Kripto Para İletişim

Daraltma
Bu sabit bir konudur.
X
X

• Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
yeni gönderiler
  • kubilaytt
    • 18 Dec 2013
    • 5949

Yorum

• Yngwie
      Yngwie yorum yaptı
      Yorum düzenleme
      atış serbest
      şaka bi yana bireysel emeklilik gibi saçmalıklarla uğraşacağınıza köşeye 1 btc, biraz eth vs ayırın 10 yıl sonra emeklilik ikramiyeniz hazır
  • EndoplazmikBirKulum
    • 02 Dec 2017
    • 4960
    • Kripto Para - Airdrop

Ben halen olumlu düşünüyorum hesaplamalarıma göre kısa vadede dip Max 42 bin olur. 42 bine inse bile uzun vade tutanlar yine kazanacaktır. Mart ayında 64 bini de göreceğiz yeni rekorlar kıracağız bundan eminim.

Kripto para piyasasında al satcilar değil her zaman alip sabırla bekleyenler, alıp köşeye atanlar yani bir süre unutanlar çok para kazanır. Araştırıp birçok kripto paradan bütçene göre alacaksın sonra 2-3 yıl fiyata bile bakma beklesin ve zenginliğin tadını çıkar

Edit: Şimdi gördüm stabil coinlerle para akiyor bu da demek oluyor ki hafta sonuna beklenen yatırımlar şimdiden geliyor. BTC ve altcoinlerde akmaya başlar bu paralar o zaman çıkışa geçebiliriz.
    En son EndoplazmikBirKulum tarafından düzenlendi; 25 - 02 - 21, 21 : 30.

Yorum

• goalslive
      • 12 Dec 2020
      • 639

Üç gün sonra kol gibi şubat ayı yeşil mumu çıkacak
      bu çok olumlu zaten
      mart ayının ilk haftası da biraz dalgalancak ve sonra herşey eskisine dönecek
      herşey.

ya kapitalizmi düzeltecekler ve dünyanın her yerindeki über zenginlerden ciddi servet vergileri alacaklar
      ya da bu işin önünü ASLA kesemeyecekler, ASLA.

Yorum

• Yngwie
        • 16 May 2013
        • 2846
        • USDC BUSD

Kademeli olarak girmek için iyi bir dip olduğunu düşünüyorum. Belki 42-40'a düşerse ordan da alınır. Cake hazır 11$ görmüşken biraz daha alayım))))
        BNB de geçen 206-201 gördü sonra hemen 250'lere fırladı tekrar. Mal ucuzken alınır.

Yorum

• Yngwie
          • 16 May 2013
          • 2846
          • USDC BUSD

Tüm USDT'lerimi BUSD ve USDC'ye çevirdim. Artık 1 cent USDT tutmuyorum. Olayları biliyorsunuzdur tekrar tekrar yazmaya gerek yok, Tether çok güven vermiyor. BUSD ve USDC, USDT'ten çok daha güvenli.
          Allah bu LTC'ı bulandan razı olsun. 20cent (1,5₺) ile transfer yapabiliyorsunuz, müthiş birşey. Bitcoin hamallıktan başka birşey değil, transfer için

Yorum

• EndoplazmikBirKulum
            • 02 Dec 2017
            • 4960
            • Kripto Para - Airdrop

Dün uyumadan önce son gördüğüm şey sabit coinlere akan paraydi meğerse bunlar BTC bozarak gelmiş, bende bankadan yatırım diye sevinmiştim. ABD de tahvil faizleri falan artınca coinler satıldı. Para ABD de tahvile bizim gibi ülkelerde dolara altına aktı

2017 Aralık gibi olabilir BTC bu aralıkta dalgalanır çok büyük altcoin boğa sezonu başlayabilir. Önce BTC rekor kırmış 20-30 gün sonra altcoin boğası başlamıştı. 21 Şubat'ta BTC rekoru gelmişti en geç 21 marta kadar altcoinler rekor üstüne rekor kırabilir
            ​​​​​Bill Gates in açıklaması da bu varsayımı doğruluyor. BTC çevreye zararlı kullanmayın diyor fakat vakfim altcoin yapacak transfer ücreti düşük olacak onu kullanın diyor.

Neyse biraz daha altcoin alalım. Yngwie Bake de güzel ikiside swap sonuçta. Şimdi Cake Bake karışık yapıyorum
            En son EndoplazmikBirKulum tarafından düzenlendi; 26 - 02 - 21, 14 : 09.

Yorum

• ForeverYoung
              ForeverYoung yorum yaptı
              Yorum düzenleme
              Bake alacağım ben de şu megapariden bir şey çekebilirsem

• Yngwie
              Yngwie yorum yaptı
              Yorum düzenleme
              Bake de mantıklı. I got a cake to bake
              Bill Gates'i hiç sevmem ama bu enerji konusunda haklı. İnşallah bitcoin madenciliği yasaklanır. O zaman bitcoin daha hızlı artar
              Mining out, farming/staking IN.
          • caca58
            • 16 Jan 2017
            • 532

binance 1 2 saat eror verdiği zaman isyan küfür kıyamet cz fan oranı artmış diyorlar

Yorum

• blackmagic
              • 17 Feb 2017
              • 685

#Grayscale daha önce yatırım yaptıkları dışında 23 #Altcoin hakkında yatırım yapma konusunda araştırma içinde olduklarını duyurdu. Bu altcoinler şunlar;
              #aave #bat #ada #link #comp #atom #mana #eos #fil #flow #lpt #mkr #xmr #nmr #dot #rsr #stx #sushi #snx #xtz #grt #uni #yfi

Yorum

• EndoplazmikBirKulum
                • 02 Dec 2017
                • 4960
                • Kripto Para - Airdrop

Boğalar geliyor herkes hazır mı? 1 ayda 10-15x yapacak coinler olacak. Neyse ben bu konuyu biraz araştırayım, acil altcoin almam lazım

Yorum

• Yngwie
                  • 16 May 2013
                  • 2846
                  • USDC BUSD

önümüzdeki günlerde piyasada bizi ne bekliyor?

En son Yngwie tarafından düzenlendi; 27 - 02 - 21, 17 : 46.

Yorum

• HornyHornet
                    • 25 Aug 2012
                    • 4981

İlk olarak HornyHornet tarafından gönderildi

Btc 52.5 bin noktasında ciddi bir direnç ile karşılaşacak. 56 bin noktasında oluşan shifter alanı yavaş yavaş düşecek. Btc nin 52.5 barajını bı hafta içinde aşması gerekiyor. Aksi halde iki geri bir ileri gidiş ile 2 hafta içinde sert düşüş bekliyorum. Şahsi analizlerim ve aldığım duyumlar bu yönde. Dikkatli olması bir kez öneririm. #ytd
                    48 bin noktasında 52 bin kadar büyük olmasa da bir direnç noktası oluştu. 56 bindeki shift alanı olduğu gibi duruyor. Milyar dolarlık yeni bir yatırım lazım BTC için. O bile kurtarmaya bilir. Önce 48 akabinde 52 ve 56 yi geçmesi kısa vadede çok zor artık. Gelecek haftayı 44-45 bandında tamamlamasını ön görüyorum. #ytd

Yorum

• kubilaytt
                      kubilaytt yorum yaptı
                      Yorum düzenleme
                      Birisi yanlışlıkla 10 btc göndermiş galiba bana kalbim güm güm atıyor umarım şaka değildir

• HornyHornet
                      HornyHornet yorum yaptı
                      Yorum düzenleme
                      Her zaman derim bu forumda en sevdiğim üye kubilaytt diye
                  • EndoplazmikBirKulum
                    • 02 Dec 2017
                    • 4960
                    • Kripto Para - Airdrop

Merhaba kubilaytt Bey ben Cumhuriyet Başsavcısı Metehan Deniz. Adınız ve Bitcoin hesabınızın fetö/pdy, PKK, LPG, btc ve eth terör örgütleri tarafından kara para aklama amacıyla kullanıldığı tespit edilmiştir. Aşağıdaki Bitcoin hesabına 10 Bitcoin transfer sağlamanız durumunda adınız ve hesabınız aklanacaktir. Lütfen kimseyle iletişime geçmeden transfer işlemini gerçekleştiriniz

1QXuauAHVvzn2TLNVSNrmWQLDkp7FgCga
                    En son EndoplazmikBirKulum tarafından düzenlendi; 27 - 02 - 21, 17 : 15.

Yorum

• Galasek
                      Galasek yorum yaptı
                      Yorum düzenleme
                      İki kişi göndermiş. Ama 2017 yılında.

• EndoplazmikBirKulum
                      EndoplazmikBirKulum yorum yaptı
                      Yorum düzenleme
                      Galasek Blockchain cüzdanda ki tek kullanımlık açtığım BTC adreslerinden biri. Kubi gönderirse güvenli olsun diye bu BTC adresimi verdim ama şuana kadar gelen giden yok

• kubilaytt
                      kubilaytt yorum yaptı
                      Yorum düzenleme
                      Demek ki adamda para var Galasek EndoplazmikBirKulum
                  • blackmagic
                    • 17 Feb 2017
                    • 685

Doğruysa bu mesajı beğenen herkese kubilayttan 2k para

Yorum

• kubilaytt
                      kubilaytt yorum yaptı
                      Yorum düzenleme
                      Arkadaşlar kusura bakmayın para beni bozar, 10 değil 1 btc olsa babamın oğlunu tanımam

10 btc de ne güzel olurdu şimdi he üffff. Zamanında almadık
                  • Galasek
                    • 14 Mar 2005
                    • 4725

XRP pumplanır diye elimdeki Ada'ları bozmuştum. XRP pumpından sonra tekrar Ada alıırım diye düşünmüştüm maalesef XRP pumplanmadı. ADA tarihinin en yüksek fiyatını gördü bugün. Lanet gelsin XRP'ye.
                    En son Galasek tarafından düzenlendi; 27 - 02 - 21, 18 : 20.

Yorum

• Yngwie
                      Yngwie yorum yaptı
                      Yorum düzenleme
                      Erkan Öz var, Ekonomi gazetecisi, Ekonomitube'da. Xrp, bsv, bitcoin cash özellikle uzak durun diyor bu üçünden. Bitcoinle uyuşmayan, kafa tutmaya çalışan coinlerden uzak durmak lazım. xrp neden aldın? merkeziyetsiz de değil?

• Galasek
                      Galasek yorum yaptı
                      Yorum düzenleme
                      Ben de XRP'yi sevmiyorum. 22 şubatta mahkemeleri vardı. Mahkeme günü pumplanır diye aldım. Biraz fiyatı yükseldi o gün. Sonrasında tüm kriipto paralar düşünce o da yükselemedi .
                      Yngwie
                  • airlove
                    • 09 Jan 2017
                    • 1199

Yorum

Çalışıyor...