Kripto Para İletişim

Daraltma
Bu sabit bir konudur.
X
X

• Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
yeni gönderiler
  • bwbbet
    • 04 Mar 2015
    • 1609

Biriktiriyorum. Sadece biriktiriyorum. Düşmüş-çıkmış hiç bakmıyorum.

Yorum

• Yngwie
      Yngwie yorum yaptı
      Yorum düzenleme
      işte buuuu (y)
  • ozgok18
    • 09 Jul 2012
    • 9312
    • Win win win
    • İnsan Sarrafı

Bende Eylül ayının sonlarına doğru tekrar bir alım yapacağım x3 olmadan asla bozmayacağım tabi kısmet olursa makismum 1 sene bekleyeceğim kesinlikle 2 coin düşünüyorum biri NEO diğeri LİNK...

Yorum

• kubilaytt
      kubilaytt yorum yaptı
      Yorum düzenleme
      25k iken almadım Eylül ayı dedin 50k oldu az biraz daha bekle alma abi bari bize totem olsun 100k olacak yakında

• Yngwie
      Yngwie yorum yaptı
      Yorum düzenleme
      Ben de ekim kasım gibi satmaya başlarım diye tahmin ediyorum elbette o zamanki metriklere göre bakacaz ama tahminim bu yönde
      x3 olmadan asla bozmayacaksan 4 sene beklemen gerekebilir ona göre planını yap. 2022-2023 2-2,5 sene sürekli düşüş olma ihtimali var. LINK çok sevdiğim bir token. 30$ altı bence ucuz link için. Bu sene 50-60$ görmesi çok olası. 2025'te 200-250$ görebilir.
      En son Yngwie tarafından düzenlendi; 27 - 08 - 21, 18 : 01.
  • Galasek
    • 14 Mar 2005
    • 4725

100 K olmadan boğa sezonu biterse pis darılırım.
    Son günlerde düştü düşecek derken BTC iyi dayandı şimdilik.
    An itibariyle 48K.

Yorum

• Yngwie
      Yngwie yorum yaptı
      Yorum düzenleme
      100'ü beklemeden 80-90 gibi karları kademeli olarak almaya başlamanın makul olduğunu düşünüyorum. Hatta 60'larda bile bir miktar (%10) alınabilir. Elbette piyasanın gidişatına göre karar vermekte fayda var. ''Uzayan döngüler'' teorisini inceliyorum. Bu teoriye göre bundan sonraki döngülerde getiriler azalıyor (azalıyor derken Bitcoin x10 kat değil de x3 kat artıyor misal yani hala çok kârlı olmaya devam ediyor yanlış anlaşılmasın) ve döngüler uzuyor. Yani döngünün 2022'nin ilk çeyreğine kadar uzayabileceğini öngörüyor. Geleceği tahmin etmek imkansızdır. Market hacmi eskisi gibi değil. Bundan 4 sene önce bir ülke resmi para birimi olarak bitcoine geçecek deseler kimse inanmazdı. EA Sports blockchain, NTF'ler için iş ilanları veriyor keza amazon apple aynı şekilde. Acayip bir kurumsal adaptasyon var. Bakalm döngüler uzayacak mı yoksa bu senenin sonuna doğru zirveyi mi göreceğiz önümüzdeki 4-6 ay çok heyecanlı geçecek doğrusu)))

• Can1994
      Can1994 yorum yaptı
      Yorum düzenleme
      eğer 65 K $ üstüne çıkarsak 150 K $'nın altına ihtiyacım olmadığı sürece satmam.
      yeter ki 65 K $' yı kıralım.

• Can1994
      Can1994 yorum yaptı
      Yorum düzenleme
      bu arada hodl'lar için bu fiyat hedefim.
      zigzag'lar çizerek %20-25 düzeltmeler vererek gideceğiz bence ama son durak 150 k üstünden gelen düzeltmenin geri dönüşü olmaz 3 sene bekletir o tepeden alanları..
  • betdeep34
    • 12 Feb 2013
    • 1965

blockchain.com harici önerebileceğiniz güvenilir e-wallet varmı?

Yorum

• blackmagic
      blackmagic yorum yaptı
      Yorum düzenleme
      metamask - trustwallet

• [escobar]
      [escobar] yorum yaptı
      Yorum düzenleme
      exodus , metamask , trustwallet

• betdeep34
      betdeep34 yorum yaptı
      Yorum düzenleme
      trustwallet ten hesap açtım karışık geldi biraz .. yavaştan çözmeye çalışacağım tavsiyeleriniz için teşekkür ederim
  • EndoplazmikBirKulum
    • 02 Dec 2017
    • 4960
    • Kripto Para - Airdrop

Birkaç gündür düğün, nişan, covid ve gece operasyonları derken burayı da boşladik. Az biraz durum değerlendirmesi yapmak gerekirse:

Dün son gbtc hissesi de açıldı böylece bu mevzudan 2022 ye kadar kurtulmuş olduk.

Bitcoin 30 bin altında gezinirken buraya artık slogonlarla yükseliş olmayacak yatırım yaparken teknik özelliğe bakın demiştik. Doge gibi Shiba gibi sloganla yükselenleri bırakıp Ethereum, Cardano, Solana, Avalanche vb ve bu ağlardaki teknik özelliği güzel olan tokenlara yatırım yapanlar kazandı.

Subat-Mart ayında NFT ler konusuna defalarca vurgu yapmıştık. Yeni çıkan Nft tokenlarına yatırım yapmak gerektiğini burada anlatmıştık. Nft çılgınlığı tam gaz devam ediyor, Visa da aramıza katildigina göre uzun süre daha devam edecek.

Ethereum tarafından fitili ateşlenen block zincir savaşları şiddetlenerek devam ediyor. 2021 blockchain savaşlarında şuanlık Solana önde desek yanlış olmaz. Polkadotta eğer başarılı olursa yakında güzel gelişmeler olacak ama Solana Polkadotu geçmek üzere. Ethereum Solana köprüsü ile başlayan yükseliş için Solana ekibi yeni fitil ateşlemek üzere bakalım 200 dolar kaç gün sürecek.

Cardano hiç kuşkusuz Ethereumun en büyük rakibi ve yükselmeye devam edebilir. Btc sorun çıkarmadığı sürece Eylül Ekim'de akıllı sözleşmeler ile birlikte 5 doları geçtiği zaman bir hafta sürmeden 10 dolarda görmek işten bile degil. Ne diyoruz o halde: 5 Doları verin bu iş huzur içinde çözülsün. Yalnız ben Ethereumu geçebileceğini düşünmüyorum Cardano 300-400 milyar dolar market cap olduğu zaman Ethereum 450-600 da olur. Cardano başarılı olursa evet 10 dolar mümkün.

​​​Solana 31 Ağustos da bişey geliyor dedi. Çakmak var falan, Solana mı yakalacaklar bilmiyorum ama haberden sonra neyi fiyatladigini bilmeden ciddi fiyatladı. Solana için 100 Dolar hedef belirlemiştim 85 Dolara geldi ve tabiki 31 Ağustos öncesi 100 dolar gelecek.

Binance ne kadar BSC ağı bize bağlı değil ayrı falan desede hiçte öyle değil ve BSC de anahtar tek kişinin elinde. Merkeziyetsizlik söz konusu değil tam da bundan dolayı Cardano, Solana, Avalanche, Polkadot vs ağları büyümeye devam etmeli.

Blockchain savaşlarına yeni katılan Mina da çok sağlam geliyor. Uzun vadede buradan 10-20x leri görme ihtimalimiz var.

Solananın Raydiumu yakında 13 Dolar yazmıştım bugün 12.7 Dolara kadar çıktı. Yeni hedef 16 Dolar ve yakında bu da gelecek.

Nft oyun tokenlerinde yeni Axs olma potansiyeli var dediğimiz Alice için 20 dolar hedefimiz de geldi. Yeni hedef 33 Dolar.

Yorum

• EndoplazmikBirKulum
      EndoplazmikBirKulum yorum yaptı
      Yorum düzenleme
      Yngwie Ben hariç düğüne giden herkesin testi pozitif çıktı. Ben de şimdilik bişey yok ki ben zaten covid geçirmiştim bir de düğünde mesafeyi koruyan tek kişi vardı. Tüm akrabalar 14 günü yedi bir ben dışardayım tüm gün şunu getir bunu götür nevrim dönüyor..

• Yngwie
      Yngwie yorum yaptı
      Yorum düzenleme
      Çook geçmiş olsun. En iyi bağışıklığa hastalığı geçirenler sahip oluyor o yüzden geçirip atlatmış olmana sevindim.

• tereddüt
      tereddüt yorum yaptı
      Yorum düzenleme
      geçmiş olsun hocam.
      aklıma takılan bikaç soru var müsait olunca twittırdan rahatsız edicem pazartesiden sonra.ben yazarım uygun olunca cevap yazarsan sevinirim.
  • biksan
    • 09 Sep 2013
    • 665

raydium gate.io da 9.5 dolar binance da 12 dolar ama ray yatırma yapılamıyor binance da, gate den alsak başımıza bi iş gelir mi valla anlamadım durumu

Yorum

• ForeverYoung
      • 20 Jun 2020
      • 6206

İlk olarak thebluemagic tarafından gönderildi
      Binancenin türkiyede bizim bankalara yatırım çekim hızı ve hesap onaylatma süreleri nedir bilen var mı
      Ben ziraat kullanıyorum vakıf ve ziraat sanırım havale ile çalıştıkları. Yatırım çekim 2 dakika sürmedi hiç şimdiye kadar. 7/24 hangi saat olursa olsun. Hatta son 2 aydır 1 dakikayı geçmiyor

Yorum

• thebluemagic
        thebluemagic yorum yaptı
        Yorum düzenleme
        teşekkür ederim ayrıntılı bilgilendirme için
    • ForeverYoung
      • 20 Jun 2020
      • 6206

İlk olarak biksan tarafından gönderildi
      raydium gate.io da 9.5 dolar binance da 12 dolar ama ray yatırma yapılamıyor binance da, gate den alsak başımıza bi iş gelir mi valla anlamadım durumu
      Benim de gözüme takıldı. Niye farklılık var iyi araştırmak lazım. Siz alım denediniz mi? Komisyon oranları farklı olabilir mi? Bir de şu var. Alıp Binance'a atmak isteseniz masrafı nedir?

Yorum

• biksan
        • 09 Sep 2013
        • 665

İlk olarak ForeverYoung tarafından gönderildi

Benim de gözüme takıldı. Niye farklılık var iyi araştırmak lazım. Siz alım denediniz mi? Komisyon oranları farklı olabilir mi? Bir de şu var. Alıp Binance'a atmak isteseniz masrafı nedir?
        Ben öylesine aldım 100 dolarlık ama fark nedendir bilemedim. Burada bilgili arkadaşlar var onların yorumunu merak ediyorum. Binance atamıyoruz şu an Ray yatırma işleme kapalı diyor

Yorum

• biksan
          • 09 Sep 2013
          • 665

Raydium roketledi 16 dolar oldu binanceda, dayanamadım gate.io dan biraz daha aldım 10.5 dolardan bakalım nolacak,

Yorum

• Galasek
            • 14 Mar 2005
            • 4725

İlk olarak biksan tarafından gönderildi
            Raydium roketledi 16 dolar oldu binanceda, dayanamadım gate.io dan biraz daha aldım 10.5 dolardan bakalım nolacak,
            Bu tür şeylere bir çok kez denk geldim. Genellikle gözlemlediğim şey şu oldu. Fiyat yatırma ve çekmenin açık olduğu borsadakii seviyeye geliyor. FTX de kalburüstü borsalardan biri, fiyat gate ile birbirine yakın.

Umarım Binance'deki gibi olur fiyat.

Yorum

• EndoplazmikBirKulum
              • 02 Dec 2017
              • 4960
              • Kripto Para - Airdrop

Binance sonunda Raydium fiyatını düzenlemiş. Dolandırıcı Cz yine bişeyler çevirdi ama ne oldu tam anlayamadık. Binance vadelide 16 milyon Dolar long işlemini kesin Cz yapmıştır. Bir hesaptan Raydiumun toplam market capının %5 i büyüklüğünde işlem açıldı fiyat şaşırdı.

Yorum

• [escobar]
                uNiDeNtiFieD
                • 09 May 2003
                • 2054

Gelecek vaad eden Play to Earn coinleri hakkinda yorumu olan var mi ?

Yorum

• Radamel Falcao
                • 21 Sep 2020
                • 168

hadi ulan BNB , 5700 tlyi gör eskisi gibi satıp kurtulacağım , çok yıprattı bu kripto işi

Yorum

• EndoplazmikBirKulum
                  • 02 Dec 2017
                  • 4960
                  • Kripto Para - Airdrop

31 Ağustos öncesi Solana 100 Dolar hedefimiz geldi hayırlı olsun. Ethereum dahil hiçbiri kusursuz değil ama en azından Ethereum en güvenli olanı. Solana da ki sorun ise merkeziyetsiz olduğunu iddia ettiği halde pek de merkeziyetsiz olmayışı. Fiyat yükseldikçe işlem hacmi büyüdükçe daha da merkezi hale gelen bir yapısı var. Çözülmez mi? Elbette çözülür. Solana ekibine güveniyorum ilerde güncellemelerle Solanayi daha iyi hale getirecekler. Artık 8. En büyük kripto para birimi Solana, geçileceklerde sırada Elon Musk Puştunun Çöpecoini var. Dogecoin 36 milyar piyasa değeri, Solana ise 29 milyar dolara çıktı. Birim fiyat 130 Dolara da gider diye düşünüyorum böylece Doge de geride bırakılır. Bundan bir süre sonra xrp ve tetheri tek hamlede geride bırakacak Bnb ile aynı seviyelere gelecek diye tahmin ettiğimi zaten 50 dolarken söylemiştim.

Yarınki haber sanırım Ethereum gibi feeleri yakma haberi olacak. Böylece Solana daha da deflasyonist yapıya bürünecek, piyasa düşerken çok daha sağlam kalacak ve yerini koruyacak.
                  https://twitter.com/solana/status/14...967512064?s=19

Çok yakında Ethereumu ölçeklendirme projesi olan Arbitrum gelecek. Borsalarardan da Arbitrum ağını seçerek Ethereum transferi yapılacak böylece 1 dolar alti ücretle Ethereum transferi mümkün olacak. Uniswapta da swap işlemi yaparken Arbitrum ağında işlem yapacağımız için swap ücreti 40-50 dolar yerine 1-2 dolar olacak.

Blockzincir savaşlarında bugün Fantomdan atak geldi son 24 saatte %40 artış var.

Cardano balinaları 2-3 gün boyunca satış yaptı. Bunlar neden satıyor hiç anlamadım, bir haber falanda yok ama bu hiç iyi değil.

Avalanche da yeni bir atak gelecek gibi bu kez 100 doları görebiliriz.

Palkadot halen şovunu yapmadı. Kusama test ağı doldu taştı, bu testi geçen projelerin Polkadotta başlatılmasıyla birlikte 38 dolara kadar fiyatlamalar olacaktır.

Yorum

• EndoplazmikBirKulum
                    Yorum düzenleme
                    Avalanche'ın Solanadan aşağı kalır bir yanı olmadığını, yakın gelecekte Solana gibi ilk 10 a gireceğine yani 8 milyar piyasa değerinden 26 milyara çıkarak en az 3x yapacağını da ayrıca belirtelim. Umarım bu da gerçek olur. Bu Avax yaklaşık olarak 150 Dolar olacak demek. Tabiki fiyat biraz daha aşağıda kalabilir çünkü Eylül'de yeni Avaxlar aramıza katılacak. Bir yıldır kilitli Avaxlar da salınacak.

• EndoplazmikBirKulum
                    Yorum düzenleme
                    Avalanche ve Fantomdan sonra Celo da 100 milyon dolar ödül programı açıkladı. Uç bakalım Celo.
                Çalışıyor...