Kripto Para İletişim

Daraltma
Bu sabit bir konudur.
X
X

• Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
yeni gönderiler
  • akrep6565
    • 15 Jul 2011
    • 1480

Merhaba arkadaşlar cüzdanında bnb olan var mı acaba küçük bir fee lazım

Yorum

• Donatello
      Yönetici
      • 13 Oct 2005
      • 5790

Yağmur yağsa Btc düşüyor sinir bozucu

Yorum

• Yebicer02
        Yebicer02 yorum yaptı
        Yorum düzenleme
        Faiz artması ihtimali %43 e yükseldi diye bile bu kadar düşüyorsa ve kırılgansa yarın bir gün arttırırlarsa bu btc yine 10-20 arasına geri döner bu kadar saman Alevi gibi piyasa olmaz ya

• Yngwie
        Yngwie yorum yaptı
        Yorum düzenleme
        Bu kadar küresel risk varken iyi bile duruyor. Bitcoin'in 20bin altına düşmesi çok çok zor bir ihtimaldir.
    • jeanvelcoro
      • 23 Nov 2012
      • 1124

Arkadaşlar Coinlisthesabi.TR.GG diye bir site var, Coinlist ile ilgili hesap alımı yapıyor. İlgilenen olursa ben 30 dk da ödeme aldım

Yorum

• jeanvelcoro
        • 23 Nov 2012
        • 1124

İlk olarak jeanvelcoro tarafından gönderildi
        Arkadaşlar Coinlisthesabi.TR.GG diye bir site var, Coinlist ile ilgili hesap alımı yapıyor. İlgilenen olursa ben 30 dk da ödeme aldım
        Bu arada hesap yeni acilmis, sonra uzerime cullanmayin benimle ilgisi yok simdi farkettim onu da

Yorum

• ozgok18
          • 09 Jul 2012
          • 9312
          • Win win win
          • İnsan Sarrafı

Gözümün direği neo sana sabretmek için 1 ay zamanın kaldı 30$ ol yeter bana yav

Yorum

• kubilaytt
            kubilaytt yorum yaptı
            Yorum düzenleme
            Sabırlı olursan 100e kadar yolu var eski neocuyuz..
        • EndoplazmikBirKulum
          • 02 Dec 2017
          • 4960
          • Kripto Para - Airdrop

Putin Ukrayna'ya girmeden önce mi daha fazla Hathor alsam girdikten sonra mı daha fazla Hathor alsam karar veremiyorum. 1-2 yılda sürse 7$ olmadan satmam. Hathor cüzdanı eski telefona kurdum içine htrleri attım unuttum.

Yorum

• jaguar372
            Banned
            • 24 Aug 2017
            • 216

arduaz EndoplazmikBirKulum arkadaslar birine coinlist hesabımı satmıstım. hesabımı geri istedim bana dedigi bu Hocam suan elimdeki bütün hesaplar ban yedi , yani bende giris yapamıyorum .Hangi hesap kimin hangi ile kaytli onu bile bilmiyorum.. hesabı ger almanın bir yolu varmı mail falanda degisti

Yorum

• EndoplazmikBirKulum
              • 02 Dec 2017
              • 4960
              • Kripto Para - Airdrop

İlk olarak jaguar372 tarafından gönderildi
              arduaz EndoplazmikBirKulum arkadaslar birine coinlist hesabımı satmıstım. hesabımı geri istedim bana dedigi bu Hocam suan elimdeki bütün hesaplar ban yedi , yani bende giris yapamıyorum .Hangi hesap kimin hangi ile kaytli onu bile bilmiyorum.. hesabı ger almanın bir yolu varmı mail falanda degisti
              O kadar uyarıyoruz yinede şunu yapıyorsunuz ya helal olsun ne diyim ki. Bunların amacı zaten bu, sana geri vereceği hesabı neden alsın? Senin hesapla ne işler çevireceğini tahmin bile eedmezsin. Sadece hesap satarak peşine CIA'ı bile takabilirsin. Adam hesabı ponzi sisteme bağlar milyon dolarlık vurgun yapar veya milyonlarca dolar kara parayı senin hesap üzerinden aklar. Sonra al başını belayı.

Hemen Coinlistle iletişime geç, hesabının çalındığını söyle mail değiştirmek istediğini anlat.

Gerçi dediğine de pek inanmadım ben babama bile güvenmem kusura bakma. Belki hesabı sattın geri alıp bir kişiye daha satmak için almak istiyorsundur.

Yorum

• arduaz
                • 06 Jul 2006
                • 9172

İlk olarak EndoplazmikBirKulum tarafından gönderildi
                Putin Ukrayna'ya girmeden önce mi daha fazla Hathor alsam girdikten sonra mı daha fazla Hathor alsam karar veremiyorum. 1-2 yılda sürse 7$ olmadan satmam. Hathor cüzdanı eski telefona kurdum içine htrleri attım unuttum.
                Bunu musait olduğunda bunu, biraz daha aç hocam
                Bu coin niye değerli senin gözünde
                Ayrıca
                Putin Ukrayna ya girmez, onun girmesini beklersen çok beklersin gibime geliyor.

Yorum

• jaguar372
                  Banned
                  • 24 Aug 2017
                  • 216

İlk olarak EndoplazmikBirKulum tarafından gönderildi

O kadar uyarıyoruz yinede şunu yapıyorsunuz ya helal olsun ne diyim ki. Bunların amacı zaten bu, sana geri vereceği hesabı neden alsın? Senin hesapla ne işler çevireceğini tahmin bile eedmezsin. Sadece hesap satarak peşine CIA'ı bile takabilirsin. Adam hesabı ponzi sisteme bağlar milyon dolarlık vurgun yapar veya milyonlarca dolar kara parayı senin hesap üzerinden aklar. Sonra al başını belayı.

Hemen Coinlistle iletişime geç, hesabının çalındığını söyle mail değiştirmek istediğini anlat.

Gerçi dediğine de pek inanmadım ben babama bile güvenmem kusura bakma. Belki hesabı sattın geri alıp bir kişiye daha satmak için almak istiyorsundur.
                  yahu benim hiç aklıma gelmedi ki kara para aklama filan . bunların mail adresi flan yokmu bulamadım

Yorum

• negatheef
                    • 13 Mar 2008
                    • 20855
                    • Betting

bürolara papara hesabı/banka hesabı kiralamaktan daha büyük sıkıntı şu coin hesabı kiralamak.

az mantıklı düşünün derim. 50-100-200 lira için başınız yanar.

Yorum

• EndoplazmikBirKulum
                      • 02 Dec 2017
                      • 4960
                      • Kripto Para - Airdrop

Hiç sevmesemde Cardano ağını bir deneyeyim dedim ağ hiç çalışmıyor, para içerde kaldı. Cardano ağında herhangi bişey çalışıyor mu diye denedim yok çalışmıyor. Sahi bu Cardano ağı neden var? Neden ilk 3 e kadar yükseldi hatta ilk 100 de neden var hiç anlamıyordum şimdi ilk binde neden var onuda anlamıyorum. Biraz araştırdım çok fazla şikayet var kimse dexler de bişey alıp satamıyor. Bende diyorum ağdaki projelerin birim fiyatı neden çok düşmüyor, meğerse kimse satamiyormus ondan birim fiyatlar stabilmiş.

Yorum

• ice87
                        • 13 Nov 2009
                        • 1551

Borsanin birine 10 dolar ustu yatirayim diye tron attim dikat etmedim tron en alt limitini asmiyor para geri gelir mi gelirse ne kadar surer yoksa bekmemeyim su icip yeni tranfer mi yapayim

Yorum

• _Vincent_
                          _Vincent_ yorum yaptı
                          Yorum düzenleme
                          saçma sapan bir borsa ise kurallarımızda yazıyor der kestirip atar. Büyük büro ise bilmiyorum. Muhtemelen alamazsın gibi.

• Yebicer02
                          Yebicer02 yorum yaptı
                          Yorum düzenleme
                          Mail atınca müsamaha gösteriyor bazı borsalar ama küçük borsaysa uğraşmak istemeyebilir art niyetli olarak
                      • pocketaces
                        • 23 Aug 2015
                        • 2573
                        • mühendis

Btcturk maille bordro ve son çekim yaptığım kripto için nereye çekim yaptığımı ispatlamami içeren mail gonderdi, sonrasında da telefonla aradılar. Ben de hesabımı kapatmalarini istedim. Aynı gün içinde de hesabımı kapattılar.

Ulan adı üzerinde kripto cüzdan . Bu bilgileri benden ne hakla isterler...

Yorum

• goldhakan
                          • 09 Jun 2007
                          • 17858
                          • basketbol
                          • avukat katibi

İlk olarak pocketaces tarafından gönderildi
                          Btcturk maille bordro ve son çekim yaptığım kripto için nereye çekim yaptığımı ispatlamami içeren mail gonderdi, sonrasında da telefonla aradılar. Ben de hesabımı kapatmalarini istedim. Aynı gün içinde de hesabımı kapattılar.

Ulan adı üzerinde kripto cüzdan . Bu bilgileri benden ne hakla isterler...
                          yuh aq, budamı başladı, hesapta para varmıydı peki ?

Yorum

Çalışıyor...