Kripto Para İletişim

Daraltma
Bu sabit bir konudur.
X
X

• Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
yeni gönderiler
  • EndoplazmikBirKulum
    • 02 Dec 2017
    • 4960
    • Kripto Para - Airdrop

75 baz puan artırdı Bitcoin de 14 Bin masada. Bizde dolar 20 lira olur.

Yorum

• gsefe31
      gsefe31 yorum yaptı
      Yorum düzenleme
      Türkiye'de dolar artışa göre fiyatlamisti bence btc de global olarak aynı şekilde bugüne göre fiyatlamisti kendini çok değişiklik olmaz sanırım yeni bir saçmalık yapmazlarsa

• EndoplazmikBirKulum
      EndoplazmikBirKulum yorum yaptı
      Yorum düzenleme
      Bunun fiyatlaması olmaz karar sonrası ufak toparlanma olur diye zaten arka sayfada yazdım ama sonrası kötü olur.
  • CeopS
    • 11 Sep 2011
    • 3626

Arkadaşlar binance böyle bir mail atmış
    bu odül dedigi 10 dolar bozdurulup cekilebilenmi.
    boşa uğrasmayim
    Görev: 7 gün içinde 10$ değerinde kripto yatırın veya satın alın
    Ödül: 10 USD geri ödeme kuponu
    Almanız için son 4 gün!

Yorum

• sergeninho
      sergeninho yorum yaptı
      Yorum düzenleme
      geri ödeme diyorsa cashback'tir.
      kestiği trade komisyonu geri ödüyor sadece.
      işe yaramaz

• kubilaytt
      kubilaytt yorum yaptı
      Yorum düzenleme
      Fake mail bunlar geçmiş olsun
  • EndoplazmikBirKulum
    • 02 Dec 2017
    • 4960
    • Kripto Para - Airdrop

Hafta sonu 20 bin Doların altında haftalık kapanışa sebep olacak kadar hacimsiz geçecek gibi görünüyor. Kısa süreliğine 23 Bine gideceğini de doğru tahmin ettik şimdi sırada 14-15 Bin tahmini var bakalım gelecek mi? 19800 de kırılırsa madenciler çok satar daha da düşer.
    En son EndoplazmikBirKulum tarafından düzenlendi; 16 - 06 - 22, 17 : 01.

Yorum

• kubilaytt
      kubilaytt yorum yaptı
      Yorum düzenleme
      Dayı bilmediğin 5 rekat namaz dayıııı

• EndoplazmikBirKulum
      Yorum düzenleme
      kubilaytt 8 yıl cemaat yurdunda kaldım elhamdülillah ateist oldum dayi namazı da biliyom.

• EndoplazmikBirKulum
      Yorum düzenleme
      Bu arada vakit yerine rekat yazarak namazdan hiç anlamadigini da belli ettin be dayı. 5 rekat yok en fazla 4 rekat.
  • Mortalresistance
    • 30 Jan 2022
    • 1673

EndoplazmikBirKulum
    tut ki 1sene içinde dediğin oldu 14k usd...

Sonra.?

Başlamayacak mı bu boğa sezonu hala..
    Ya da ne zaman başlama ihtimalini öngörüyorsun.?

Yorum

• Selocan42
      • 12 Dec 2021
      • 229

İlk olarak budela tarafından gönderildi
      Şuan çok ciddi alım fırsatı olduğuna inanıyorum. Tabi buradan biraz daha düşmesi olası ama uzun vade düşünenler her türlü ciddi kar elde edecektir. Biraz daha düştüğünde panik yapıp satılmayacaksa alınabilir. Piyasanın nereden döneceği belirsiz ama ben max 2.5 yıl içerisinde yaşanacak boğa'nın öncekilere benzemeyeceğini düşünüyorum...
      2,5 sene sonra boğa olacağını nerden biliyorsun? bugüne kadar 3 kere olmuş olması her 4 yılda bir olacagı anlamına gelmez. 2024'te Trump reis geliyor. Kendisi kriptolara gıcıktır. Koyarsa banı bitcoin mitcoin kalmaz.

Yorum

• budela
        • 01 Feb 2009
        • 3611

İlk olarak Selocan42 tarafından gönderildi

2,5 sene sonra boğa olacağını nerden biliyorsun? bugüne kadar 3 kere olmuş olması her 4 yılda bir olacagı anlamına gelmez. 2024'te Trump reis geliyor. Kendisi kriptolara gıcıktır. Koyarsa banı bitcoin mitcoin kalmaz.
        2024 mart Ayında Bitcoin yarılanması var. En kötü ihtimalle 2024 2. yarısında boğa sezonun başlayabileceğini düşünüyorum. Açıkçası o tarihe kadar bekleyeceğimizide düşünmüyorum. Beklentim en kötü ihtimalle o tarih. Belki 6-7 senedir takip ediyorum piyasayı ilk yıllarda göz ucuyla daha sonra dahada bilgi sahibi olarak bu döngüler piyasanın olmazsa olmazı her defasında battık bittik çöktü piyasa söylentileri olur. Sonra eskisinden daha iyi duruma gelir. Bu söylediğim bütün kripto paraları kapsamaz tabii ki. Projeleri iyi araştırmak lazım çünkü bu döngülerde içi boş kriptolar piyasadan silinirken diğerleri üstüne katarak devam edecektir. Ama maalesef bizim millet kupon yapma mantığıyla bilgi sahibi olmadan girdiği için bir çok kişi parasını kaybedip çıkmak zorunda kalıyor
        En son budela tarafından düzenlendi; 16 - 06 - 22, 19 : 21.

Yorum

• EndoplazmikBirKulum
          • 02 Dec 2017
          • 4960
          • Kripto Para - Airdrop

İlk olarak Mortalresistance tarafından gönderildi
          EndoplazmikBirKulum
          tut ki 1sene içinde dediğin oldu 14k usd...

Sonra.?

Başlamayacak mı bu boğa sezonu hala..
          Ya da ne zaman başlama ihtimalini öngörüyorsun.?
          14-18 Bin olduktan sonra yaklaşık 50 gün boyunca yatay seyretmesini bekleyeceğim. Diyelim ki düşmedi 50 güne yakın 20-26 Bin bandında yatay seyretti diyelim yine arka sayfada yazdıklarımdan sepet yaparım. Yani kısaca tek bakacağım şey '50 günlük hareketli ortalama'. Bu güne kadar hep boğa oldu yine olur. MA50 şöyle 16-17 bin olsa, BTC 40 bine geldiğinde benim alacaklarım en az 5 kat yükselir. Bazıları 20-30 kat yapar. MA50: 50 tane günlük kapanışı alt alta ekle, topla ve sonucu 50 ye böl demek. Bu sonuç 35 Bin çıkti diyelim, BTC şuan 21 binde olduğuna göre sağlıklı yükseliş için Btc'nin 35 binin üzerine çıkması gerekiyor ki bu da 14 bin dolar birden yükselmesi demek. 50 gün 20-26 bin bandında kalsa sağlıklı yükseliş için sadece 2-3 bin dolar yükselmesi yeterli olacak.

Yorum

• Mortalresistance
            • 30 Jan 2022
            • 1673

İlk olarak EndoplazmikBirKulum tarafından gönderildi

14-18 Bin olduktan sonra yaklaşık 50 gün boyunca yatay seyretmesini bekleyeceğim. Diyelim ki düşmedi 50 güne yakın 20-26 Bin bandında yatay seyretti diyelim yine arka sayfada yazdıklarımdan sepet yaparım. Yani kısaca tek bakacağım şey '50 günlük hareketli ortalama'. Bu güne kadar hep boğa oldu yine olur. MA50 şöyle 16-17 bin olsa, BTC 40 bine geldiğinde benim alacaklarım en az 5 kat yükselir. Bazıları 20-30 kat yapar. MA50: 50 tane günlük kapanışı alt alta ekle, topla ve sonucu 50 ye böl demek. Bu sonuç 35 Bin çıkti diyelim, BTC şuan 21 binde olduğuna göre sağlıklı yükseliş için Btc'nin 35 binin üzerine çıkması gerekiyor ki bu da 14 bin dolar birden yükselmesi demek. 50 gün 20-26 bin bandında kalsa sağlıklı yükseliş için sadece 2-3 bin dolar yükselmesi yeterli olacak.

Cvp için çok çok sağolasın.

Amma velakin ben ve bir çok kişi bi
            zkm anlamadı

Hocam biraz daha böyle kahve ağzına inseniz züper olacak

Ya da şu şekilde sorayım ;
            Şimdi benim çevremde parası zebil gibi olan bir 2 tane ihtiyar var.
            16.17bin bandına geldi farzedelim, bu ihtiyar kafa göz girse bütçesi dahilinde sanırım 100 belki 200 adet BTC alabilecek Mabad var bu eriften.

Öyle kısa vade falan da değil,
            alsa bunu 1, 2 yıl elleşmeden durması.

Faidelimidir.?
            Değilmidir.?

Yorum

• EndoplazmikBirKulum
              • 02 Dec 2017
              • 4960
              • Kripto Para - Airdrop

İlk olarak Mortalresistance tarafından gönderildi

Cvp için çok çok sağolasın.

Amma velakin ben ve bir çok kişi bi
              zkm anlamadı

Hocam biraz daha böyle kahve ağzına inseniz züper olacak

Ya da şu şekilde sorayım ;
              Şimdi benim çevremde parası zebil gibi olan bir 2 tane ihtiyar var.
              16.17bin bandına geldi farzedelim, bu ihtiyar kafa göz girse bütçesi dahilinde sanırım 100 belki 200 adet BTC alabilecek Mabad var bu eriften.

Öyle kısa vade falan da değil,
              alsa bunu 1, 2 yıl elleşmeden durması.

Faidelimidir.?
              Değilmidir.?
              Aslında çok basit. Resimde işaretlediğim günlük mumlara benzer mumlar 45-50 tane olacak. Ben bunu binancedan alıntı yaptım yani oradan bile takip edebilirsin. 30-31 tane bu mumdan geldi diye hemen coin alsaydım şuan %40-50 zararda olurdum. 14 Bini gördüm hemen alırım demiyorum. Sadece bunu takip ederek alım yapacagim sonucunu hep beraber göreceğiz. Bir iki günlük sapmalardan zarar gelmez ortalama onemlim

Böyle bişey olsun istiyorum:

Bu güncel hali:

En son EndoplazmikBirKulum tarafından düzenlendi; 16 - 06 - 22, 21 : 45.

Yorum

• negatheef
                • 13 Mar 2008
                • 20854
                • Betting

endoplazmik Donatello

binance uygulaması bildirim attı. şöyle bir kampanya var 250 dolar yatır 20 usd diye.

ama bu 20 usd nakit mi yoksa komisyon kesintisi vs mi anlamadım.

bilgisi olan var mı ona göre 250 usd borç alıp yatırım yapayım

En son negatheef tarafından düzenlendi; 16 - 06 - 22, 22 : 06.

Yorum

• budela
                  budela yorum yaptı
                  Yorum düzenleme
                  CASHBACK voucher komisyon indirimidir. Nakit değil

• EndoplazmikBirKulum
                  Yorum düzenleme
                  Komisyon kartı. Örneğin bin dolar coin alirken binance senden alması gereken 1 Dolar ücreti bu ödülden kesecek.

• negatheef
                  negatheef yorum yaptı
                  Yorum düzenleme
                  teşekkürler onun olsun.
              • ozgok18
                • 09 Jul 2012
                • 9312
                • Win win win
                • İnsan Sarrafı

Temmuza kadar elimi sürmeyeceğim dedim adamın biri neo pump yapacak diyip duruyor lanet olsun şu neo coinine olan zayıf noktamdan bununda tiryakiliği var yav offf..

Almıyorum nokta.....

Yorum

• StOpLAZmAnYaX
                  • 16 Jun 2007
                  • 14672

dragonflame reis anladik balik tutmayi ogretmeyeceksin o zaman geriye tek bir secenek kaliyoru. O is sende. Sonrasi bende. Bir karadenizli olarak yuzmeyi bilmemek ayip degil ya biz de bir sekilde egleniriz serin sularda

Yorum

• Itshak Banny
                    • 04 Nov 2020
                    • 2518

BTC'nin yükselme sebebi yok. Rusya-Ukrayna Savaşı hala devam ediyor ve İstanbulda gözlemlediğim kadarıyla Türkiye'ye bu ülkelerden gelen turist sayısı da oldukça azalmış. 200 milyonluk bir halk dünyadan soyut yani. Avrupa ve Amerikada enflasyon son yılların rekorunu kırıyor, Japonya ve Kore'de de dalgalanmalar başlamış. Boğa hayali başka bahara.

Yorum

• Dembele
                      • 22 Jun 2016
                      • 1735

Btc 3000 dolar altına doğru gider.

CPH2179 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yorum

• HornyHornet
                        • 25 Aug 2012
                        • 4981

btc 19000'e doğru yol aldı. 2024 'e kadar iflah olmaz artık

Yorum

Çalışıyor...