blockchain kişisel bilgi

Daraltma
X

• Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
yeni gönderiler
  • kskultras
    • 16 Jan 2019
    • 9

blockchain kişisel bilgi

arkadaşlar merhaba yeri burası mı bilmiyorum ama,

blockchainden hesap açtım yeni,, kişisel bilgi girmemi istiyor girmek zorunda mıyım ? yanlıl girersem sorun olur mu?
  • plasebo
    Banned
    • 14 Aug 2018
    • 659

Nasıl kişisel bilgi dostum

Yorum

• kskultras
      kskultras yorum yaptı
      Yorum düzenleme
      İşte ad soyad,adres vs gibi bilgileri doğruları doldurmamı istiyor. Ama kendimi ifşa etmek istemiyorum sonuçta btcnin olayı bu değil mi? bu yüzden yanlış doldurursam sorun olur mu vs diye sordum.
  • dream01
    • 13 Dec 2016
    • 2938

kimlik belge vs istiyor doğrudur. bende açtım ama belge isteyince sadece hesap açık doğrulatamadım

Yorum

• kskultras
      kskultras yorum yaptı
      Yorum düzenleme
      İşte ad soyad,adres vs gibi bilgileri doğruları doldurmamı istiyor. Ama kendimi ifşa etmek istemiyorum sonuçta btcnin olayı bu değil mi? bu yüzden yanlış doldurursam sorun olur mu vs diye sordum.

• dream01
      dream01 yorum yaptı
      Yorum düzenleme
      onları doldurmakla bitmiyor ki. kimlik önlü arkalı belge istiyor

• kskultras
      kskultras yorum yaptı
      Yorum düzenleme
      anladım ama bunları yapmak zorunda mıyım, btc gizliliği kalmıyor ki o zaman? afişe değil mi?
  • Yngwie
    • 16 May 2013
    • 2846
    • USDC BUSD

İlk olarak kskultras tarafından gönderildi
    arkadaşlar merhaba yeri burası mı bilmiyorum ama,

blockchainden hesap açtım yeni,, kişisel bilgi girmemi istiyor girmek zorunda mıyım ? yanlıl girersem sorun olur mu?
    zorunlu değil diye biliyorum o. kişisel bilgi vs girmeden de kullanabilirsin. sadece bazı özellikleri kullanamıyorsun.

Yorum

• ForeverYoung
      • 20 Jun 2020
      • 6197

Bilgiler zorunlu değil ama bazı işlemler yapılamıyor. İleride de sorun olabilir marj büyürse limitlere takılırsınız.

Yorum

• moonshine
        • 14 Aug 2002
        • 2605
        • şirket sahibi

Kimlik onaylatmadan yapacağın işlemler sakat kimlik onaylamak zorunda kalabilirsin ansızın bakiye varken bunu göze al

Yorum

• ozgok18
          • 09 Jul 2012
          • 9312
          • Win win win
          • İnsan Sarrafı

Bilgi girilmeden tüm hizmetlerden yararlanma imkansız işlemlerin ufak olacaksa bilgi girmen şart değil

Yorum

Çalışıyor...