Kripto Para İletişim

Daraltma
Bu sabit bir konudur.
X
X

• Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
yeni gönderiler
  • EndoplazmikBirKulum
    • 02 Dec 2017
    • 4960
    • Kripto Para - Airdrop

Benim sepette Neo da vardı güzel çıkıyor şuan 400 lira yapabilse %70 kâr ile çıkarım

Yorum

• ForeverYoung
      ForeverYoung yorum yaptı
      Yorum düzenleme
      Benim de hedefim o civarlar. Çıkılır mı yoksa uzun vade tutulur mu sizce?

• EndoplazmikBirKulum
      EndoplazmikBirKulum yorum yaptı
      Yorum düzenleme
      ForeverYoung Ben birkaç gün içinde 400 lirayı göreceğimizi düşünüyorum
  • NeverDie
    • 25 Apr 2013
    • 1652

Ltc 1.600 ü gördü

Yorum

• Yngwie
      • 16 May 2013
      • 2846
      • USDC BUSD

Arkadaşlar kullandığınız/memnun olduğunuz kripto paraya faiz veren borsa/cüzdanlar var mı? Bazı farming siteleri çok yüksek faiz veriyor ama güvenilirliğinden şüphe ettim biraz. Ethereum yıllık %62 günlük %0,17 BNB için yıllık %69 günlük 0.18% vb gibi.

Yield farming deniyor. Kripto paralarınızı sisteme borç verip karşılığında faiz alıyorsunuz ama güvenli bir sistem midir bilemiyorum
      En son Yngwie tarafından düzenlendi; 14 - 02 - 21, 15 : 29.

Yorum

• caca58
        caca58 yorum yaptı
        Yorum düzenleme
        bnb için binance de göremedim , hangi siteler veriyor mesela
    • EndoplazmikBirKulum
      • 02 Dec 2017
      • 4960
      • Kripto Para - Airdrop

Bitcoin tarafında aşırı olumlu haberler var bu haberlerin etkisiyle 50 Bin dolara da yaklaştı. Gelen haberler 58 Bin dolara taşıyacak cinsten, TL değeri kısa vadede 410 binlere yaklaşacak.

Chainlink de benim hedefim 300 lira Neo da 400 lira. Polkadot dinleniyor yakında atağa geçecek 300 leri görecektir diye tahmin ediyorum.

Değerini sürekli katlayan önemli bir coin var ALGO. Parası olan mutlaka alsın derim. ALGO bence bu yıl 10 kat bile artabilir

Hayatımda oynadığım en büyük kumarı chainlink ile oynadım. Evi satıp link aldım şuan çok kârdayim yaz ayları içinde bini görür diye tahmin ettiğim için aldım. Ya batacagiz ya çıkacağız. Ne olursa olsun asla bozmayacagim yaz bitene kadar duracak
      En son EndoplazmikBirKulum tarafından düzenlendi; 14 - 02 - 21, 15 : 50.

Yorum

• bakkalgazi
        • 01 Aug 2010
        • 8682
        • İnşaat Mühendisliği

İlk olarak EndoplazmikBirKulum tarafından gönderildi
        Bitcoin tarafında aşırı olumlu haberler var bu haberlerin etkisiyle 50 Bin dolara da yaklaştı. Gelen haberler 58 Bin dolara taşıyacak cinsten, TL değeri kısa vadede 410 binlere yaklaşacak.

Chainlink de benim hedefim 300 lira Neo da 400 lira. Polkadot dinleniyor yakında atağa geçecek 300 leri görecektir diye tahmin ediyorum.

Değerini sürekli katlayan önemli bir coin var ALGO. Parası olan mutlaka alsın derim. ALGO bence bu yıl 10 kat bile artabilir

Hayatımda oynadığım en büyük kumarı chainlink ile oynadım. Evi satıp link aldım şuan çok kârdayim yaz ayları içinde bini görür diye tahmin ettiğim için aldım. Ya batacagiz ya çıkacağız. Ne olursa olsun asla bozmayacagim yaz bitene kadar duracak
        benimde porftfoyumun %80 i avax ta ama dünki btc hareketlerinden nasibini aldı bakalım 50 dolarları görecek mi haftaiçi..

Yorum

• Yngwie
          • 16 May 2013
          • 2846
          • USDC BUSD

farmerlar acayip cake (pancakeswap) kasıyor. Hızla popüler olmaya başladı. Şu an 6.50$ seviyesinde. 1 aya 10+ görebilir. Çok yeni bir coin ama binance ile BSC (Binance smart chain) anlaşması var ve hızla popülaritesi artıyor. Özellikle farming için kullanılıyor herkes deli gibi kek üretiyor %360'a varan apy'ler var. Ben de kek işine girdim bakalm hayırlısı. Dot, Avax, Eth de bulunduruyorum ama favorim bu cake.
          I need your arms around me
          I need to feel your touch

Yorum

• HornyHornet
            • 25 Aug 2012
            • 4981

Avax bu hafta 50 yi zor gorur ancak 46.5-47 civarı bitirecegini düşünüyorum

Yorum

• Yngwie
              • 16 May 2013
              • 2846
              • USDC BUSD

https://hizliresim.com/KvITqB

Cake trade volume son 24 saatte %38.16 artarak 99,687,891 dolara yükseldi. 100 milyona az kaldı.

Yorum

• ForeverYoung
                • 20 Jun 2020
                • 6206

Bu biraz belli başlı coinlerde gerileme olması çok iyi oldu. %20ye kadar kayıplar tolere edilebilir ve normal. Hatta daha iyi. Fırtına öncesi güzel oluyor. Ben de Avax'ın 50 doları görebileceğini düşünüyorum hafta sonuna kadar

Yorum

• Galasek
                  • 14 Mar 2005
                  • 4725

İlk olarak ForeverYoung tarafından gönderildi
                  Bu biraz belli başlı coinlerde gerileme olması çok iyi oldu. %20ye kadar kayıplar tolere edilebilir ve normal. Hatta daha iyi. Fırtına öncesi güzel oluyor. Ben de Avax'ın 50 doları görebileceğini düşünüyorum hafta sonuna kadar
                  Avax yaz aylarında 0,5$'dan satılıyordu 7 ay kilitli kalacak şekilde. Vay anasını 60$'ı gördü. Avax'in arkasında bayağı güçlü kripto para şirketleri var. Ayrıca Emin Gün Sirer de var projede. Emin Gün Sirer kripto para camiasında çok saygınlığı olan bir bilgisayar bilimleri profesörü..

Yorum

• ForeverYoung
                    ForeverYoung yorum yaptı
                    Yorum düzenleme
                    Evet onun konuşmasını dinlemiştim. Hatta Ripple'nın kanunları çiğnediğini de bu konuşmasından öğrenmiştim. Avax'ın çok uzun vadeli bir yatırım olarak görülmesi gerektiğini belirtti. Ve direk dediği şuydu. Biz bir numara olmak için yola çıktık
                • goalslive
                  • 12 Dec 2020
                  • 639

çok yükselmiş bişeyi almak istemiyor insan ya
                  sürünen bişeye de el sürmek istemiyorsun.
                  ne yapıcağımı bilemedeim.

Yorum

• Yngwie
                    Yngwie yorum yaptı
                    Yorum düzenleme
                    en iyi çözüm kademeli olarak almaktır bu durumlarda. düşse de yükselse de sevinirsin.
                • Radamel Falcao
                  • 21 Sep 2020
                  • 168

Sonunda AVAXı kırmızıdan çıkarttık

Yorum

• arduaz
                    • 06 Jul 2006
                    • 9172

Daha önce İzlemeyenlere tavsiye ederim.
                    Şuan ki konumuzla ilgili, ve işin ehli kişileri konuşuyor
                    Her cumle atasözü gibi değerli geldi bana.

Yorum

• ForeverYoung
                      ForeverYoung yorum yaptı
                      Yorum düzenleme
                      Seni gidi Beginner seni
                  • Yngwie
                    • 16 May 2013
                    • 2846
                    • USDC BUSD

İlk olarak goalslive tarafından gönderildi
                    çok yükselmiş bişeyi almak istemiyor insan ya
                    sürünen bişeye de el sürmek istemiyorsun.
                    ne yapıcağımı bilemedeim.
                    Valla kişisel fikrim bence bu saatten sonra bitcoinle vakit kaybetmeyin. Bitcoin'in buradan çıkacağı (önümüzdeki kısa vadede) taş çatlasa x2'dir. Hadi x3 olsun ki bu seviyeye çıksa bile uzun süre orada kalır. Oysa çok yakın bir zamanda x10, x20 yapacak altcoinler var. AUTO 400-500lerden 8000'e çıktı. Cake (ki favorimdir) 1 ay önce 1 dolardı, şu an 7 dolar. Gelecek DEFI'de, decentralized finance. Özellikle farming olayları son zamanlarda çok popüler. Daha çok kullanıcı farming işine girdikçe cake fiyatlarının artma ihtimali çok yüksek.
                    En son Yngwie tarafından düzenlendi; 15 - 02 - 21, 21 : 37.

Yorum

• Yngwie
                      Yngwie yorum yaptı
                      Yorum düzenleme
                      ACS, ACS, ACS
                      Bi de 10 kat olmasa da cake'in de artma ihtimali yüksek. Uzun vade bekleyebilirsen sabırlı olursan AVAX da düşünülebilir.

• Yngwie
                      Yngwie yorum yaptı
                      Yorum düzenleme
                      Mesajı yazdığımda 2500'dü, şimdi 2910 oldu. (ACS)
                      Çok gelecek var bu coinde. AUTO'nun yaptığı çıkışı yapabilir.

• Yngwie
                      Yngwie yorum yaptı
                      Yorum düzenleme
                      ACS son 24 saatte 1,000$ arttı. BTC eğer bugün yada yarın 50'yi kırarsa daha da fırlayabilir.
                  • HornyHornet
                    • 25 Aug 2012
                    • 4981

Avax çekim işlerinde bug yüzünden bir kaç duruldu yoksa onu açıktı şuan 80 USD falan olabilirdi. Şimdi 42-45 bandında bir direnç var. Kirabilirse yine uçacak ama bu hafta olacağını düşünmüyorum yukarıda dediğim gibi. 100 avax al 3-4 sene sonra milyoner ol

Yorum

• kubilaytt
                      kubilaytt yorum yaptı
                      Yorum düzenleme
                      Buradan bir milyoner çıkar ise kıskançlıktan çatlarım
                  Çalışıyor...