Kripto Para İletişim

Daraltma
Bu sabit bir konudur.
X
X

• Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
yeni gönderiler
  • teolive
    • 09 May 2016
    • 6261

Çin ve İngiltere'nin kriptoya burun kıvırmaya başlamasının sebebi ne ola ki? Rothschild gruptan bağımsız değildir sanıyorum bu kararlar. Ya kuantum kriptolojide bir gelişme oldu ve geleneksel kriptolar sürdürülebilir olmaktan çıktı yada planları sarkıtıyorlar. Enteresan, Çin, Singapur gibi finans merkezleri kriptoya sıkı sıkı bağlı olması gerekmiyor mu?

Yorum

• EndoplazmikBirKulum
      • 02 Dec 2017
      • 4960
      • Kripto Para - Airdrop

15-18 Temmuz arasi Bnb yakacak, Binance 4. Yıl şerefine yakılacak miktar daha fazla olabilir. Ne kadar yakılacağı bilgisi paylaşılmadı. Bnb de ciddi yükselişler görebiliriz.
      En son EndoplazmikBirKulum tarafından düzenlendi; 06 - 07 - 21, 12 : 13.

Yorum

• LeeSharp77
        LeeSharp77 yorum yaptı
        Yorum düzenleme
        doğru detay. ancak bu ingiltere FCA mevzusu vs birkaç bu tip detay da binance da bazı şeylere şüpheyle yaklaşılmasına neden olmaya başladı. umarım bu büyük ülkelerin hamleleri giderek artmaz. binance ın bu kadar güçlü ve piyasayı tekel gibi domine etmesi pek iyi görülmyor bence büyükler tarafından.
    • ozgok18
      • 09 Jul 2012
      • 9312
      • Win win win
      • İnsan Sarrafı

1.5 aydır elimi sürmüyorum ağustos ortalarına kadar uzaktan izlemeye devam

Yorum

• EndoplazmikBirKulum
        • 02 Dec 2017
        • 4960
        • Kripto Para - Airdrop

Piyasa artık yavaş yavaş toparlanacak buralardan almayan pişman olur. Alım noktası burası, bekleyip satış noktasından almayın. Burası da değildi daha da indirimli fiyatlar geldi almayan mecburen buradan alacak.

Yorum

• K4N4K3N K0LL4B0
          K4N4K3N K0LL4B0 yorum yaptı
          Yorum düzenleme
          Aga kripto konusunda ortalamanin üzerinde bilgi sahibi oldugun kesin, Shit coinlerden SHIBA ve KISHU ile ilgili yorumun var mi?

• EndoplazmikBirKulum
          EndoplazmikBirKulum yorum yaptı
          Yorum düzenleme
          Balinalar, küçük yatırımcının elindeki sağlam kripto paraları uygun fiyata toplamak için bu kedi köpekleri çıkarıyor. Shiba 3.5 milyar dolar olmuş daha nereye çıksın? Bundan sonra Shibanın kazandıracağından fazlasını örneğin Hoppy kazandırabilir. Shiba da risk yüksek Hoppy de az. Hoppy böyle gemlerin, meme coin denilen şeylerin ön satışının yapıldığı bir platform, daha yolun başında. Shiba, Kishu yerine Hoppy tavsiye edebilirim. Alıp stake ediyorsun hem pasif gelirin oluyor hemde idolara katılıyorsun.

Sitesi: https://www.hoppy-meme.co/home

Yüksek riski göze alan gemlere erken girip kâr alıp çıkarak para kazanabilir. Bunları çok erken yakalamak önemli. Kishu, Shiba için bence bu fırsat kaçtı. Böyle tehlikeli yatırım yapacaklar yeni çıkanlara ufak ufak girip birkaç günde bozsa daha mantıklı olur. Mesela 2 gün önce Mommydoge çıktı 300x yaptı sonra düştü. Sonra Mommyshib çıktı 60x yaptı sonra baş aşağı indi. Babydoge aynı şekilde, daha ismini unuttuğum 4-5 tane köpek de son 2-3 günde aynısını yaptı. Bunlar kısa süreli parlayıp sönerler Shiba biraz uzun parladı. Bunları satmakta geç kalmamak lazım.

• K4N4K3N K0LL4B0
          K4N4K3N K0LL4B0 yorum yaptı
          Yorum düzenleme
          tskler aydinlattigin icin kardesim
      • Radamel Falcao
        • 21 Sep 2020
        • 168

İlk olarak EndoplazmikBirKulum tarafından gönderildi
        15-18 Temmuz arasi Bnb yakacak, Binance 4. Yıl şerefine yakılacak miktar daha fazla olabilir. Ne kadar yakılacağı bilgisi paylaşılmadı. Bnb de ciddi yükselişler görebiliriz.
        ağzın bal yesin başkanım

Yorum

• ugLy
          • 28 Feb 2014
          • 8606

Sadece BTC kabul eden bir yere, 150 ₺ btc nasıl yollayabilirim? Paribu ve BTCTurk ortalama min 250 - 300 ₺ istiyor.

Yorum

• ForeverYoung
            ForeverYoung yorum yaptı
            Yorum düzenleme
            Binance'dan atabilirsin sanırım

• ugLy
            ugLy yorum yaptı
            Yorum düzenleme
            ForeverYoung Bi bakayım Binance'a.

• ForeverYoung
            ForeverYoung yorum yaptı
            Yorum düzenleme
            Ama Binance'da kullanabilirsen kendi ağını kullan. ERC20 istiyorlarsa dünya kadar fee ödersin
        • Yngwie
          • 16 May 2013
          • 2846
          • USDC BUSD

Selam millet napıyorsunuz bakalm Tatildeyim pek uğrayamıyorum. Şu GRAYSCALE olayıyla ilgili piyasada çok bilgi kirliliği var maalesef. Millet kulaktan dolma bilgilerle atıp tutuyor. Özgür Demirtaş güzel bir şekilde izah etmiş olayı. Piyasayı son günlerde neden düşürmeye çalıştıklarını izah ediyor. Mutlaka okuyunuz.

https://abcgazetesi.com/bitcoin-hakk...yinladi-395327

Burada anlattıkları da bizim piyasanın ağustos ortası gibi tekrar yükselmeye başlayacağı beklentimizle örtüşüyor. Temmuz ayı için çok çılgın beklentileriniz olmasın ama Ağustos/Sonbahar gibi boğamız koşusuna devam edecek diye tahmin ediyorum. Şimdi biraz dinlensin, soluklansın siz de dinlenin yazın tatilin tadını çıkarın 15 ağustos hatta eylüle kadar hiç bakmayın (nakitiniz varsa almak için takip edebilirsiniz tabi orası ayrı ethereum 2000 altı görürse daa önce de dediğim gibi ucuz) bence. bazen görüyorum gençler her dk elinde telefon fiyata bakıyor kardesim deli misin nesin mackolik mi bu ya sabır..

Herkese keyifli, eğlenceli bir yaz diliyorum.
          En son Yngwie tarafından düzenlendi; 08 - 07 - 21, 23 : 07.

Yorum

• EndoplazmikBirKulum
            • 02 Dec 2017
            • 4960
            • Kripto Para - Airdrop

Piyasa yapıcılar yine korku pompalamaya başladı, detayları paylaşalım:

18 Temmuzda yaklaşık 42 Bin BTC değerinde Grayscale hissesinin kilidi açılacak. Bu açılış son büyük kilit açılışı. Grayscale ne derseniz Dünyadaki tüm insanların cebindeki parada gözü olan şirketlerin yatırım yaptığı şirket kısaca. Her kilit açılışından önce bitcoin de ciddi düşüş oldu. Şuan 25 bine düşecek diye piyasaya korku salıyorlar. Ama bunlar son büyük kilit açılışına özel bu kez ters köşede yapabilir, bitcoin yükselmeye de başlayabilir. Düşerse bence en fazla 29 bine düşer. Martta 14 bin BTC değerinde açıldı BTC %14 düştü. 14 Nisan'dan 20 Mayıs'a kadar 70 bin açıldı fiyat 60 binden 28 bine indi. 20 Mayıs'ta en büyük kilit açılışı oldu fiyat 28 bini gördü. 20-23 Haziran'da 23 bin adet karşılığı açıldı, nasil bir tesadüftür Zalim Çin Devleti'nin madenci sürgünü de tam bu tarihte başladı ve korkunç düşüşler oldu, altcoinler ezildi. Son kilit açılışı Ağustos da olacak. O kilit açılışından sonra bence mega boğa sezonu başlayacak. Kısaca bu balinaların yöntemi piyasayı korkutup para kazanmak.

Herkes düşüş beklerken fake atıp yükseltirler mi acaba? Ya fake atıp yükseltip para kazanacaklar ya short açıp düşürüp para kazanacaklar. Bu kilidi açılacak Bitcoinlerin sahipleri bunlari satacak mi satmayacak mi bir de o var.

Benim tahminim 29 bine kadar düşer Ağustosdaki 15 Bin BTC karsiligi açılıştan piyasa etkilenmez ve boğa sezonu tekrar başlar.

Bana Kava, Compound, Alice, Front alıp %50 kârla satmak için son fırsat verilebilir. Sonra Viper da yüksek apr başlamışken, Harmony - Viper apr si %5000 olmuşken (yakında son kez %10 bin olacak) Harmony alıp farma daha fazla para yatırma fırsatı verebilirler.
            En son EndoplazmikBirKulum tarafından düzenlendi; 08 - 07 - 21, 23 : 53.

Yorum

• LeeSharp77
              LeeSharp77 yorum yaptı
              Yorum düzenleme
              güzel detayları. ama en kritik kısımlardan birisi o kilidi açılacak 42 bin btc kaç kişiye bölünmüş, ne kadarı tek bir elde toplanmış bu epey önemli. ne kadar küçük parçaya bölünmüşse tehlike o kadar azdır. bunu görebilecek bir detay da sanırım yok.

• grkan65
              grkan65 yorum yaptı
              Yorum düzenleme
              Elon yetişir planlarını alt üst eder
          • Galasek
            • 14 Mar 2005
            • 4725

Çok ciddi bir düşüş beklentisi var. Bir arkadaşım 12 K'ya kadar düşebilir diyor. BTC 12K'ya düşerse altcoinleri düşünemiyorum.

Bir yerde çok az miktarda LTC var. Oraya login olamıyorum. Mail onayı gelmiyor. LTC adres bilgileri ve privatekeye sahibim.
            Litecoin import edebileceğim cüzdan var mı ?

Yorum

• EndoplazmikBirKulum
              Yorum düzenleme
              Bence beklenti olarak kalır. Metamaska olmuyor mu denedin mi?

• Galasek
              Galasek yorum yaptı
              Yorum düzenleme
              EndoplazmikBirKulum bana Trustwallet gibi bir cüzdan lazım ama orada LTC import edilmiyor.

• EndoplazmikBirKulum
              Yorum düzenleme
              Play store dan bir cüzdan indirip yapabilirsin aslında. Litecoin wallet yazarsın birkaç cüzdan çıkar onları denersin.
          • EndoplazmikBirKulum
            • 02 Dec 2017
            • 4960
            • Kripto Para - Airdrop

Çok uzun yazmış, tamamını okumak istemeyenler için üstteki yazdığına ek bu kısmı yeterli:

https://twitter.com/ProfDemirtas/sta...019674626?s=19

İşte Grayscale'daki yatırımcı miktarı o kadar devasa ki bu adamların zarar etmemesinin tek yolu BİTCOİN FİYATININ düşmesi idi... Çünkü GBTC hisselerini ucuza satınca ellerinde az para kalacağı için o parayla 1000 Bitcoin alabilecek kadar düşmeliydi fiyat... DÜŞTÜDE ! Peki bunun zamansal kanıtı var mı! O da var :-)) Bakın size ne getirdim! GÜN GÜN Grayscale hisse senetlerinin KİLİDİNİN bittiği Bitcoin miktarları: Gördüğünüz gibi en son Temmuz sonlarında bitiyor bu Büyük yatırımcı işi+ https://t.co/BDXy9yqbW3

Yorum

• ForeverYoung
              • 20 Jun 2020
              • 6206

Tam tersi olabilir mi? Bundan önceki yakmalarda yükselme oldu mu?

Yorum

• EndoplazmikBirKulum
                • 02 Dec 2017
                • 4960
                • Kripto Para - Airdrop

İlk olarak ForeverYoung tarafından gönderildi

Tam tersi olabilir mi? Bundan önceki yakmalarda yükselme oldu mu?
                Bnb yakilma haberi piyasaya verilir sonra bunu fiyatlanmaya başlar ki başlamıştı ama Grayscale kilitleri açılmaya başlıyor, ondan dolayı BTC düştü, bnb de 340 dolardan geri döndü. Grayscale olayı olmasa bu haber bana göre 430 Dolara kadar çıkarırdı.

Grayscale'nin yatırımcılarını bilmiyoruz ama en büyük yatirimcilarindan biri Elon Musk olabilir. Yarın birgün yine Bitcoine saldiracak çünkü kazanması için düşmesi gerekiyor. Çin haberleride verilmeye başladı yine.

Bnb yakılacağı için, BTC düşerken diğerlerine göre daha sağlam kalır. Yakilma gününe denk gelmese şuan bnb 310 değil 280 dolardı. Tam tersi olmaz ancak almak için yakılacağı tarih beklenmez, haberi anlık görüp almak gerekir. Bana sorarsan alıp satmak gerekir ben öyle yaptım, 302 den minimum risklisinden %5 long açtım baktım piyasa düşecek 328 dolara verdim kaçtım.

Yorum

• ForeverYoung
                  ForeverYoung yorum yaptı
                  Yorum düzenleme
                  Teşekkürler ben de çok tutmayacağım az bir şey çok zarar ettirmez belki ama çok zor durumlar gereği yok riske
              • tereddüt
                • 18 Jan 2012
                • 10141

Grayscale'nin yatırımcılarını bilmiyoruz ama en büyük yatirimcilarindan biri Elon Musk olabilir. Yarın birgün yine Bitcoine saldiracak çünkü kazanması için düşmesi gerekiyor. Çin haberleride verilmeye başladı yine.
                özgür demirtaşın ""birini tahmin edebiliyorum"" dediğide elon dur büyük ihtimal

Yorum

• EndoplazmikBirKulum
                  • 02 Dec 2017
                  • 4960
                  • Kripto Para - Airdrop

İlk olarak tereddüt tarafından gönderildi

özgür demirtaşın ""birini tahmin edebiliyorum"" dediğide elon dur büyük ihtimal
                  Evet Elonu kastediyor doğru ama Özgür Demirtaş'ın da ego tavan yapmış, verdiği bilgilerin kimsede olmadığını iddia ediyor, zor bulunur falan diyor. Bu bilgileri kendisinde haftalar önce veren genç ekonomistler var ki kendisi de büyük ihtimalle bu bilgileri onlardan araklamiş. Verdiği bilgilerde kısmi yanlislarda var örneğin bir yanlışı Grayscale hisselerine yatırım yapanlar bilinmiyor diyor ama aslında biliniyormuş. Özgür Demirtaş bu bilgiyi ilk paylaşandan değil ikinci paylasandan aldığı için bu hataları yapıyor.

Yorum

• EndoplazmikBirKulum
                    • 02 Dec 2017
                    • 4960
                    • Kripto Para - Airdrop

300x beklediğim bir ön satiş daha. Aşağıdaki formu dolduruyorsunuz size çıkarsa KCCPad satın aliyorsunuz. Mail ile bilgilendirme yapılacak. Son katılım 12 Temmuz saat 16 olması lazım.

Bu whitelisti kazanıp token satın almak için tronpad veya bscpad veya herhangi bir coin token vs. tutma zorunluluğu YOKTUR.

Bunu başka proje ile karıştırıp whiteliste katılmayanlar var, eğer size çıkarsa büyük ihtimalle sadece Kucoin Token veya Bnb göndererek tokeni satın alacaksınız. İlk market cap sadece 25 Bin dolar olduğu için 300x zor değil. Bu projeyi Bscpad (300x yaptı), Tronpad (300x yaptı) ve Ethpad ekibi destekliyor.

Mail ve Bsc bep 20 cüzdan adresinizi girin. Twitter görevlerini yapın.

https://swee.ps/sdHIY_VHZElBl

Yorum

Çalışıyor...