Kripto Para İletişim

Daraltma
Bu sabit bir konudur.
X
X

• Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
yeni gönderiler
  • fuaark
    • 27 Dec 2016
    • 804

JP Morgan: “Ethereum, Uzun Vadede Bitcoin'den İyi Performans Göstermeli!”
    https://muhabbit.com/jp-morgan-ether...ns-gostermeli/

Yorum

• opentime
      • 30 Jul 2015
      • 1149

Holo (HOT) bugünü pas geçti! HOT coin teknik analiz Haberin Tamamı İçin: https://www.emlakpencerem.com/holo-h...analiz/107614/ Emlak Pencerem

Haberin Tamamı İçin: https://www.emlakpencerem.com/holo-h...analiz/107614/

Yorum

• ayinecmo
        Banned
        • 05 Jan 2021
        • 2231
        • Futbol, NBA

Daha önce de söyledim yine söylüyorum. Ben bundan sonra bütün birikimlerimi Cardano (ADA) olarak yapacağım. Çünkü BTC ETH LTC nin yanında ADA duracak kesinlikle. Şu seviyeler acayip alım fırsatı. İlerde mumla ararsınız. Hani hep deriz ya ah ulan 3-5 lira iken BTC alsak şimdi trilyonlarla oynuyorduk filan.

Hah işte tekrar aynı şeyleri yaşamamak için ADA alın ya birkaç binlik kenara koyup unutan kişi bile birkaç yıl içinde trilyonlarini sayacak.

Bu postu saklıyorum. Birkaç yıl içinde kendimi alintilayacagim

Yorum

• ForeverYoung
          ForeverYoung yorum yaptı
          Yorum düzenleme
          ADA ve ETH. Asıl ETH için aynı şeyleri söyleyeceğimizi düşünüyorum ben. Bitcoin'den sonra ilk kale ETH'dir gözümde. Umarım ADA da istediğiniz seviyeleri görür
      • _Vincent_
        • 18 Jul 2009
        • 2682
        • Sinema -Futbol -
        • Yapımcı-Tiyatrocu -Oyun

İlk olarak _Vincent_ tarafından gönderildi
        binanceye papara olmadan normal atm kartı veya kredi kartıyla yatırıyor muyuz. Hiç denememiştim şimdi aklıma geldi. Deneyen varsa sıkıntılı mı değil mi
        Mantıklı Teşekkürler

Yorum

• fuaark
          • 27 Dec 2016
          • 804

Polkadot hakkında ne düşünüyorsunuz geleceği var gibi

Yorum

• ForeverYoung
            ForeverYoung yorum yaptı
            Yorum düzenleme
            Zamanında güven kalemizdi ama o da istenen eğilimi göstemedi. Hatırlıyorum sanırım yanlış bilgilendirmek istemem Avax gibi sunucu sorunları yaşayan bir coindi. Gelecekte ne olur bilemeyiz tabii çünkü piyasa her şeye gebe.
        • opentime
          • 30 Jul 2015
          • 1149

Vebitcoin müşterilerinin hesapları 1 ay önce bloke edilmiş

haber detayı linkte...

https://www.sozcu.com.tr/2021/gundem...ilmis-6402507/

Yorum

• opentime
            • 30 Jul 2015
            • 1149

Ünlü Milyarder: Bu Altcoin Piyango Biletinden Çok Daha İyi! Artacak

haber detayı linkte...

https://kriptokoin.com/bu-altcoin-pi...nden-daha-iyi/

Yorum

• kubilaytt
              kubilaytt yorum yaptı
              Yorum düzenleme
              Emral abi uzak dur. Sen yemezsin gerçi ama gel gel yapıyorlar.

• opentime
              opentime yorum yaptı
              Yorum düzenleme
              Emral abi aslında bende sanssizim bu yorumlara aldanıp alıyoz. Ya da bilerek yönlendiriliyoruz... bizde ekonomist kafası olmadığı için şahsım adına yorumlarla hareket edip kendim paradigma oluşturamıyorum...

• Yngwie
              Yngwie yorum yaptı
              Yorum düzenleme
              Tepedeyken (yeşil mumlar) girmeyin, düşerken girin ve sabırla bekleyin. Satmadıkça zarar etmezsiniz.
          • HornyHornet
            • 25 Aug 2012
            • 4981

thodex sorusturmasinda 6 tutuklama karari cikmis

Yorum

• EndoplazmikBirKulum
              EndoplazmikBirKulum yorum yaptı
              Yorum düzenleme
              Hocam olan sana oldu sanırım, ne güzel iş bulmuştun patron dolandirici çıktı nasıl bir şanssızlıktır bu üzüldüm valla

• HornyHornet
              HornyHornet yorum yaptı
              Yorum düzenleme
              özgür olduğumuza sevinelim napalım.. eyv hocam sağol
          • Yngwie
            • 16 May 2013
            • 2846
            • USDC BUSD

Selam beyler nasılsınız görüşmeyeli

Cake 40$ olmuş maşallah. Mastercard bitcoin bonus veren kredi kartı çıkartıyormuş.

Yorum

• EndoplazmikBirKulum
            • 02 Dec 2017
            • 4960
            • Kripto Para - Airdrop

Kasım ayına kadar Proof of Stake e sorunsuz geçilecek, Ethereum bu seneyi 10-20 Bin dolar aralığında kapatacak. 1 doların altnda transfer ücreti ile işlem yapılıyor hale gelecek. Alçak yerde tepe kendini dağ sanırmış, şuan Ethereumun eskimiş sisteminde sorunlar olunca kendini dağ zanneden kopyalarına gün doğdu ama Ethereum darbe aldıkça güçlenir, yüksek dağın karıda çok olur. Çok yakında Ethereum dağının yamaçlarına tekrar güneş açacak, koca dağlar gibi kripto para piyasasını sırtlayacak. İşte o zaman kopyaların hali ne olur? orası tam bir muamma
            Ethereum kopyaları: Bnb, Dot, Ada... vb.

Yorum

• fuaark
              fuaark yorum yaptı
              Yorum düzenleme
              Yngwie eos nasıl hocam

• Galasek
              Galasek yorum yaptı
              Yorum düzenleme
              ETH gelişticileri Proof of stakeyi kimden kopyaladılar acaba

• EndoplazmikBirKulum
              EndoplazmikBirKulum yorum yaptı
              Yorum düzenleme
              Galasek Ethereumu kopyalayanlardan kopyaladilar
          • Cilgin
            Moderator
            • 14 Apr 2003
            • 4423
            • Fenerbahçe

gençler bu gate yi kilitme felan demişsiniz.. o işi nasıl yapacam yardım edermisiniz kilit sonra kendi kendine çözülecek mi

Yorum

• EndoplazmikBirKulum
              • 02 Dec 2017
              • 4960
              • Kripto Para - Airdrop

Avrupa yatırım Bankası da doğru tercih yaptı. Ethereum da 2 yıllık tahvil çıkarak, bu haberle birlikte 2800 dolarla yeni rekorumuz geldi. Bitcoinin piyasa büyüklüğü %49 a kadar inerken biz (Ethereum) %16 yi gördük. Bitcoinde liderligi hemen olmasada yavaş yavaş devralacaz

Yorum

• Yngwie
                Yngwie yorum yaptı
                Yorum düzenleme
                opentime paylaştığı linkte JP Morgan'ın ''Bitcoin Altınla Yarışırken, Ethereum Kripto Para Ekonomisinin Belkemiğini Oluşturuyor'' sözü olayı çok iyi özetliyor..

• ForeverYoung
                ForeverYoung yorum yaptı
                Yorum düzenleme
                Her zaman yazdım söyledim etrafımdakilere de basa basa söylerim. Eğer uzun vadeli çok para bağlayacak kripto para diyorsan hepsinden önce Etherium gelir. Etherium aşktır asla vazgeçilmez. Çok param olsa alırım kilitleyebilsem kilitlerim 10 sene gözüm kapalı.

• Yngwie
                Yngwie yorum yaptı
                Yorum düzenleme
                Kesinlikle. Ay şu coini de eklesem, bu coini de eklesem diyordum ama şimdi birinci önceliğim ETHEREUM. Bir de en yakın zamanda XRP eklemek istiyorum, davadan sonra fiyat uçabilir.
            • dragonflame
              • 19 Jun 2016
              • 2139

İlk olarak cilgin tarafından gönderildi
              gençler bu gate yi kilitme felan demişsiniz.. o işi nasıl yapacam yardım edermisiniz kilit sonra kendi kendine çözülecek mi
              O promo bugun bitti hocam. Ama diger promolari gormek icin;

Sirasiyla
              Finance - Hold&Earn - imgelerine tikladiginizda acilacak.

Katilmak istedigin promonun ustune tikliyorsun ardindan,
              `Lock-up quantity` kisminda kilitleyecegin coin miktarini yaziyorsun ardindan lock diyorsun ve coinler kilitlenmis oluyor.

Kilitli coinleri, oradaki `My holdings` sekmesinden gorebiliyoruz.

2 kutucuk var.

1. kutucukta kilitledigin coin miktari, coinin degeri yaziyor,
              `Expiry date` yazisinin altinda coinlerin acilacagi tarih ve saat yaziyor.

2. kutucuktada katildigin promodan kazandigin coinlerin miktari ve degeri yaziyor

Yorum

• dragonflame
                • 19 Jun 2016
                • 2139

İlk olarak EndoplazmikBirKulum tarafından gönderildi
                Kasım ayına kadar Proof of Stake e sorunsuz geçilecek, Ethereum bu seneyi 10-20 Bin dolar aralığında kapatacak. 1 doların altnda transfer ücreti ile işlem yapılıyor hale gelecek. Alçak yerde tepe kendini dağ sanırmış, şuan Ethereumun eskimiş sisteminde sorunlar olunca kendini dağ zanneden kopyalarına gün doğdu ama Ethereum darbe aldıkça güçlenir, yüksek dağın karıda çok olur. Çok yakında Ethereum dağının yamaçlarına tekrar güneş açacak, koca dağlar gibi kripto para piyasasını sırtlayacak. İşte o zaman kopyaların hali ne olur? orası tam bir muamma
                Ethereum kopyaları: Bnb, Dot, Ada... vb.
                Hocam iyi guzel yazmissinizda bazi noktalara sahsen katilmiyorum.

Birincisi kopya demissinizde, yani tekrar Amerika'yi fethetmeye gerek yok. Burda onemli olan konsesyum yaratmak ve mevcut konsesyuma da deger katabilmek degil mi?

Ikinci olarak, Ada(cardano) etherium un sahibinin coini.

Ucuncu olarak Nisan ayinda yayinlanan raporda gorduk ki; Binance(bnb coin) defi ve nft zincirlerinde 450 projeye ulasti ve bsc uzerindeki adres sayisi 64milyona ulasti. Bu sayi etheriumda 148milyon. Cok ciddi bir gelisme var bu konuda ve gelismeye de devam edecektir.

Ayrica gunluk islemlerde BNB, etherium'u 3'e katladi.

Uzun vade de bu yarisi kim kazanacak bilemem ama Binance su an degerine deger katmaya devam ediyor.

Yorum

• Yngwie
                  Yngwie yorum yaptı
                  Yorum düzenleme
                  BSC, Cake, BNB candır tabii ama Ethereum'a da yatırım yapmakta fayda var bence. Yani bunu bir çeşit hedge etmek gibi düşünebiliriz. Cake 43$ olmuş bu arada)))

• dragonflame
                  dragonflame yorum yaptı
                  Yorum düzenleme
                  Yngwie su an icin etherium a yatirim yapmayi dusunmuyorum dostum.

2 sebebi var.
                  BSC'yi aktif olarak farming icin kullaniyorum.
                  Etheriumla kiyaslandiginda,
                  Bsc de islemler cok hizli ve fee ucreti cok cok dusuk. Sende farming yaptigin icin biliyorsun zaten bunu.
                  Etherium hem yavas hem de kucuk bir islemde bile 30-40 dolar fee ucreti cikariyordu birkac ay once en son bir islemi deneme yaptigimda.
                  Su an etherium ne durumda bilmiyorum. 2.0altyapisi icin %49u tamamlanmis diyorlar, hizlacak diyorlar ancak fee ucreti hala eski seviyesindeyse,

Bsc benim icin avantajli olani ve BSC den devam ederim.

• ForeverYoung
                  ForeverYoung yorum yaptı
                  Yorum düzenleme
                  Genel olarak BSC ağını tüm ödemeler anlamında yaygınlaştırabilir mi soru işareti kafamda? Her ne kadar sorunları olsa da daha yüksek güvenirlik barındıran ETH ağları daha çabuk yaygınlaşacağını öngörüyorum. BSC Fee konusunda çok avantajlı ama yaygınlaşarak herkesin önüne geçer güveni yok bende Ejder Ateşi. Araştırmalarınıza saygı duymakla beraber fikrim bu yönde
              • ozgok18
                • 09 Jul 2012
                • 9312
                • Win win win
                • İnsan Sarrafı

Arkadaşlar daha öncede yazdım işimden ötürü patronların tüm coin işlemlerini bem yürütüyorum gene yüklü şekilde neo aldılar ellerinde bitcoin etheeum litcoin kalmadı hepsini bozdular şu anda tek neo var. Daha önce topladılar 122$`dan ortalama bozdular şimdi ortalama 93$`dan tekrar aldılar çok enteresan

Yorum

• HornyHornet
                  HornyHornet yorum yaptı
                  Yorum düzenleme
                  bu işleri kendi adına kayıtlı hesabından yapmamanı öneririm. kendi adına açılmış hesaplar ilerde başına iş açabilir. Bir örneğini bugün thodex soruşturmasındaki tutuklamalarda gördük.

• ozgok18
                  ozgok18 yorum yaptı
                  Yorum düzenleme
                  Hiçbir hesap şahsım adına değil kardeşim Hepsi onların şahsi adına sadece uğraşmazlar devamlı 7/24 saat emir altındayız Hepsi bu uyarın içşn teşekkürler
              Çalışıyor...