Kripto Para İletişim

Daraltma
Bu sabit bir konudur.
X
X

• Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
yeni gönderiler
  • EndoplazmikBirKulum
    • 02 Dec 2017
    • 4960
    • Kripto Para - Airdrop

Solana yine eskisi gibi bitcoin düşerken daha fazla yükselmeye başladığına göre, çok yakında bizim 300 Dolar hedefi gelecek. Birkaç günde parasını 2-4 katına çıkarmak isteyen solana ağındaki tokenlara baksın.

Yorum

• iksenitli
      iksenitli yorum yaptı
      Yorum düzenleme
      Binance da hangileri var hocam solano ağında

• Yngwie
      Yngwie yorum yaptı
      Yorum düzenleme
      EndoplazmikBirKulum daha iyi bilir ama Radyum, Serum bu ağdaki güzel kriptolardı diye hatırlıyorum. Epey bu kriptoları söylemişti ve güzel kÂrlar getirdi bu kriptolar.
  • Yngwie
    • 16 May 2013
    • 2846
    • USDC BUSD

Arkadaşlar bu sabah 09:00 ile Lazio Fan Token için BNB kitleme başladı, bilginize. TSİ Saat 1'e kadar başvurular kabul edilecek. Saat 1-2 arası kullanıcıların kazanacağı Fan Token miktarı hesaplanacak ve hesaplara yatırılacak. Spot alım satım için de saat 2-3 gibi açılır herhalde diye tahmin ediyorum. Son 7 gündür hesabında BNB bakiyesi olanlar kaçırmasın. En fazla 40 BNB ile katılabiliyorsunuz 1 hesaptan aklınızda olsun.

Yorum

• Yngwie
      Yngwie yorum yaptı
      Yorum düzenleme
      15 dakika içerisinde 3,5 milyon BNB kitlendi.
  • dragonflame
    • 19 Jun 2016
    • 2139

İlk olarak EndoplazmikBirKulum tarafından gönderildi
    Solana yine eskisi gibi bitcoin düşerken daha fazla yükselmeye başladığına göre, çok yakında bizim 300 Dolar hedefi gelecek. Birkaç günde parasını 2-4 katına çıkarmak isteyen solana ağındaki tokenlara baksın.
    Solana gunumuzun altinidir. Ben solana'yi her seviyeden aliyorum. 1 sene veya 2 sene de satmayi da dusunmuyorum.
    Hedef fiyatim 1000-2000 dolar bandi. Bu seviyeye gelmeden de satis yapmayi dusunmuyorum.

Dusunun ben trading yapan birisiyim. Sadece elimdeki coinlerin belli miktarini uzun vadeli tutuyorum, solana da bunlardan biri.

Bitcoin icin de hedef fiyatim var ama 55bin dolarda yazmadigim icin simdi yazsam bile dersiniz, o zaman nerdeydin. Bunu soyleyeni de hakli bulurum. Ancak yabanci bir ulkede oldugum icin buralara zaman ayiramiyorum.
    Bitcoin hala hedef fiyatima gelmedi bunu soyleyebilirim.

Ekonomideki temel analizi en basit dille soyleyeyim.
    Tum dunyada enflasyon yukselirken, paranin gidecegi yerler bellidir. Artik shit coinlerin devrinin kapanacagini ve paranin altin coinler dedigimiz coinlere gitme donemine girecegini dusunuyorum.

Bu donemi 2008 krizinde de yasadak. O zaman baska enstrumanlarla bunun sonucu gormustuk bu sefer elimizdeki enstrumanlar farkli.

Ilk hedef 72bin dolar seviyesi
    En son dragonflame tarafından düzenlendi; 21 - 10 - 21, 11 : 41.

Yorum

• Gocuk
      • 18 Oct 2021
      • 22

09-13 :00 bnb kitleyin binance hesabınız da beyler varsa Lazio token ön satışı var detaylı bilgi bu adamı takip edin derim bu işlerde çok iyi
      https://youtu.be/wML-b4FDd9U

Yorum

• Yngwie
        Yngwie yorum yaptı
        Yorum düzenleme
        son 3 dk heyecanla bekliyoruz geliyor az sonra LAZIO'lar maçı da varmış bugün)
    • Gocuk
      • 18 Oct 2021
      • 22

Yngwie ne kadar kitledin bnb

Yorum

• Yngwie
        Yngwie yorum yaptı
        Yorum düzenleme
        şaka gibi 10 lazio token vermiş 10 lazio token nedir arkadaş? bunun icin mi bu kadar bekledik?? 20 bnb'ye 10 küsur vermiş y*k kafalılar. üstünü bnb olarak verecek. gelsin de satayım hepsini 50-100$ için ugrastırmıs bu kadar
    • Gocuk
      • 18 Oct 2021
      • 22

Yngwie tanesi 0.49 dolar hayırlı işler

Yorum

• Yngwie
        Yngwie yorum yaptı
        Yorum düzenleme
        OHAAAAAAAA BU FİYAT NEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE 100 MÜÜÜÜÜÜÜÜÜÜÜÜÜÜÜÜÜÜÜÜÜÜÜÜÜÜÜÜÜÜÜÜÜ
        anında 35-50lere düştü tabi 36$'dan sattım
        En son Yngwie tarafından düzenlendi; 21 - 10 - 21, 15 : 11.

• Yngwie
        Yngwie yorum yaptı
        Yorum düzenleme
        360$ ALDIK hiç yoktan iyidir. ben 5-10$ olursa iyi diye düşünüyordum 36$ görünce yuh dedim ki 30-40 sn geç açtım. 50-100$'dan baslamis sanırım
    • seko_ts
      • 26 Oct 2004
      • 4081
      • Bize Heryer TRABZON

Bitci'de çekim-transfer hiçbir işlem yapılmıyor. Aktif cüzdanlar listesi kaybolmuş. Canlı destekleri bakım var diyor ama Twitter'da bu bakımın 3 gündür devam ettiği yazılıyor. Var mı benim gibi Bitci'de sıkıntı yaşayan?

Yorum

• iksenitli
        • 12 Apr 2016
        • 2447

Kaç gündür nakitte bekliyordum Avax ve Solano ya girdim hepsi çökmeye başladı

Yorum

• h0pe1903
          • 08 Jan 2013
          • 2809

İlk olarak seko_ts tarafından gönderildi
          Bitci'de çekim-transfer hiçbir işlem yapılmıyor. Aktif cüzdanlar listesi kaybolmuş. Canlı destekleri bakım var diyor ama Twitter'da bu bakımın 3 gündür devam ettiği yazılıyor. Var mı benim gibi Bitci'de sıkıntı yaşayan?
          Bitci yi bilmiyorum da binance'da da çekim talebi için doğrulama maili gelmiyor. Kaç saattir uğraşıyorum

Yorum

• seko_ts
            seko_ts yorum yaptı
            Yorum düzenleme
            Ben öğleden beri Bitci'den işlem yapamıyorum. Hala bakım çalışması var diyorlar. Tabi ki YALAN. Kripto piyasasında ortalık yeşile dönünce bu türk borsaları hemen bakıma geçerler. Twiterda yorumlara bakıyorum bu bakım çalışması 2-3 gündür devam ediyormuş. Umarım arazi olup ortadan kaybolmazlar.
        • K4N4K3N K0LL4B0
          • 17 Dec 2016
          • 2637
          • Tek suçlusu biziz neyse vergi bağla aç kalalım, Rollerimiz değişmiyor senaryoyu baştan alın.
          • Muhasebeci

Bch icin üstadlardan kisa vade tahmini alabilirmiyim.

Yorum

• Yngwie
            Yngwie yorum yaptı
            Yorum düzenleme
            BCH uzun vadeli tutulacak bir coin değil. Bir Bitcoin değil. Eskiden güzel kârlar kazandırdı ama BTC varken bence almaya gerek yok. Eskiden çok severdim ama sonra biraz scam bir coin olduğuna kanaat getirdim.

• K4N4K3N K0LL4B0
            K4N4K3N K0LL4B0 yorum yaptı
            Yorum düzenleme
            Bi miktar aldim bozayimmi sence aga
        • jonson12
          • 24 Oct 2015
          • 2631

Çöküş devam mı

Yorum

• ozgok18
            • 09 Jul 2012
            • 9312
            • Win win win
            • İnsan Sarrafı

Düşmeye başladı acaba nereye kadar gidecek %8 düşüş olursa 24 saat içinde alt coinler daha Çok düşer düşüncesindeyim, şu neo ve link güzel bir düşssede alsak

Yorum

• Can1994
              • 04 Oct 2014
              • 279

adres.JPG

Yorum

• Can1994
                Can1994 yorum yaptı
                Yorum düzenleme
                BTC fiyat olarak tüm zamanların zirvesini yaptı ancak yeni adres ve aktif adres sayısı tüm zamanların zirvesinden oldukça geride.
                bu da malın daha dağıtılmaya başlanmadığını gösteriyor bana göre.
            • ozgok18
              • 09 Jul 2012
              • 9312
              • Win win win
              • İnsan Sarrafı

Dolar 10₺ bitcoin 100.000$ olunca 1 bitcoin 1 milyon lira vay be

Yorum

• seko_ts
                • 26 Oct 2004
                • 4081
                • Bize Heryer TRABZON

Vay be Bitci'de hala cüzdanlar ortada yok. Alım-satım yapılmıyor. Nereden bulaştık bunlara anlamadım gitti

Yorum

Çalışıyor...