Kripto Para İletişim

Daraltma
Bu sabit bir konudur.
X
X

• Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
yeni gönderiler
  • Nevermind777
    Banned
    • 12 Nov 2023
    • 2612

4,792 likes, 127 comments - crypt_mike on May 1, 2024: "Bitcoin this week #bitcoinmemes #bitcoinmeme #bitcoin #btc #crypto #cryptos #cryptocurrency #altcoin #altcoins #memecoin".

Yorum

• Michelangelo
      Fransa Ligi
      • 04 Sep 2009
      • 12455

Yasa teklifi TBMM’e sunuluyor. Büyük ihtimalle kabul edilecek. Binance, OKX, Bybit, Gate, Kucoin, Bitget gibi birçok global borsa Türk vatandaşları tarafından kullanımı yasaklanacak.

Yorum

• jonson12
        jonson12 yorum yaptı
        Yorum düzenleme
        onların tukıyede ofısı var dıye bılıyorum ustad

• Michelangelo
        Michelangelo yorum yaptı
        Yorum düzenleme
        Tr olanları açık kalır, globalleri yasaklanacak. Kaldıraçlı işlemleri yasaklamak amaç
    • Michelangelo
      Fransa Ligi
      • 04 Sep 2009
      • 12455

AK Parti Grup Başkanı Abdullah Güler: “Teklifimizde bir vergilendirme durumu söz konusu değildir. SPK için %1, TÜBİTAK için %1, yani toplamda %2'lik bir gelir durumu söz konusudur.”

Yorum

• redsblacksk
        • 12 Apr 2015
        • 609

İlk olarak Michelangelo tarafından gönderildi
        AK Parti Grup Başkanı Abdullah Güler: “Teklifimizde bir vergilendirme durumu söz konusu değildir. SPK için %1, TÜBİTAK için %1, yani toplamda %2'lik bir gelir durumu söz konusudur.”

İlk önce milletin kriptoları kayıt altına alınarak hesaplanacak. Sonra güven kazanılacak devamı gelsin diye ardından bam bam vergi.

Yorum

• EndoplazmikBirKulum
          • 02 Dec 2017
          • 4960
          • Kripto Para - Airdrop

İlk olarak red_hot tarafından gönderildi

KIMBOWAVAX almak istiyorum nasıl alınıyor hangi borsada işlem görüyor yardımcı olurmusun ?
          Sadece merkeziyetsiz borsalarda listeli coinleri halen almak istiyorsan nasıl yapacağını anlatabilirim. Foruma girecek zamanım yoktu şimdi girdim.

Yorum

• EndoplazmikBirKulum
            • 02 Dec 2017
            • 4960
            • Kripto Para - Airdrop

Hiç beklemediğim bir şey olacak sanırım. Ethereum etfleri onaylanacak gibi görünüyor. Bu olursa eth de artık ath yapar ve tabiki ethereum tokenları çok daha fazla yükselir. 3 örnek yazayım her biri 5 katına çıksın mümkünse:

Altlayer, 0.33$
            Ether.fi, 4.20$
            Ens, 21.70$

Ens için daha önce boğa da 100$ demistim bu seneye kısmetmiş deriz.

Bu arada ben 5 kat ile yetinemeyeceğim için bu tokenlara 5x vadeli long açtım yani 5 kat yükselse bana 25 kat gelecek. Ethereuma da 25x açtım da onu çok erken açtım ben, fiyat henüz 3300$ idi.

ETF onay gelir mi? Bana göre artık gelir eth 4500 dolara kadar gider, orada dinlenir sonra athye gider 5100 doları bulur.

Pm atan arkadaşlara dönemiyorum kusura bakmasınlar

Yorum

• EndoplazmikBirKulum
              EndoplazmikBirKulum yorum yaptı
              Yorum düzenleme
              Vadeli de kullanmak istediğin kadar usdt vadeliye transfer ediyorsun. Her coin için ayrı ayrı transfer et ki sana kolay olsun. Altlayer için zaten merkezi borsalarda vadeli yok diye biliyorum.

Ens için usdt transfer ettikten sonra izole / 5x / aşağıdakini de %100'e getirip piyasa fiyatından long açabilirsin. Görsel mexcden
              https://i.hizliresim.com/fui2w64.jpg

• legendarybet
              legendarybet yorum yaptı
              Yorum düzenleme
              bu kaldıraç işlemlerinin kısa sürede sonuçlanması mümkün mü 24 saat gibi? EndoplazmikBirKulum

• EndoplazmikBirKulum
              Yorum düzenleme
              Siz istediğiniz zaman kapatırsınız süresi yok
          • akhenaton87
            • 16 Nov 2017
            • 3876

CEX borsasi telegramdan etkinlik yapıyor, kendi botundan doğru bir etkinlik , kendi coini şuan yok ama burdan dogru airdrop yapıyor bir nevi.

Linke tiklayip bot baslatin ,
            https://t.me/cexio_tap_bot?start=1716270247227799

2- 13.000 coin görevlerden geliyor, görevleri toplam 30 saniyede bitirebilirsiniz taktik biliyorum.

3- Her 2 saatte bir 1.500 tıklama hakkınız var, bu da doğal olarak 2 saatte bir 1.500 coin demek.

4- Mining kısmı var, her 4 saatte bir Claim ederek buradan her 4 saatte bir ortalama 500-800 coin alabilirsiniz.

Borsa listelenmeside birkaç ay içerinde gerçekleşir notcoin gibi

Yorum

• salih341111
              • 06 Dec 2007
              • 4387
              • Basketbol

Beyler
              Yerli kripto borsalarından ne önerirsiniz sorunsuz

Binans tr için kimlik yükledim ancak birde selfia istiyor ?

Selfia yüklersen sorun olurmu

Paribu haric diger yerli borsalar da durum nasıl tavsiyeniz varmı ?

Yorum

• goldhakan
                goldhakan yorum yaptı
                Yorum düzenleme
                paribu kafasına göre 3-5 ayda bir selfi istiyor, elinde kağıt tarih yazılı kimlik felan saçma sapan şey
            • garfield_tr
              • 11 Jan 2010
              • 919

hepsi selfie istiyor artık istemeyen yok gibi-sadece mexc selfie kimlik vs hiçbirşey istemiyor ama sadece kripto alıp verebilirsin para yatırıp çekemezsin buradada

Yorum

• garfield_tr
                garfield_tr yorum yaptı
                Yorum düzenleme
                yerli borsaları tavsiye etmem hocam her kripto olmaz işini görmez-MEXC borsasını tavsiye ederim altcoinlerin çoğu var burada ,kimlik selfie hiç bir bilgide istemiyor ,bende selfie verme taraftarı olmadığımdan burayı kullanıyorum,kripto yollayıp-alırsın rahatça+banka hesabıma çekimide bozduruyorum piyasada +ama selfie vs tum bilgilerimi veririm dersen heryer senin zaten

• salih341111
                salih341111 yorum yaptı
                Yorum düzenleme
                Yok global borsa tamamda

Sonuca TL çekmek için yerli borsa lazımya onu soruyorum

• garfield_tr
                garfield_tr yorum yaptı
                Yorum düzenleme
                binance tr derim,ama tl çekmek içinde selfie isteyecekler,ben r10 net,sitesine üye oldum oradan yüzde 5 komisyonla bozuyorum kafam rahat --çünki şimdi yasal düzenlemede geliyor yakında yerli borsalardan--ne kadar transfer çekim vs hepsini görüp vergi bile isterler bellimi olur
            • ozgok18
              • 09 Jul 2012
              • 9312
              • Win win win
              • İnsan Sarrafı

Dün gatede bir coin %4452 yükselmiş gösteriyordu hayret ettim yav

Yorum

• mehsim42
                mehsim42 yorum yaptı
                Yorum düzenleme
                Açılımından itibaren yükseliş hocam onu yedirmiyirlar onsatistabln almak lazım onunda yüklü şartları var
            • EndoplazmikBirKulum
              • 02 Dec 2017
              • 4960
              • Kripto Para - Airdrop

İlk olarak ozgok18 tarafından gönderildi
              Dün gatede bir coin %4452 yükselmiş gösteriyordu hayret ettim yav
              O iş öyle değil, yeni listelendiği için sıfırdan listelendi demek oluyor. Yükselse bile maksimum %50 falandır.

Neyse, herkes hazırlığını yapsın bu sene sonuna btc 160 Bin dolar, Eth 12 Bin dolar olur. Bu, şu anlama da geliyor; bazı altcoinler 100 kat kazandıracak.

Yorum

• ozgok18
                ozgok18 yorum yaptı
                Yorum düzenleme
                Deme yav elimde NEO LTC LİNK birazda BTC var başka birşey tavsiye edersen alırım özelden yaz sana zahmet üstadım güvendiğin coin varsa
            • EndoplazmikBirKulum
              • 02 Dec 2017
              • 4960
              • Kripto Para - Airdrop

Rwa coinleri uçacak, 100 kat dedin ama hangi coin onu demedin demeyin bana. Belki benim seçtiğim değil de sizin araştırıp bulduğunuz token uçacak bilemeyiz.

Sadece bir örnek vereyim, benim sepetim de Rwa kategorisinden Parcl var, anlik fiyat 0.41 de. Daha önce rwa kategorisinden buraya yazdıklarım varsa geçmiş mesajlardan bakarsınız.

Ayrıca rwa dışında altlayer ve düşmüşken bol bol Dym alıp stake etmek de çok mantıklı. Youtube'a örneğin altlayer stake yazmanız yeterli. Stake ettiginiz zaman size yeni çıkan tokenlardan airdrop veriliyor olması tercih sebebi ki bunları da takip etmeniz gerekiyor

Altcoinler çok ezildi ama bence bunun sonuna geldik, bundan sonrası daha güzel olacak.

Yorum

• EndoplazmikBirKulum
                • 02 Dec 2017
                • 4960
                • Kripto Para - Airdrop

Hepimiz kumarbaz değil miyiz? Meme coinler de çok büyük hype var arada kumara attığınız kadar atın deneyin belki 500-1000 kat yakalarsınız. Yalnız üzmeyecek kadar atın. Hiç haz etmesem de maalesef para hep kripto da ki bu kumar alanına kaydı. Benim pek zamanım olmamasına rağmen geçen 200x yakaladım 50 dolar 10 bin dolar oldu ama bozmadım 5 bin dolara düşünce bozdum. Ben bozduktan sonra bi yükseldi bozmasam 20 bin dolar olacakmış

Gem, meme denilen şeyleri paylaşanlara bir örnek:
                https://x.com/DoluKafa2/status/17947...9M4zEwaNg&s=19

Yorum

• EndoplazmikBirKulum
                  • 02 Dec 2017
                  • 4960
                  • Kripto Para - Airdrop

Hype eninde sonunda DePin projelerine de gelmek zorunda. Geldiğinde 20-100 kat arası kazandıracak diye düşündüklerimi aldım. Her birinden biner dolarlık yapmayı düşünüyorum henüz o kadar almadım. Hedef en geç Mart 2025'e kadar 5 Bin doları en az 100 bin dolara çıkarmak.

Deeper network
                  https://coinmarketcap.com/currencies/deeper-network/

Geodnet
                  https://coinmarketcap.com/tr/currencies/geodnet/

WiFi map
                  https://coinmarketcap.com/tr/currencies/wifi-map/

Dimo
                  https://coinmarketcap.com/tr/currencies/dimo/

Nodle network
                  https://coinmarketcap.com/tr/currencies/nodleiot/

Yorum

• garfield_tr
                    garfield_tr yorum yaptı
                    Yorum düzenleme
                    RIO coinide bunlara katalım değilmi hocam beklemeye devam onuda

• EndoplazmikBirKulum
                    Yorum düzenleme
                    Şuan sepetimde kırka yakın coin var rio da bunlardan biri, sattıklarımı da geri aldım belki erken olabilir ama Temmuz ortasına da çok bişey kalmadi.
                • -eagle-
                  • 13 Feb 2006
                  • 562

2 gün önce Arbitrum üzerinden FulgurWallet ETH adresime ETH yolladım, işlem başarılı gözüküyor fakat FulgurWallet bakiyeme yansımadı. Muhattap olarak da kimseyi bulamıyorum, daha önce FulgurWallet ile sorun yaşayan oldu mu ?

İşlem Detayları aşağıda,

https://arbiscan.io/tx/0x9774e74111d...0d832561c08da6

Aklıma takılan bişey var sadece, Advanced TxInfo'da bulunan "Submission Tx Hash" kısmına tıkladığımda "To" kısmında aşağıdaki uyarıyı görüyorum ama status kısmı da success. Bu konuda fikir verebilecek var mı ?

Yorum

Çalışıyor...