaklı olduğu için uniswap kodları githubda rahatlıkla dolaşılıp bulunabiliyor o yüzden bu sonu swap ile biten sitelerde fazla para tutmamanızı öneririm.

Yorum

• Yngwie
        Yngwie yorum yaptı
        Yorum düzenleme
        Açık kaynak değil mi? Gayet normal değil mi?

• Yngwie
        Yngwie yorum yaptı
        Yorum düzenleme
        1- pancakeswap kontratları sağlam, güvenli ve auditi yapıldı
        2- binance buidl program top 10 sıranın ilk 3ünü elinde tutuyor
        3- binance accelaration programda açık ara birinci
        4- binance ile işbirliği ve arkasında desteği var
        5- binance smart chain ağının en büyük projesi ve lokomotifi, pcs olmadan bsc olmaz
        6- tüm kodlar, kontratlar, docs ve bilgiler şeffaf ve açık
        7- siteye erişim engeli yaşasan bile update vs atılırken siteye, istersen kontratlara bscscan üzerinden erişerek tüm tokenlarını manuel çekebilirsin.
        8- pancakeswap bugün en legit 5 defi projesinden birisidir
        9- Farming, staking yaparsan zaten 5 ayda parasını çıkartıyor. Tüm karı harvest edip kalan miktarla risksiz devam edilebilir, benim planım bu.

Cake zaten risksiz bir yatırım değil. Riskleri var ama getirisi bence riski fazlasıyla karşılıyor. Bunu evsahibi takıma çifte şans değil de handikaplı 1 oynamak gibi düşünüyorum Audit raporu da bence güven verici.

https://certik.foundation/vendors/pancakeswap

Diğer yandan haklısın bazı riskler içeriyor. Sabah uyandığında hacklenmiş yada buhar olmuş olabilir, o zaman da bu işin fıratında var der geçeriz)
        En son Yngwie tarafından düzenlendi; 05 - 03 - 21, 12 : 51.

• Galasek
        Galasek yorum yaptı
        Yorum düzenleme
        Hiç bir blokzincir projesi tam olarak merkezsiz değil. İş, bir sert çatallaşmaya bakar. Bundan kaç sene önce ETH (DAO) saldırı alırken geliştiriciler direkt kodlara müdahale etmişlerdi.
    • Alfa95
      • 18 Jul 2018
      • 78
      • Red Dead Redemption
      • Mühendis

Bu takım coinlerininin içeriği nedir ya bilen var mı paribuda falan var

Yorum

• kubilaytt
        kubilaytt yorum yaptı
        Yorum düzenleme
        Paribu da tokenler var dayı.
    • SLEAZYDREAM
      Yönetici
      • 04 Jun 2004
      • 17737

https://www.sporx.com/adana-demirspo...SXHBQ915771SXQ

Adana demispor'da coin yapmis

1 lira ile cikiyorlar

Yorum

• kubilaytt
        kubilaytt yorum yaptı
        Yorum düzenleme
        50 kuruş olsa idi daha manidar olur idi

• HornyHornet
        HornyHornet yorum yaptı
        Yorum düzenleme
        Eskişehirspor da çıkıyor bir kaç güne. 30 kuruş

• EndoplazmikBirKulum
        Yorum düzenleme
        1 liraya sabit mi olacakmış neymiş anlamadım. Sabit değilse bitexende listelenecekse hemen almak lazim adanalilar buna 5x yaptirir
    • sarılarınsülo
      • 04 Mar 2021
      • 50

ontology ve solana için ne düşünüyorsunuz yorum yapabilecek birileri var mı uzun vade için bu 2 alt coin için

Yorum

• teolive
        • 09 May 2016
        • 6261

Citibank BTC için 2021 Aralık ayı 300.000 dolar üzerine çıkabilir açıklaması yaptı yakın zamanda burada paylaşan oldu mu bilemiyorum ve merkez bankalarının BTC'ye yöneleceği öngörüsünde bulundu. Alan aldı yine genel varlıklarda olduğu gibi BTC'nin %98'ini %2lik kesim kontrol ediyormuş. Sadece 100 cüzdanda toplam BTC'nin %32'si var deniyor.

Yorum

• ayinecmo
          Banned
          • 05 Jan 2021
          • 2231
          • Futbol, NBA

netflix in btc yatırımı hakkında gelişme var mı kripto dostlarım

Yorum

• Yngwie
            Yngwie yorum yaptı
            Yorum düzenleme
            Netflix'in yakında btc alacağına dair söylentiler var ama henüz somut birşey yok bakam bekliyoruz ilerleyen günlerde göreceğiz. Netfliş girerse, ardından apple, spotify da girer))
        • grkan65
          • 03 Jan 2012
          • 827

btctürk coin çekim limitlerini yüksetmiş

Yorum

• Yngwie
            • 16 May 2013
            • 2846
            • USDC BUSD

Şu an düzeltme dönemindeyiz gibi gözüküyor. Crypto Quant CEO’su finansal kurumların 46.000 doların biraz üzerindeki fiyattan 12.000 Bitcoin aldığını paylaşmış! Şu an bir düzeltme var ve düzeltme esnasında da kurumsallar bitcoin almaya devam ediyor.

12,000 BTC yaklaşık 570 milyon dolar ediyor. Bu bitcoinleri alan finans kurumları (hangi kurumlar olduğunu elbette göremiyoruz) parayı direk depolama cihazlarına çekmiş. Scott Melker, bu kurumların Bitcoin'i enflasyona karşı bir korunma olarak tutmak için satın aldıklarını ve uzun vadede tutacaklarını söylemiş. Kurumsallar da oyuna giriyor arkadaşlar yavaş yavaş. ABD deli gibi dolar basıyor biliyorsunuz ve yüksek getirili tahviller çıktı şimdi bi de. Korkunç bir enflasyon gelecek. Demek ki bu kurumsallar bitcoin'i enflasyona karşı bir can simidi gibi görüyorlar, e haksız da sayılmazlar.

Yorum

• Yngwie
              Yngwie yorum yaptı
              Yorum düzenleme
              Dallas Mavericks takımı artık ödeme yöntemi olarak Dogecoin de kabul etmeye başlayacağını duyurmuş.

• Yngwie
              Yngwie yorum yaptı
              Yorum düzenleme
              Microstrategy bugün 10 milyon dolarlık daha btc almış, ortalaması 48bin küsur dolardan.
          • ozgok18
            • 09 Jul 2012
            • 9312
            • Win win win
            • İnsan Sarrafı

Bu aralar tavan yapma olasılığı düşük böyle haberlerle yol bu bu kadar aldı şu bu kadar aldı sonra hoppp bir büyük satış yapıyorlar coinler yerlerde

Yorum

• Yngwie
              Yngwie yorum yaptı
              Yorum düzenleme
              Bu biraz tavuk mu yumurtadan çıkar, yumurta mı tavuktan çıkara benzedi. Bu haberler çıktığında zaten piyasa çoktan fiyatlanmış oluyor) Birsüredir dikkat ettiyseniz bitcoinde biraz düşüş olsun, hemen toparlanıyor tekrar yukarı çıkıyor.
          • ayinecmo
            Banned
            • 05 Jan 2021
            • 2231
            • Futbol, NBA

Dubai merkezli kripto para yatırım şirketi FD7 Ventures, 750 milyon dolar değerinde Bitcoin satacağını açıkladı. Şirket, satılan Bitcoin’lerin yerine Polkadot (DOT) ve Cardano (ADA) alacak.
            Yönetimi altında 1 milyar dolarlık varlık bulunan FD7 Ventures, Bitcoin satışını 30 gün içinde gerçekleştirecek. Şirket, portföyünü çeşitlendirmek isteyen müşterileri için Polkadot ve Cardano’nun daha iyi bir tercih olabileceğini ifade ediyor.

Yorum

• ayinecmo
              ayinecmo yorum yaptı
              Yorum düzenleme
              Yngwie ya doğruysa

• Yngwie
              Yngwie yorum yaptı
              Yorum düzenleme
              E kriptosunu satmıyor ki. Btc satıp yine dot, ada alıyor. İnşallah biraz cake de alırlar

• Yngwie
              Yngwie yorum yaptı
              Yorum düzenleme
              Valla ben bu şirketin başkanı olsam, BTC satacaksam bunu kimseye söylemezdim. İnşallah benim gibi godoş değildir o adam
          Çalışıyor...