BINANCE İLE KRIPTO PARA TRANSFERİ

Daraltma
X

• Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
yeni gönderiler
  • sezbatu
    • 22 Sep 2012
    • 787

BINANCE İLE KRIPTO PARA TRANSFERİ

Değerli forumdaşlar, herkese merhaba.
    Binance'tan yeni hesap açtım ve iki farklı büroya depozit yapmak istedim, fakat bürolardan gelen bitcoin tutarlarını transfer etmeme rağmen, iki büroya da ortalam 25 Tl eksik yansıdı
    bunun nedeni ne olabilir,veya yatırmak istediğim tutarın tam olarak geçmesi için ne yapmalıyım
    Destek olacak tüm forumdaşlara teşekkürler.
  • jonson12
    • 24 Oct 2015
    • 2631

bitcoın ıle ıslem yapıyor ısen bınance da kesıntı oluyor o nedenle eksık ulasmıstır

Yorum

• seruven
      • 22 Jun 2018
      • 2966
      • Mühendis

fee yani komisyon bedeli bu

Yorum

• vaegir3456
        • 28 Jan 2020
        • 992

Hocam btc yerine ltc veya xrp kullan 30kuruş falan kesinti yapıyor sadece

Yorum

• Currysef1907
          • 02 Nov 2019
          • 3973
          • Basketbol
          • Spor Yazarı

Malesef senden komisyon almislar kardesim en saglami blockchain ordan yap en fazla 5 tl keser normalde 2 üc tl kesiyo

Yorum

• filayag
            Banned
            • 08 Feb 2019
            • 124

paribu dısında güvenilir selfie istemyen belge onayı kolay olan turk site öneriniz var mı

Yorum

• sezbatu
              • 22 Sep 2012
              • 787

İlk olarak vaegir3456 tarafından gönderildi
              Hocam btc yerine ltc veya xrp kullan 30kuruş falan kesinti yapıyor sadece
              teşekkür ederim.
              düne kadar yaklaşık 1 yıldır sadece btc türk kullanıyordum,siteden istenen btc tutarı ne ise kopyala yapıştır yapıyordum,ve Tl olarak eksiksiz geçerdi,
              bu hem yabancı firma hem de hacim olarak daha büyük diye üye olduk,fakat bu kesintilerle olacak iş değil.
              kalan bakiyeyi ltc olarak deneyeceğim bakalım sizin dediğiniz gibi olacak mı

Yorum

• vaegir3456
                vaegir3456 yorum yaptı
                Yorum düzenleme
                olur hocam merak etmeyin ben hep xrp ve ltc kullanıyorum binanceden yüzlerce işlemim var
            Çalışıyor...