p***bu kripto borsası kartı hakkında

Daraltma
X

• Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
yeni gönderiler
  • ayinecmo
    Banned
    • 05 Jan 2021
    • 2231
    • Futbol, NBA

Yıllardır kullanırım yatırım ve çekim için ama al sat yapmadım pek. Bence alt sat yapacak arkadaşlar yurtdışı borsalarda işlem yapmalı

Yorum

• xanie
      • 21 Jul 2015
      • 1943
      • Slots
      • Bedevi

Merhaba arkadaşlar yeri değil fakat hesabıma btc geldi par'''bu dan mesaj geldi giriş olmuştur yeterli onayın ardından bakiyenize eklenecektir diye 1 saat oldu tam hala onay gelmedi onay bekliyor yazıyor transfer yapıp bekleyen var mı bu şekilde ? veya normal mi bilgisi olan var mı

Yorum

• kubilaytt
        kubilaytt yorum yaptı
        Yorum düzenleme
        Gelir relaks ol. Bakiye yüksek olunca böyle olur Lakin dikkat et fiyatlar çok aşırı oynak aman diyim. İşlem hacminin ve hareketliliğin en yoğun olduğu gün bugün

• xanie
        xanie yorum yaptı
        Yorum düzenleme
        sorma ya onaylasalar 259 a cıkmıstı satacaktım hemen 1 k fazladan gelmiş olacaktı tekrar 250 bandına geldi
    • formen1903
      Banned
      • 19 Jan 2007
      • 7153
      • dünya futbolu,sinema
      • cylindrical tank sprvisor

İlk olarak xanie tarafından gönderildi
      Merhaba arkadaşlar yeri değil fakat hesabıma btc geldi par'''bu dan mesaj geldi giriş olmuştur yeterli onayın ardından bakiyenize eklenecektir diye 1 saat oldu tam hala onay gelmedi onay bekliyor yazıyor transfer yapıp bekleyen var mı bu şekilde ? veya normal mi bilgisi olan var mı
      Ben sürekli kripto işimi paribu ile yaparım şimdiye kadar 15dk geçmedi onay işi ama son zamanlarda bu Türk borsalarında hep sıkıntı var gecikmeler yaşanıyor norma yani

SNE-LX1 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yorum

• ForeverYoung
        • 20 Jun 2020
        • 6197

Paribu'da 48 saat kuralını getirdiler birden. Selfieli kimlik falan hemen iptal ettim. Parayı çektim içerden youwine attım bir kısmını. Geri kalanı da btctürkten transfer ettim Binance global'e. Artık türk borsalarında coin tutmam.

Yorum

• xanie
          xanie yorum yaptı
          Yorum düzenleme
          nasıl yani 48 saat hocam?

• kubilaytt
          kubilaytt yorum yaptı
          Yorum düzenleme
          Yok kanka 1 saatte çekenler var mesela arduaz
      • formen1903
        Banned
        • 19 Jan 2007
        • 7153
        • dünya futbolu,sinema
        • cylindrical tank sprvisor

İlk olarak ForeverYoung tarafından gönderildi
        Paribu'da 48 saat kuralını getirdiler birden. Selfieli kimlik falan hemen iptal ettim. Parayı çektim içerden youwine attım bir kısmını. Geri kalanı da btctürkten transfer ettim Binance global'e. Artık türk borsalarında coin tutmam.
        En son yoktu nedir bu kural tam olarak?

SNE-LX1 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yorum

• ForeverYoung
          • 20 Jun 2020
          • 6197

Coin alıp bozdurabiliyorum ve TL çekim yapabiliyorum ama gelen mail içeriği şu şekilde. Sizin de bilginiz olsun eğer başınıza gelmediyse yakındır:

Merhaba,

Yapmış olduğunuz son TL yatırma işleminize istinaden güvenlik prosedürleri gereği 48 saat kripto para çekim kısıtlamanız bulunmaktadır.

Bu süre içerisinde TL yatırma - çekim işlemlerinizi ve market alış-satış işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Dilerseniz bu 48 saatlik süreyi bekleyebilir, dilerseniz de ilgili kısıtlamanın kaldırılması için bu e-postayı yanıtlayarak e-posta içeriğinde ya da eklenmiş dosya şeklinde aşağıdaki örnekteki haliyle şu belgeleri iletebilirsiniz:

* Kimliğinizi tarih ve Paribu yazılı bir kâğıt ile birlikte elinizde tuttuğunuz selfie fotoğrafınız,
          * E-devlet üzerinden alınmış Paribu Teknoloji A.Ş. ye ibraz edilmek üzere yerleşim yeri belgesi(İkametgah),
          * Paribu'ya TL gönderim işlemine ait banka dekontu.
          * TL Yatırma işleminizi Papara ile gerçekleştirmişseniz, adınıza kayıtlı banka hesabınızdan Paparaya yapmış olduğunuz transfere ait banka işlem dekontunu iletiniz.

İşleminizin hızla sonuçlanması için talep edilen bilgileri eksiksiz olarak iletmenizi rica ederiz.

​​
          Hesabım onaylıydı bu arada

Yorum

• dj erhan
            • 07 Nov 2004
            • 6311
            • EDEBİYAT ÖĞRETMENİ

Coin alıp bozdurabiliyorum ve TL çekim yapabiliyorum ama gelen mail içeriği şu şekilde. Sizin de bilginiz olsun eğer başınıza gelmediyse yakındır:

Merhaba,

Yapmış olduğunuz son TL yatırma işleminize istinaden güvenlik prosedürleri gereği 48 saat kripto para çekim kısıtlamanız bulunmaktadır.

Bu süre içerisinde TL yatırma - çekim işlemlerinizi ve market alış-satış işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Dilerseniz bu 48 saatlik süreyi bekleyebilir, dilerseniz de ilgili kısıtlamanın kaldırılması için bu e-postayı yanıtlayarak e-posta içeriğinde ya da eklenmiş dosya şeklinde aşağıdaki örnekteki haliyle şu belgeleri iletebilirsiniz:

* Kimliğinizi tarih ve Paribu yazılı bir kâğıt ile birlikte elinizde tuttuğunuz selfie fotoğrafınız,
            * E-devlet üzerinden alınmış Paribu Teknoloji A.Ş. ye ibraz edilmek üzere yerleşim yeri belgesi(İkametgah),
            * TL Yatırma işleminizi Papara ile gerçekleştirmişseniz, adınıza kayıtlı banka hesabınızdan Paparaya yapmış olduğunuz transfere ait banka işlem dekontunu iletiniz.

İşleminizin hızla sonuçlanması için talep edilen bilgileri eksiksiz olarak iletmenizi rica ederiz.

​​
            Ne alaka neden böyle bir saçmalık istiyorlar ki paribuda BTC turkde beş kuruş etmezler paribu dehşet derecede soyguncu ,komisyon ayağına milleti dudukluyor.Alis satış işlerinde film donderiyorlar,BTC türk de müşteriyi ziklemez durumda muhatap vs bulamıyorsun mail atıyorsun 72 saat oluyor cvp gelmiyor vs....

M2007J1SC cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yorum

• xanie
              • 21 Jul 2015
              • 1943
              • Slots
              • Bedevi

Yani 20.09 da gelen işlem hala kullanılabilir bakiye olarak geçmedi 3 saat doldu şu an daha önce onay işlemi bu kadar uzun süren var mıydı? ( siteden çektim P**rbu dan mesaj da geldi onayların ardından eklenecektir diye 3 saat geçti hala yok)

Yorum

• dream01
                • 13 Dec 2016
                • 2938

Merhaba,

​​
                çekimler arası 48 saat beklersek belge yollamaya gerek yok mu hocam?

Yorum

• ForeverYoung
                  ForeverYoung yorum yaptı
                  Yorum düzenleme
                  Gerek gözükmüyor ama şimdilik. Benim güvenim sarsıldı. Sadece Binance Global kullanıyorum artık

• dream01
                  dream01 yorum yaptı
                  Yorum düzenleme
                  dediğin yer burası mı? https://www.binance.com/tr/

burası da belge istiyor
                  En son dream01 tarafından düzenlendi; 11 - 01 - 21, 23 : 44.
              • opentime
                • 30 Jul 2015
                • 1149

Alakasız olacak belki ama pari bu veya b tc den sitelere yatırım yapıldığında veya çekim güvenli demi takip edilemez izi sürülemez mi havale olayından güvenli diye bu işlemi öğrendik zor bela

Yorum

• ayinecmo
                  ayinecmo yorum yaptı
                  Yorum düzenleme
                  Ekstra güvenlik istiyorsan araya yabanci borsa at. Mesela paribu ya da BTC Türk e yatır papara ya da havale ile. Sonra mesela binance, coinbase vs. yabancı borsalara kripto gönder. Ordan da siteye. Dönüşte de aynı yolu takip et.

Ya da binance papara ile para yatırıp cekebilirsin direk. Seçim senin

• kubilaytt
                  kubilaytt yorum yaptı
                  Yorum düzenleme
                  Arkadaş millet iki gol bahsi alacak çektiği çileye bak.. böyle düzen mi olur arkadaş.
              Çalışıyor...