Kripto Para İletişim

Daraltma
Bu sabit bir konudur.
X
X

• Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
yeni gönderiler
  • EndoplazmikBirKulum
    • 02 Dec 2017
    • 4960
    • Kripto Para - Airdrop

İlk olarak [escobar] tarafından gönderildi
    ABD Adalet Bakanligi bugun 20:00 de kripto paralarla ilgili bir aciklama yapacakmis.
    Rus borsasına yaptırım tehdit hepsi bu, oyna devam. Biz de bi b*k yapacaklar diye boşuna bozduk neyse daha ucuza geri aldım.

Yorum

• EndoplazmikBirKulum
      • 02 Dec 2017
      • 4960
      • Kripto Para - Airdrop

Şimdi biraz dinlenelim de altcoinler yürüsün Aptos 12 dolara gitsin. 22600-23 bin direncini kırmak kolay değil muhtemelen 21.000'e geri dönecek ama bir süre 22 binlerde kalsa altlar için çok güzel olacak. 26 bin yolculuğu devam ediyor hiç boğa piyasası görmemiş kripto paralar coşuyor. Aptos, Op vb.

Edit: balinalar bu gece direnç mirenç yok bam bam bam mı diyecek yoksa yahu bu ne 22600 e geldi
      En son EndoplazmikBirKulum tarafından düzenlendi; 21 - 01 - 23, 01 : 26.

Yorum

• Sahm4t
        • 03 Nov 2020
        • 2741
        • Kamp yapmak
        • Plastik

Vbet kripto da tron ile çekim olmaması üzdü. LTC de en az komisyon ödeyeceğim site nedir bilgilendirir misiniz? Çekim vereceğim hangi borsaya çekim vereyim bilemedim EndoplazmikBirKulum

Yorum

• Currysef1907
          Currysef1907 yorum yaptı
          Yorum düzenleme
          Gate ye cek ama gate den btc ye cikartmak icin 30 lira kesiyolar gate de

• EndoplazmikBirKulum
          EndoplazmikBirKulum yorum yaptı
          Yorum düzenleme
          Bunu gördüm ama yanıt vermeyi unutmuşum ya kusura bakma. Binance'a çekebilirsin örneğin, ltc çekimde 2-3 lira bişey keser.
      • EndoplazmikBirKulum
        • 02 Dec 2017
        • 4960
        • Kripto Para - Airdrop

Anlaşılan piyasa 26 Binden de fazlasını istiyor. Xrp'ye dikkat biraz daha yükselse tüm coinler coşacak. Aptos 4 kat yükseldi 13$ oldu 30$ olsun yeter

Yorum

• Co$kun
          Co$kun yorum yaptı
          Yorum düzenleme
          Anladim üzere sen bu isin pirisin
      • Selocan42
        • 12 Dec 2021
        • 229

borsalara ciddi cdd verisi geldi birkac hafta icine 16-17k görürüüz

Yorum

• ozgok18
        • 09 Jul 2012
        • 9312
        • Win win win
        • İnsan Sarrafı

Bende bu haftadan sonra yükseliş falan beklemiyorum bir şekilde gene hayal kırıklığına uğrayacağız

Yorum

• EndoplazmikBirKulum
          • 02 Dec 2017
          • 4960
          • Kripto Para - Airdrop

Edit: Op da 0.40 dipten 2.5 dolara geldi 6 kat çıktı. Aptos da yükseliş dursa bile bence Op daha devam eder. Hiç boğa görmemiş coinler coşar demiştik.

Aptos 18$ olmuş, 3 Dolar da alanlar n'apıyor acaba şuan
          En son EndoplazmikBirKulum tarafından düzenlendi; 26 - 01 - 23, 00 : 31.

Yorum

• bwbbet
            • 04 Mar 2015
            • 1609

İlk olarak EndoplazmikBirKulum tarafından gönderildi
            Edit: Op da 0.40 dipten 2.5 dolara geldi 6 kat çıktı. Aptos da yükseliş dursa bile bence Op daha devam eder. Hiç boğa görmemiş coinler coşar demiştik.

Aptos 18$ olmuş, 3 Dolar da alanlar n'apıyor acaba şuan
            Hocam merhaba. Yanlış hatırlamıyorsam mining ile de uğraşıyordun. Bende işin bu kısmına girmeyi düşünüyorum. Tavsiye eder misin?

Yorum

• EndoplazmikBirKulum
              • 02 Dec 2017
              • 4960
              • Kripto Para - Airdrop

İlk olarak bwbbet tarafından gönderildi

Hocam merhaba. Yanlış hatırlamıyorsam mining ile de uğraşıyordun. Bende işin bu kısmına girmeyi düşünüyorum. Tavsiye eder misin?
              Merhaba hocam, çok büyük paralar kazandıran mining işine ben maalesef geç girdim, kısa süreliğine yaptım bıraktım. Ethereum madenciliği 2024'e kadar devam eder diye düşünüyordum, baktım adamlar ciddi tüm ekran kartlarını sattım. Şimdi fiyatlara baktım da ekran kartı fiyatları da çok fazla düşmüş. Bunda ayı piyasasında olmamızın etkisi de var tabii ki ama devletler de artık regülasyon diyor. Regülasyon enerji krizlerinden dolayı hâliyle ilk önce madencilik yapılan kripto paraları vuracaktır. Madencilik yaptırarak çevreyi kirleten kripto paralar eskisi gibi boğada yükselebilse, ben sana şimdi kaz kaz biriktir boğa piyasasında sat inanılmaz para kazanırsın derdim. Şuan piyasada şimdi kazıp hemen satayım kâr edeyim diyebileceğimiz bir kripto para yok, hiçbiri maliyeti kurtarmıyor. Tek yol kazıp 2024-2025 boğa piyasasını beklemek o da dediğim gibi regülasyon sıkıntısı var.

Örneğin mining yatırımı yapacağıma spotta eth trade eder çok daha fazlasını kazanırım veya mina coin alırım o parayla, öyle şeyler yapıyor ki bu mina boğada en kötü 20 katına çıkar.

Yorum

• bwbbet
                • 04 Mar 2015
                • 1609

İlk olarak EndoplazmikBirKulum tarafından gönderildi

Merhaba hocam, çok büyük paralar kazandıran mining işine ben maalesef geç girdim, kısa süreliğine yaptım bıraktım. Ethereum madenciliği 2024'e kadar devam eder diye düşünüyordum, baktım adamlar ciddi tüm ekran kartlarını sattım. Şimdi fiyatlara baktım da ekran kartı fiyatları da çok fazla düşmüş. Bunda ayı piyasasında olmamızın etkisi de var tabii ki ama devletler de artık regülasyon diyor. Regülasyon enerji krizlerinden dolayı hâliyle ilk önce madencilik yapılan kripto paraları vuracaktır. Madencilik yaptırarak çevreyi kirleten kripto paralar eskisi gibi boğada yükselebilse, ben sana şimdi kaz kaz biriktir boğa piyasasında sat inanılmaz para kazanırsın derdim. Şuan piyasada şimdi kazıp hemen satayım kâr edeyim diyebileceğimiz bir kripto para yok, hiçbiri maliyeti kurtarmıyor. Tek yol kazıp 2024-2025 boğa piyasasını beklemek o da dediğim gibi regülasyon sıkıntısı var.

Örneğin mining yatırımı yapacağıma spotta eth trade eder çok daha fazlasını kazanırım veya mina coin alırım o parayla, öyle şeyler yapıyor ki bu mina boğada en kötü 20 katına çıkar.
                Bir arkadaşım kendi işletmesi için güneş enerjisi ile elektrik üretiyor. Boşta kapasitesi var. Sıfır elektrik maliyeti ile bu işi yapma şansım var. Bu şekilde bile kurtarmazmı?

Yorum

• EndoplazmikBirKulum
                  • 02 Dec 2017
                  • 4960
                  • Kripto Para - Airdrop

İlk olarak bwbbet tarafından gönderildi

Bir arkadaşım kendi işletmesi için güneş enerjisi ile elektrik üretiyor. Boşta kapasitesi var. Sıfır elektrik maliyeti ile bu işi yapma şansım var. Bu şekilde bile kurtarmazmı?
                  Fazla üretimi şebekeye verip güneş olmadığı zaman şebekeden alarak ay sonu ödeşiyorsa süper. Bu şekilde kurtarır evet de tam olarak ne kadar kazandırıyor bilmiyorum. Şuan en çok kazandıran nexa, onu kazabilirsiniz. Nasıl yapacağınızı youtube videolariyla öğrenirsiniz. Elektrik maliyeti olmaması çok iyi, etc falan kazmayın takip edin hangisi en çok kazandiriyorsa onu kazın. Elektrik maliyeti olmadan etc kazancı 80 bin liralık yatırıma ayda 3-4 bin lira civarında olması lazım. Ethereum elektrik maliyeti olmadan 6-7 ayda yatırımı amorti ediyordu. Şuan nexa kazanlarda 5-6 ayda amorti edecek kadar kazandırıyor diyor. Çok kazandıran coinleri kazarak kısa sürede kâra geçmeye başlarsınız diye düşünüyorum.

Yorum

• ozgok18
                    • 09 Jul 2012
                    • 9312
                    • Win win win
                    • İnsan Sarrafı

Yukarıya gidecek gibi duruyor

Yorum

• EndoplazmikBirKulum
                      • 02 Dec 2017
                      • 4960
                      • Kripto Para - Airdrop

İlk olarak ozgok18 tarafından gönderildi
                      Yukarıya gidecek gibi duruyor
                      Önce 39 Bin sonra tak 10 bin. Olmasın mı?

30 bini geçse tüm fenomenler boğa geldi diye 50x-100x yapacak projeler açıklamaya başlar. Herkes coin alır sonra BTC 38 bini görür. 33-38 bandında bir süre kaldıktan sonra 39 bine doğru hacimli yeşil mum atar. Herkes heyecan yapar sonra tak 5 bin dolarlık kırmızı mum. Peşpeşe 4 saatlik çöküşler gelir ve hoş geldin 10 bin dolar. 10 Binden de 150 Bine gidecek daha, onun ayrı hikayesi var vakti gelince yazarız.

Mina 3$, Op 6$, Aptos 30$ olmadan geri dönmesin.

Yorum

• Co$kun
                        Co$kun yorum yaptı
                        Yorum düzenleme
                        Gelecek sene halving olduktan sonra dimi o ayri hikaye ?
                        Senin dedigine kismen katiliyorum ama bu yil 28 30 görür sonrasi icin öngörüm 12-14 cakilacak
                        Ne zaman azalmaya basladi ki buda 4 5 sene sonra yine pek yapar diye düsünüyorum

• EndoplazmikBirKulum
                        Yorum düzenleme
                        Evet hocam aynen öyle. Btc 12 Bine düşse evi arabayı bile satarım ne olacaksa olsun.

• Co$kun
                        Co$kun yorum yaptı
                        Yorum düzenleme
                        Olsunda bizim olsun gec olsunda güc olmasin
                        Bu ara sıkı takipteyim seni , oldum olali madencilere cok saygim vardir
                    • legendarybet
                      • 04 Jun 2016
                      • 4139

bitci yeni üyelere ve daha önce üye olup kyc yapmayan üyelere kyc yapmaları durumunda 40 tl hediye verecek.

Yorum

• EndoplazmikBirKulum
                        Yorum düzenleme
                        Airdrop duyuru başlığında kendi referans linkinle paylaşabilirsin.
                    • EndoplazmikBirKulum
                      • 02 Dec 2017
                      • 4960
                      • Kripto Para - Airdrop

Bugünlük son olarak herhangi bir coin de yatırımı olan varsa bir gözü Ripple da olsun. 0.50'nin üzerine çıkabilir ve tutunursa herşey çok daha farklı olur, Bitcoin'i bile etkiler.

Snfts ve Naka bu süreçte muhtemelen 5-10 kat yükselecek. Bu konuda umarım yanılmam, bu ikisinden çok umutluyum.

Yorum

Çalışıyor...